Selekcije

U-19

Golmani

Matija Gočmanac

(Partizan)

Ognjen Lukić

(Radnički Kragujevac)

Marko Ćopić

(Crvena zvezda)

Odbrambeni igrači

Uroš Lazić

(Grafičar)

Nemanja Đeković

(Napredak)

Stefan Despotovski

(Grafičar)

Luka Subotić

(Teleoptik)

Mateja Đorđević

(Partizan)

Dragan Bojat

(Partizan)

Ilija Miodragović

(Spartak ŽK)

Vezni igrači

Nikola Stanković

(Grafičar)

Jakša Jevremović

(Spartak)

Jovan Mituljikić

(Crvena zvezda)

Vladimir Miletić

(Vojvodina)

Nikola Knežević

(Crvena zvezda)

Igor Miladinović

(Čukarički)

Marko Luković

(Vojvodina)

Vukašin Braunović

(Čukarički)

Napadači

Nemanja Krsmanović

(TSC)

Aleksa Dušanić

(Radnički Niš)

Ognjen Ajdar

(Čukarički)

Marko Milovanović

(Partizan)

Nikola Mituljikić

(Crvena zvezda)

Dragan Stoisavljević

(Voždovac)

Luka Cvetićanin

(Voždovac)

STRUČNI ŠTAB

Dejan Branković

Selektor

Slobodan Filipović

Trener

Saša Stojanović

Trener

Ratko Radojičić

Kondicioni trener

Bojan Jorgačević

Trener golmana

Stefan Filipović

Analitičar

Marko Čolić

Tim menadžer

Aleksandar Maslać

Doktor

Aleksandar Miletić

Fizioterapeut

P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Nemačka00000000
2.Vels00000000
3.Austrija00000000
4.Srbija00000000
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
25.03.2020
Nemačka
Vels
25.03.2020
Austrija
Srbija
28.03.2020
Vels
Srbija
28.03.2020
Austrija
Nemačka
31.03.2020
Srbija
Nemačka
31.03.2020
Vels
Austrija
P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Španija330070+79
2.Srbija311195+44
3.Litvanija3102110-93
4.Rumunija301213-21
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
08.10.2019
Rumunija
Srbija
1
1
0
1
08.10.2019
Španija
Litvanija
2
0
1
0
11.10.2019
Srbija
Litvanija
8
0
5
0
11.10.2019
Španija
Rumunija
1
0
1
0
14.10.2019
Litvanija
Rumunija
1
0
0
0
14.10.2019
Srbija
Španija
0
4
0
2