U15 RAZVOJNI TURNIR UEFA | SRBIJA POVELA, GRČKA POBEDILA

01.10.2024.

Naša najmlađa reprezentativna selekcija, igrači do 15 godina, poražena je u drugom kolu UEFA Razvojnog turnira od vršnjaka iz Grčke. Srbija je već u prvom minutu došla do vođstva, ali Grci su do poluvremena uspeli da izjednače rezultat, a zatim u sam smiraj smeča, igrao se 85. minut, potpuno preokrenu rezultat. U trećem kolu turnira Srbija se sastaje sa Škotskom, 4. oktobra u 10,00.

STRELCI: 1:0 Fekete 1, 1:1 Cantilas 27, 1:2 Agiovlastis 85. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Aleksa Grahovac.

SRBIJA: Milićević, Papović, Arsenijević, Milić, J. Milošević, Marić, Fekete, Raonić, Matanović, Lazović, Rajić. Igrali su još: P. Ilić, M. Milošević, Živanović, Ivanović, Božić, Stojanović, Kukić.

GRČKA: Vretakos, Vlahu, Markolefas, Duralis, Verintiano, Zormpas, Luška, Casaragos, Fotis, Cantilas, Kogkalidis. Igrali su još: Hristodulakis, Muhalis, Agiovlastis, Floros, Kokinis, Gountenudis.