ОРЛОВИ | МИНУТИ ЗА КОЛАРОВА, ПОВРАТАК НИКОЛЕ МАКСИМОВИЋА, РАДОВАЛИ СЕ МИЛИВОЈЕВИЋ, КОСТИЋ, ЛАЗОВИЋ, ДМИТРОВИЋ, ЛУКИЋ...

03.01.2021.

Добар викенд за наше репрезентативце, а најавили су га добрим партијама и победама својих клубова Лука Миливојевић чији је Кристал Палас остварио важну победу против Шефилд Јунајтеда (2:0) и Филип Костић који је забележио са Ајнтрахтом можда и највреднију победу у овом колу Бунде лиге, против Бајера из Леверкузена (2:1). У севиљском дербију Бетис и Севиља су ремизирали (1:1) уз солидан учинак Немање Гудеља.  Други Немања, Максимовић, са Хетафеом угостио је Ваљадолид, који је однео сва три бода из предрграђа Мадрида (0:1). Италијани су као ретко кад одиграли цело коло у једном дану. Интер је био убедљив у победи против Кротонеа (6:2), а Александар Коларов је после дужег времена забележио прве минуте, ушао је на терен од 81. минута. Никола Миленковић и Душан Влаховић били су стартери у мечу са Михајловићевом Болоњом (0:0), Дарко Лазовић је био од првог минута у тиму Вероне и славио је на неугодном гостовању против Специје (0:1). У тим Наполија вратио се Никола Максимовић у победи на Сардинији (1:4), Каљари није имао реалне шансе. Стартер је био и Сергеј Милинковић – Савић у Ђенови против истоименог лигаша (1:1).  Вреди апострофирати и добар учинак Саше Лукића који је са Торином можда приредио и изненађење кола убедљивим тријумфом у Парми (0:3).  У Примери се радовао голман Марко Дмитровић који је са Еибаром савладао Гранаду (2:0).