WU17 | I DRUGI REMI KADETKINJA U PROVERI SA BUGARSKOM

12.09.2024.

Dva meča i dva remija ženske kadetske selekcije (WU17) u proveri sa vršnjakinjama iz Bugarske. I ponovo isti rezultat – 1:1 (0:0). Za razliku od prvog testa kada je Bugarska stizala minus, sada su naše devojke uspele da izbegnu poraz i to u poslednjim trenucima meča, igrao se 90 +7 minut kada je Lorena Petrović donela izjednačenje. Prethodno je Minika Baliova u 59. minutu donela prednost svojoj reprezentaciji. U oktobru naše devojke očekuje start u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope.

STRELCI: 0:1 Baliova 59, 1:1 Petrović 90+7. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Nikolina Purtić.

SRBIJA: Manojlović, Šarac, Nikolić, Kuzmanović, Sinanović, L. Petrović, Miladinović, Draganić, N. Petrović, Lukić, Antelj. Igrale su još: Milinić, Zarubica, Ješić, Burgić, Radovanović, Stanić, Vještica, Mitić, Karlson.

BUGARSKA: Burgodžijeva, Popova, Haljanova, Videnova, Baliova, Boneva, Filipova, Mitova, Kalinova, Demedžijeva, Slavčeva.