ЖФК КОЛУБАРА (Лазаревац) ЖФК СПАРТАК (Суботица)

1
12
Полувреме: 0 - 5
12. коло
08.11.2020. 15:00
Стадион: Стадион ФК Колубара, Лазаревац
Гледалаца: 0
Главни судија: Милица Јоксић, I помоћник: Марија Јовановић, II помоћник: Андреа Милошевић, Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
ЖФК КОЛУБАРА
Сандра Милојевић 1
Хелена Радовановић 2
37'
Тијана Милошевић 3
Биљана Тешић 4
Маријана Теодосијевић 5
Сандра Ђилас 6
Ивана Јовановић 7
Гордана Милиновић 8
Марија Крунић 9
62'
Слађана Лазаревић 10
64'
Сања Ристић 11
ЖФК СПАРТАК
53'
Милица Костић 1
79'
Алина Бака 2
12'
79'
Оршоја Вајда 4
52'
Виолета Словић 5
Емилј Елизабетх Хеслин 7
15'
77'
Весна Миливојевић 8
37'
64'
89'
Тијана Филиповић 10
Милана Голубовић 13
Сара Павловић 15
58'
47'
86'
Тијана Матић 17
31'
29'
77'
Анастасија Ћирић 20
Резервни играчи
ЖФК КОЛУБАРА
Анђела Тодоровић 12
37'
Аделиса Османи 14
64'
Катарина Костић 18
ЖФК СПАРТАК
53'
Дајана Михајловић 12
Кристина Нађ 3
77'
82'
Кајлее Схеа Давис 9
Габриелле Јохна Фаррелл 11
79'
Биљана Илић 14
77'
Крстина Танасковић 16
79'
Наталија Обрадовић 19