Vesti

U15 RAZVOJNI TURNIR UEFA | POSLE SLOVAČKE I GRČKE, PORAZ I OD ŠKOTSKE

04.10.2024.

Tri meča, tri poraza naše najmlađe reprezentativne selekcije na UEFA Razvojnom turniru koji se održavao u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Igrači do 15 godina poraženi su, posle duela sa Slovačkom (2:3) i Grčkom (1:2), i od vršnjaka iz Škotske – 2:4 (0:2). Gosti su bolje ušli u meč i već posle pet minuta igre imali dva gola prednosti. Srbija je u nastavku zaigrala mnogo bolje i uspela da stigne do izjednačenja, ali u poslednjoj četvrtini meča Škotska je ipak uspela da postigne dva gola i ostvari trijumf.

STRELCI: 1:0 Rankin 3, 2:0 Rankin 5, 2:1 Kikić 54, 2:2 Domani 69, 3:2 Glazgov 71, 4:2 Arsenijević (autogol) 76. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Nenad Pantelić

ŠKOTSKA: E. Tomson, Skali, De Baros, Haris, Glazgov, Hačinson, A. Tomson, Ngenija, Rankin, Anderson, Poklington. Igrali su još: Reni, Lask, Jiklemi, Mek Mekini, Henderson, Ferguson, Kilok, Morison, Vat, Reni.

SRBIJA: Perić, Arsenijević, Milić, Milošević, Domani, Matanović, Vukoje, Živanović, Kovač, Kikić, Ilić. Igrali su još: Fekete, Marić, Raonić, Lazović, Papović, Milošević, Stojanović, Ivanović, Božić.