КМФ РБ (Ваљево) СУМФ Сопот (Сопот)

3
4
Полувреме: 1 - 1
9. коло
10.11.2019. 18:00
Стадион: хала спортова Ваљево, Ваљево
Гледалаца:
Главни судија: Далибор Станковић, Главни судија: Марко Мартиновић, Главни судија: Александар Радојичић, Делегат: Ђорђе Билић
КМФ РБ
СУМФ Сопот (Сопот)
Резервни играчи
КМФ РБ
СУМФ Сопот (Сопот)