ЖФК ВОЈВОДИНА (Нови Сад) ЖФК СЛОГА ЗЕМУН (Земун)

0
2
Полувреме: 0 - 1
11. коло
21.11.2021. 13:00
Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ, Беочин
Гледалаца:
Делегат: Душан Милић, Главни судија: Мима Станковић, I помоћник: Александра Костић, II помоћник: Маја Милошевић, Посматрач: Сузана Секулић
ЖФК ВОЈВОДИНА
Јована Ђукић 1
75'
Дејана Маговчевић 2
Ивана Малијар 4
Лариса Савић 6
Милица Стојић 7
67'
Маша Милошевић 8
75'
Душица Петровић 10
46'
Ања Медић 14
Наталија Вуксановић 16
Теодора Тривић 18
86'
Анастасија Вуксановић 20
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
Љиљана Гардијан 1
55'
Злата Милановић 2
Наташа Благојевић 4
71'
Николина Милић 6
Емилија Живковић 7
59'
Тијана Баточанин 8
Андријана Тришић 10
13'
46'
Јелена Варда 13
Маргита Васовић 14
52'
Ана Трутић 17
Марија Вуковић 20
Резервни играчи
ЖФК ВОЈВОДИНА
Николина Марјанов 12
86'
Ања Мијатовић 3
67'
Вања Кривокапић 9
75'
Николина Плавшић 11
46'
Милица Бероња 15
Јелена Добријевић 17
75'
Сара Трбулин 19
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
55'
Мирјана Бабић 3
46'
Марија Дабић 9