U15 РАЗВОЈНИ ТУРНИР УЕФА | СРБИЈА ПОВЕЛА, ГРЧКА ПОБЕДИЛА

01.10.2024.

Наша најмлађа репрезентативна селекција, играчи до 15 година, поражена је у другом колу УЕФА Развојног турнира од вршњака из Грчке. Србија је већ у првом минуту дошла до вођства, али Грци су до полувремена успели да изједначе резултат, а затим у сам смирај смеча, играо се 85. минут, потпуно преокрену резултат. У трећем колу турнира Србија се састаје са Шкотском, 4. октобра у 10,00.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Фекете 1, 1:1 Цантилас 27, 1:2 Агиовластис 85. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Алекса Граховац.

СРБИЈА: Милићевић, Паповић, Арсенијевић, Милић, Ј. Милошевић, Марић, Фекете, Раонић, Матановић, Лазовић, Рајић. Играли су још: П. Илић, М. Милошевић, Живановић, Ивановић, Божић, Стојановић, Кукић.

ГРЧКА: Вретакос, Влаху, Марколефас, Дуралис, Веринтиано, Зормпас, Лушка, Цасарагос, Фотис, Цантилас, Когкалидис. Играли су још: Христодулакис, Мухалис, Агиовластис, Флорос, Кокинис, Гоунтенудис.