U15 РАЗВОЈНИ ТУРНИР УЕФА | ПОСЛЕ СЛОВАЧКЕ И ГРЧКЕ, ПОРАЗ И ОД ШКОТСКЕ

04.10.2024.

Три меча, три пораза наше најмлађе репрезентативне селекције на УЕФА Развојном турниру који се одржавао у Спортском центру ФСС у Старој Пазови. Играчи до 15 година поражени су, после дуела са Словачком (2:3) и Грчком (1:2), и од вршњака из Шкотске – 2:4 (0:2). Гости су боље ушли у меч и већ после пет минута игре имали два гола предности. Србија је у наставку заиграла много боље и успела да стигне до изједначења, али у последњој четвртини меча Шкотска је ипак успела да постигне два гола и оствари тријумф.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Ранкин 3, 2:0 Ранкин 5, 2:1 Кикић 54, 2:2 Домани 69, 3:2 Глазгов 71, 4:2 Арсенијевић (аутогол) 76. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Ненад Пантелић

ШКОТСКА: Е. Томсон, Скали, Де Барос, Харис, Глазгов, Хачинсон, А. Томсон, Нгенија, Ранкин, Андерсон, Поклингтон. Играли су још: Рени, Ласк, Јиклеми, Мек Мекини, Хендерсон, Фергусон, Килок, Морисон, Ват, Рени.

СРБИЈА: Перић, Арсенијевић, Милић, Милошевић, Домани, Матановић, Вукоје, Живановић, Ковач, Кикић, Илић. Играли су још: Фекете, Марић, Раонић, Лазовић, Паповић, Милошевић, Стојановић, Ивановић, Божић.