Selekcije

U-19

Golmani

Veljko Ilić

(TSC)

Marko Ćopić

(Grafičar)

Ognjen Lukić

(Radnički 1923)

Odbrambeni igrači

Uroš Lazić

(Grafičar)

Nemanja Krsmanović

(TSC)

Stefan Despotovski

(Grafičar)

Luka Subotić

(Teleoptik)

Bojan Kovačević

(Čukarički)

Mateja Đorđević

(Partizan)

Vezni igrači

Vladimir Miletić

(Vojvodina)

Nikola Petković

(BASK)

Jovan Mituljikić

(Grafičar)

Nikola Stanković

(Grafičar)

Samed Baždar

(Partizan)

Nemanja Motika

(Bajern)

Napadači

Nikola Mituljikić

(Grafičar)

Ognjen Ajdar

(BASK)

Matija Gluščević

(Grafičar)

Uroš Kabić

(Vojvodina)

Srđan Hristić

(Spartak ŽK)

Marko Lazetić

(Crvena zvezda)

STRUČNI ŠTAB

Dejan Branković

Selektor

Aleksandar Petrović

Trener

Vladimir Pavićević

Trener

Saša Stojanović

Trener

Ratko Radojičić

Kondicioni trener

Bojan Jorgačević

Trener golmana

Stefan Filipović

Analitičar

Miloš Zlatković

Doktor

Nenad Kovačević

Fizioterapeut

Vuk Eraković

Fizioterapeut

Dušan Gelić

Tim menadžer

Marko Čolić

Tim menadžer

Nikola Vučinić

Ekonom

P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Francuska220060+66
2.Srbija211043+14
3.Albanija201126-41
4.Severna Makedonija200214-30
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
10.11.2021
Severna Makedonija
Srbija
1
2
0
0
10.11.2021
Francuska
Albanija
4
0
3
0
13.11.2021
Srbija
Albanija
2
2
1
0
13.11.2021
Francuska
Severna Makedonija
2
0
2
0
16.11.2021
Albanija
Severna Makedonija
16.11.2021
Srbija
Francuska
P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Španija330070+79
2.Srbija311195+44
3.Litvanija3102110-93
4.Rumunija301213-21
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
08.10.2019
Rumunija
Srbija
1
1
0
1
08.10.2019
Španija
Litvanija
2
0
1
0
11.10.2019
Srbija
Litvanija
8
0
5
0
11.10.2019
Španija
Rumunija
1
0
1
0
14.10.2019
Litvanija
Rumunija
1
0
0
0
14.10.2019
Srbija
Španija
0
4
0
2