Шведска
2
1
:
(1
1)
:
Србија
Пријатељска утакмица05.06.2012.Стокхолм (Шведска)

Стадион: „Росунда“

Гледалаца: 20.691

Судија: Феликс Брих (Немачка)

Стартна постава
Шведска
71'
Андреас Исаксон
74'
Мајкл Лустиг
Олоф Мелберг
Андреас Гранквист
Мартин Олсон
87'
Андерс Свенсон
Ким Калстром
Расмус Елм
87'
Себастијан Ларсон
23'
55'
Ола Тојвонен
57'
81'
Златан Ибрахимовић (К)
Србија
46'
Бранимир Алексић (1)
26'
Невен Суботић (31)
Никола Максимовић (2)
Александар Луковић (28)
Немања Томић (4)
77'
Иван Обрадовић (20)
63'
Александар Игњовски (4)
Радосав Петровић (27)
Зоран Тошић (41) (К)
Дарко Лазовић (3)
46'
Дејан Лекић (5)
Резервни играчи
Шведска
55'
Тобијас Хисен
71'
Јохан Виланд
74'
Џонас Олсон
81'
Понтус Вернблум
87'
Самуел Холмен
87'
Кристијан Вилхелмсон
Србија
46'
Дамир Кахриман (6)
46'
Стефан Шћеповић (4)
63'
Немања Матић (5)
77'
Александар Коларов (32)
Селектори
Шведска
Ерик Хамрен
Србија
Синиша Михајловић (3)