Вести

ЛИГА ШАМПИОНА | ВЕЛИКА ПОБЕДА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ ПРОТИВ ОЛИМПИЈАКОСА

01.10.2019.

Велика, вредна победа Црвене звезде у другом колу групне фазе Лиге шампиона против Олимпијакоса – 3:1(0:1). Пред више од 40.000 гледалаца шампион Србије остварио је фантастичан резултат после преокрета, јер су Грци преко Семеда успели да прво полувреме реше у своју корист. У наставку је Бензаји добио други жути, односно црвени картон и Црвена звезда је кренула на све или ништа. Вулић је лепим голом у 63.минуту наговестио каснију радост, а она је дошла у 87.минуту после добре реакције Милуновића. Два минута касније Боаћи је ударцем главом потврдио заслужену победу нашег шампиона. У другом мечу групе Бајерн је у Лондону декласирао Тотенхем 7:2! После два кола Бајерн је први на табели са 6 бодова, друга је Црвена звезда са 3, следе Тотенхем и Олимпијакосом са једним бодом.