ШЕСТ ФИНАЛА, ШЕСТ ПОБЕДА | СЕВИЉА И ГУДЕЉ ОСВОЈИЛИ ЛИГУ ЕВРОПЕ

21.08.2020.

Многи клубови играју финале, али само Севиља побеђује! Шест финала, шест победа, сада против Интера – 3:2 (2:2).  У феноманалном мечу, посебно у првом полувремену када смо видели чак четири гола, славио је на крају тим из Андалузије, захваљујући у великој мери и трагичару меча, нападачу Интера Лукакуу. Он је прво при резучлтату 2:2 имао зицер када је сам био испред голмана Севиље, али лоше је шутирао, да би у 76. минуту постигао аутогол, после прекида који је извеча Севиља. После свега, заслужена победа Севиље и нашег Немање Гудеља који је у игру ушао у 86. минуту. Честитамо нашем репрезентативцу на освојеном трофеју!