У Спортском центру ФСС у Старој Пазови одиграна је финална утакмица Кадетског првенства Србије за девојчице. У дуелу између чачанског Борца и Војводине славиле су Новосађанке – 3:0 (2:0). Головима Јане Топић (2) и Лане Иван, оне су заслужено освојиле наслов најбоље екипе у Србији до 17 година.
Медаље и пехар уручили су Сандра Сремчевић, потпредседница ФСС и селектори кадетске и омладинске репрезентације, Александар Петровић и Драгиша Зечевић.
