ЛИГА НАЦИЈА ЗА ЖЕНЕ | ОФАНЗИВНОЈ СРБИЈИ САМО БОД ПРОТИВ ПОЉСКЕ (ВИДЕО)

31.10.2023.

Хтеле су реванш, уложиле су много, поготово у другом полувремену, али све то није помогло да се реваншира Пољској за пораз у Тихом. Најбоља женска репрезентација Србије играла је нерешено – 1:1 (0:1) у Старој Пазови против Пољске у мечу 4. кола Лиге нације. Играла је Србија офанзивно, све карте бацила на напад у других 45 минута игре, али успеле су девојке само да анулирају минус из првог дела. Мирисало је у појединим тренуцима да ће доћи до потпуног преокрета, али на крају се слађем боду радовала Пољска.

СТРЕЛЦИ: 0:1 Падила 43. 1:1 Благојевић 52. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Галија Ечева (Бугарска).

СРБИЈА: Костић, Илић (54. Ивановић), Словић, Дамјановић, Влајнић, Чанковић, Павловић, Благојевић (65. Миливојевић), Пољак, Дамњановић, Филиповић (83. Мијатовић). Селектор Драгиша Зечевић

ПОЉСКА: Киджињек, Матушик, Грец (61. Ачинска), Вос, Вианковска, Грабовска, Паволек, Лефелд (90+1. Вробел), Падила, Пајор, Камжук (69. Адамек). Селекторка Нина Паталон