ЖЕНСКА U-17 | ДВА МЕЧА, ДВА РЕМИЈА КАДЕТКИЊА У ПРОВЕРAMA СА БОСНОМ И ХЕРЦЕГОВИНОМ

28.02.2020.

СТРЕЛЦИ: 0:1 М.Чавић 55, 1:1 Балић 58. Тренинг центар ФС БиХ. Судија: Мерима Челик (БиХ).

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Прљевић, Балић, Тешић, Павлиновић, Милинковић, Кос, Јелчић, Благојевић, Филиповић, Слишковић, Гачић.

СРБИЈА: Шкандро (од 77. Алексић), Кучинар, Бероња (од 85. Грујић), Н.Чавић, Стојић, М.Чавић (од 77. Ђокић), Сремчевић (од 46. Матејић), Андрић, Жарковић (од 77. Марјановић), Милошевић (од 16. Стевановић, од 46. Рајић), Обрадовић (од 77. Јестровић).

Два меча, два ремија у провери наших кадеткиња (U17) против вршњакиња Босне и Херцеговине у Зеници. После 2:2 у првом дуелу, реванш је донео поново реми, овога пута 1:1 (0:0).

Изабранице селектора Драгише Зечевића дошле су прве у вођство у 55. минуту преко Мине Чавић, која је била расположена и у првом мечу када је била стрелац два гола, али домаћа селекција је већ после три минута игре стигла до изједначења.

Женску кадетску репрезентацију Србије (U -17) очекује завршни круг квалификација за пласман на Првенство Европе у Шведској (03 – 21. мај) и мечеви у Републици Ирској (23 – 29.март) против домаћина, односно Аустрије и Данске.