Futsal liga

DRUGI MEČ FUTSAL SELEKCIJE U ŠPANIJI, FURIJA KAZNILA PROMAŠAJE – 3:0(0:0)

04.12.2018.

Strelci: 1­:0 Raul Kampos 23, 2:0 Adolfo Fernandez 26, 3:0 Adolfo Fernandez 29. Hala u Valdepenjesu.Sudije: Molina(Španija), Radojčić (Srbija).

ŠPANIJA: Alvira, Tolra, Aikardo, Velasko, Aguilera.Herero, Ortiz, Martinez, Alonso, Kampos, Lozano, Fernandez, Jepes.

SRBIJA:Aksentijević, Kocić, Tomić, Pršić, Vesić. Lazarević, Petrov, Radovanović, Ramić, Stojković, Simić, Rakić, Radin, Vulić.

Poraz futsal reprezentacije u drugom meču protiv Španije, ali ponovo veoma dobra igra izabranika selektora Gorana Ivančića, pogotovo u prvom poluvremenu.

Nije se Srbija obrukala protiv jedne od najboljih reprezentacija na svetu, naprotiv, da su Orlovi iskoristili neku od brojnih prilika u prvom delu meča, sve bi na kraju možda bilo drugačije. U nastavku je domaća selekcija kaznila naše silne promašaje i pobedila ubedljivim rezultatom koji nije realna slika dešavanja na terenu. U prvom meču Španija je pobedila 3:1.

Dva meča sa “furijom” dobro su poslužila pred nastupajuće kvalifikacije za Prvenstvo sveta. Žreb će biti održan 12. decembra u Nionu a Srbija će biti u prvom od četiri šešira.