UEFA YOUTH LEAGUE | HRABRI BRODARAC U RENU, ZVEZDA PREOKRETOM DO TRIJUMFA

02.10.2019.

I naši najbolji omladinski klubovi, šampion Brodarac i Crvena zvezda, igrali su mečeve u Ligi šampiona. Crveno-beli su juče, posle preokreta, slavili protiv Olimpijakosa – 2:1(0:1), a Brodarac je danas poražen u Renu od istoimenog francuskog prvaka – 1:2(1:0). Omladinci Brodarca su pružili veoma dobru partiju, igrali hrabro i posle prvog poluvremena zahvaljujući golu Ilića imali prednost. U nastavku je sudija isključio Miladinovića, a Ren je tek u samom finišu, igrao se 85.minut, uspeo da stigne do izjednačenja. Meč je ušao u zaustavno vreme, igrao se 90+6 minut kada je domaćin ipak uspeo da ostvari pobedu. Nema sumnje da Brodarac u revanšu ima pravo na realnu nadu da eliminiše velikog rivala.