WU17 | И ДРУГИ РЕМИ КАДЕТКИЊА У ПРОВЕРИ СА БУГАРСКОМ

12.09.2024.

Два меча и два ремија женске кадетске селекције (WU17) у провери са вршњакињама из Бугарске. И поново исти резултат – 1:1 (0:0). За разлику од првог теста када је Бугарска стизала минус, сада су наше девојке успеле да избегну пораз и то у последњим тренуцима меча, играо се 90 +7 минут када је Лорена Петровић донела изједначење. Претходно је Миника Балиова у 59. минуту донела предност својој репрезентацији. У октобру наше девојке очекује старт у квалификацијама за Првенство Европе.

СТРЕЛЦИ: 0:1 Балиова 59, 1:1 Петровић 90+7. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Николина Пуртић.

СРБИЈА: Манојловић, Шарац, Николић, Кузмановић, Синановић, Л. Петровић, Миладиновић, Драганић, Н. Петровић, Лукић, Антељ. Играле су још: Милинић, Зарубица, Јешић, Бургић, Радовановић, Станић, Вјештица, Митић, Карлсон.

БУГАРСКА: Бургоџијева, Попова, Халјанова, Виденова, Балиова, Бонева, Филипова, Митова, Калинова, Демеџијева, Славчева.