БЕЧЕЈ 1918 (Бечеј) ТСЦ (Бачка Топола)

0
0
Полувреме: 0 - 0
22. коло
10.12.2018. 13:00
Стадион: Градски стадион крај Тисе, Бечеј
Гледалаца: 400
Главни судија: Илија Брдар, Четврти судија: Немања Гајдобрански, I помоћник: Илија Ловре, Делегат: Саша Бранежац, II помоћник: Ненад Радоичић, Посматрач: Бранко Павловић
Резервни играчи