PORAZ OMLADINKI U PRVOJ OD DVE PROVERE U SLOVAČKOJ

01.08.2018.

Žensku omladinsku reprezentaciju Srbije krajem avgusta očekuje prvi krug kvalifikacija u Lihtenštajnu (27.avgust – 4.septembar), a poslednje provere za duele protiv Danske, Grčke i Lihteštajna, izabranice Bojana Vučkovića imaju u Slovačkoj. U prvom meču koji se igrao u Zvolenu, domaća selekcija je bila bolja i slavila rezultatom 2:1(1:0).

Srbija je igrala u sastavu: Cetinja, Đorđević, Krstić, Miladinović, Plavšić, Savanović, Trbojević,Bulatović, Čolić, Ilić, Petrović. U nastavku su igrale Marjanović, Josić, Ćirić, Ivanović.

Slovakinje su poluvreme rešile minimalnim vođstvom, golom postignutim u sam smiraj tog dela igre. U nastavku je Srbija postigla gol preko Anđele Krstić ali Slovačka je na kraju ipak uspela da trijumfuje. Priliku da se revanširaju domaćoj selekciji naše devojke imaće u petak (11,00) kada se igra drugi meč istih selekcija.