Играчице Црвене звезде освојиле су Куп Србије за сезону 2025/26. Оне су у финалном дуелу, који се играо у Спортском центру ФСС у Старој Пазови, савладале Спартак – 2:0 (0:0). Стрелци са београдски састав биле су Софија Сремчевић, најбоља играчица меча, са беле тачке у 76. минуту утакмице и Ива Миладиновић, у 85. минуту утакмице.
Медаље и пехаре уручили су Сандра Сремчевић, потпредседница ФСС и Бојан Павићевић, директор футсал и женских селекција ФСС.
