Uncategorized

W15 УЕФА РАЗВОЈНИ ТУРНИР | СРБИЈА УБЕДЉИВА ПРОТИВ СЕВЕРНЕ МАКЕДОНИЈЕ

26.08.2022.

У другом колу УЕФА Развојног турнира за девојчице до 15 година, репрезентација Србије била је убедљива у мечу са Северном Македонијом и остварила победу – 4:0 (2:0). Наше девојчице доминирале су од првог минута и ређале шансе и већ до полувремена стекле су предност од два гола. У наставку је селектор Драгиша Зечевић извршио велики број измена, а до краја меча девојке су постигле још два гола. У трећем колу Србија се састаје са Велсом, 29. августа у 9,00.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Драганић 8, 2:0 Попески 40, 3:0 Попески 53, 4:0 Петровић 79. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Зорана Стојиљковић.

СРБИЈА: Милинић (41. Ранковић), Марковић, Мићић (54. Тапушковић), Кузмановић, Боснић, Попески 54. Петровић), Зарубица (41. Јачменица), Митић (41. Лукић), Драганић (67. Чормарковић), Јелић (41. Гачић), Булат (41. Радовановић).

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: Петрушевска, Ристевска, Јованоска, Грозданоска, Грозданова, Галабовска, Марковска, Стојановска, Стаменковска, Спиркоска, Закев.