Белгија
2
1
:
(1
0)
:
Србија
07.06.2013.Брисел (Белгија)

Стадион: „Краљ Бодуен“

Гледалаца: 45.844

Судија: Стефан Ланој (Француска)

Стартна постава
Белгија
Тибо Куртоа
Тоби Алдервејрелд
Даниел Ван Бајтен
Винсент Компани (К)
Јан Вертонген
Аксел Вицел
13'
82'
Кевин Де Брујне
60'
71'
Маруан Фелаини
64'
Кевин Мираљаш
Насер Чадли
Кристијан Бентеке
Србија
Владимир Стојковић (45)
Бранислав Ивановић (61) (К)
Невен Суботић (34)
Милан Бишевац (15)
88'
Александар Коларов (41)
69'
Лука Миливојевић (3)
Љубомир Фејса (12)
Душан Баста (8)
Душан Тадић (15)
Лазар Марковић (7)
69'
Александар Митровић (1)
Резервни играчи
Белгија
64'
Еден Азар
71'
Муса Дембеле
82'
Ромелу Лукаку
Србија
69'
Марко Шћеповић (4)
69'
Радосав Петровић (32)
Селектори
Белгија
Марк Вилмотс
Србија
Синиша Михајловић (13)