БЕЖАНИЈА (Нови Београд) БЕЧЕЈ 1918 (Бечеј)

1
0
Полувреме: 0 - 0
30. коло
31.03.2019. 16:00
Стадион: Стадион ФК Бежанија, Нови Београд
Гледалаца: 100
Главни судија: Андрија Стојановић, Четврти судија: Дејан Глигоревиц, I помоћник: Милош Караџић, Делегат: Драган Стојиљковић, II помоћник: Мирољуб Петковић, Посматрач: Дејан Сантрач
Резервни играчи