Србија
0
3
:
(0
1)
:
Белгија
12.10.2012.Београд (Србија)

Стадион: Стадион ФК Црвена звезда

Гледалаца: 21.650

Судија: Павел Краловец (Чешка)

Стартна постава
Србија
Жељко Бркић (7)
Бранислав Ивановић (55) (К)
Милан Бишевац (13)
Матија Настасић (5)
Александар Коларов (36)
Александар Игњовски (8)
Срђан Мијаиловић (5)
67'
Зоран Тошић (45)
81'
Душан Тадић (9)
Лазар Марковић (4)
56'
Филип Ђуричић (6)
Белгија
Тибо Куртоа
Тоби Алдервејрелд
Винсент Компани (К)
Томас Вермален
Јан Вертонген
Аксел Вицел
Муса Дембеле
68'
88'
Кевин Де Брујне
56'
Еден Азар
Насер Чадли
34'
Кристијан Бентеке
Резервни играчи
Србија
56'
Марко Шћеповић (1)
67'
Ален Стевановић (1)
81'
Дејан Лекић (9)
Белгија
56'
Дрис Мертенс
90'
88'
Кевин Мираљас
Селектори
Србија
Синиша Михајловић (7)
Белгија
Марк Вилмотс