БЕЧЕЈ 1918 (Бечеј) ТЕЛЕОПТИК (Земун)

1
0
Полувреме: 0 - 0
25. коло
06.03.2019. 14:00
Стадион: Градски стадион крај Тисе, Бечеј
Гледалаца: 200
Главни судија: Борко Мијајловић, Четврти судија: Никола Радаковић, I помоћник: Марко Ђуричић, Делегат: Новак Кострешевић, II помоћник: Александар Марјановић, Посматрач: Мајо Вујовић
Резервни играчи