MITROVIĆ NE STAJE, LJAJIĆ GOL I ASISTENCIJA, MILIVOJEVIĆ SLAVIO NA „TEATRU SNOVA“

24.08.2019.

Dobra forma naših reprezentativaca pred skoro okupljanje za kvalifikacione duele protiv Portugala i Luksemburga. Adem LJajić je upisao gol i asistenciju u pobedi Bešiktaša protiv Geztepea, kao i Aleksandar Prijović u Saudijskoj Arabiji. U fantastičnoj seriji se nalazi Aleksandar Mitrović koji je u porazu Fulama od Notingema postigao jedini gol za svoj tim, ali to mu je bio četvrti gol zaredom. Dobru partiju prikazao je i Luka Milivojević koji se radovao sa Kristal Palasom (2:1) u meču sa Junajtedom na Old Trafordu. Svih 90 minuta odigrao je i Uroš Spajić za Krasnodar u remiju sa Lokomotivom iz Moskve, kao i Filip Mladenović za Lehiju protiv Slaska. Prvi ligaški meč na „Santiago Bernabeu“ odigrao je Luka Jović, zamenio je u 68. minutu Iska, a Real je igrao nerešeno sa Valjadolidom. U Firenci su igrali Fiorentina i Napoli a od prvog minuta u timu „viole“ bili su Nikola Milenković, strelac drugog gola za domaći tim, i Dušan Vlahović. Starter je bio i Nemanja Maksimović, njegov Hetafe je dočekao Atletik Bilbao, ali naš vezista je morao da napusti igru u 41. minutu. Standardne role imali su golmani Marko Dmitrović i Predrag Rajković.