Вести

РАЗВОЈНИ ТУРНИР U16 | МЛАЂИ КАДЕТИ БОЉИ ОД ВРШЊАКА ИЗ МАЂАРСКЕ

05.05.2022.

Млађа кадетска репрезентација Србије (U16) савладала је Мађарску – 2:1 (0:0) у првом колу Развојног турнира УЕФА. Одлука о победнику занимљивог меча пала је у другом полувремену када су постигнута сва три гола. Србија је крунисала бољу игру у 75. минуту, после добре реализације Сремчевића. Полазало се касније да је то био и коначан исход, а пре тог чина, Мађарска је успела да изједначи резултат после водећег гола Србије и неспретне реакције Кубишчека. Србија у наредном колу игра против Словачке 7.маја (18,00) а три дана касније ривал је Финска (10.00)

СТРЕЛЦИ: 1:0 Кубишчек (аг) 56, 1:1 Видњански 74, 2:1 Сремчевић 75. Стадион у СЦ ФСС у Старој Пазови.

СРБИЈА: Џодић, Остојић (61. Ћук), Радојковић (77. Ђурић), Милосављевић, Макаји (46. Симић), Цветковић (69. Костић), Петровић (77. Угрешић), Алиловић (46. Алиловић), Живковић, Суботић (46. Сремчевић), Вукојевић (69. Тегелтија).

МАЂАРСКА: Лехоцки, Алмомани, Домонкош, Кубишчек, Мате, Балабаш (61. Бађи), Мартин, Тамаш (61. Тот), Сомфалви (70. Фењи), Симон (61.Видњански), Варга (61. Молнар).