A selekcija - žene

Kvalifikacije za prvenstvo Evrope 2021

P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Austrija5500210+2115
2.Francuska3300110+119
3.Srbija63031710+79
4.Severna Makedonija5104521-163
5.Srbija 00000000
6.Austrija 00000000
7.Kazahstan5005124-230
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
01.09.2019
Kazahstan
Srbija
0
3
0
0
03.09.2019
Austrija
Severna Makedonija
3
0
3
0
02.10.2019
Severna Makedonija
Kazahstan
4
1
3
0
05.10.2019
Severna Makedonija
Srbija
0
6
0
3
08.10.2019
Srbija
Austrija
0
1
0
1
08.10.2019
Kazahstan
Francuska
0
3
0
0
08.11.2019
Severna Makedonija
Austrija
0
3
0
2
09.11.2019
Francuska
Srbija
6
0
3
0
12.11.2019
Austrija
Kazahstan
9
0
4
0
06.03.2020
Srbija
Severna Makedonija
8
1
3
1
10.04.2020
Francuska
Severna Makedonija
11.04.2020
Srbija
Kazahstan
14.04.2020
Austrija
Francuska
03.06.2020
Kazahstan
Severna Makedonija
05.06.2020
Francuska
Austrija
09.06.2020
Austrija
Srbija
09.06.2020
Francuska
Kazahstan
18.09.2020
Srbija
Francuska
0
2
0
2
22.09.2020
Kazahstan
Austrija
0
5
0
1
22.09.2020
Severna Makedonija
Francuska