Uncategorized

W15 UEFA RAZVOJNI TURNIR | SRBIJA UBEDLJIVA PROTIV SEVERNE MAKEDONIJE

26.08.2022.

U drugom kolu UEFA Razvojnog turnira za devojčice do 15 godina, reprezentacija Srbije bila je ubedljiva u meču sa Severnom Makedonijom i ostvarila pobedu – 4:0 (2:0). Naše devojčice dominirale su od prvog minuta i ređale šanse i već do poluvremena stekle su prednost od dva gola. U nastavku je selektor Dragiša Zečević izvršio veliki broj izmena, a do kraja meča devojke su postigle još dva gola. U trećem kolu Srbija se sastaje sa Velsom, 29. avgusta u 9,00.

STRELCI: 1:0 Draganić 8, 2:0 Popeski 40, 3:0 Popeski 53, 4:0 Petrović 79. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Zorana Stojiljković.

SRBIJA: Milinić (41. Ranković), Marković, Mićić (54. Tapušković), Kuzmanović, Bosnić, Popeski 54. Petrović), Zarubica (41. Jačmenica), Mitić (41. Lukić), Draganić (67. Čormarković), Jelić (41. Gačić), Bulat (41. Radovanović).

SEVERNA MAKEDONIJA: Petruševska, Ristevska, Jovanoska, Grozdanoska, Grozdanova, Galabovska, Markovska, Stojanovska, Stamenkovska, Spirkoska, Zakev.