ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (Београд) МЛАДОСТ (Лучани)

2
1
Полувреме: 0 - 0
10. коло
29.09.2018. 20:30
Стадион: Рајко Митић, Београд
Гледалаца: 6227
Главни судија: Александар Васић, Четврти судија: Момчило Марковић, I помоћник: Дејан Поточан, Делегат: Александар Јовановић-Џајић, II помоћник: Срђан Милутиновић, Посматрач: Драган Радуловић
Резервни играчи