ЖФК МАЈДАНПЕК (Мајданпек) ЖФК ТСЦ (Кањижа)

0
2
Полувреме: 0 - 1
7. коло
20.10.2019. 13:30
Стадион: Градски стадион Никола Паско, Мајданпек
Гледалаца: 50
Делегат: Живка Комленац, Главни судија: Јована Полић, I помоћник: Александра Којовић, II помоћник: Александра Стојанац
ЖФК МАЈДАНПЕК
Јована Бранкован 1
80'
Жаклина Филиповић 2
Наташа Грујесковић 4
Емилија Симић 5
Марија Тепић 7
Елеонора Миливојевић 8
Ивана Петровић 9
Драгана Грујесковић 10
Јелена Миленковић 11
Александра Гицић 14
Емилија Смиљковић 19
ЖФК ТСЦ
Маја Убовић 1
Наталија Дробњак 19
57'
Милана Кнежевић 21
34'
Бетина Балаж 23
Оршоља Тотајев 24
82'
Река Шоти 25
72'
Николина Јелача 26
Мина Кецман 27
Катарина Силуши 28
Маријана Јанков 35
66'
Чила Кермеци 36
Резервни играчи
ЖФК МАЈДАНПЕК
80'
Невена Стешић 16
ЖФК ТСЦ
82'
Изабела Ковач 20
72'
Божана Божић 22
66'
Сања Ивошевић 34