Лига

Супер лига Србије Плеј-аут 18/19

12.04.2019 17:00
Суботица
2
0
1
0
13.04.2019 18:00
Сурдулица
1
1
1
0
13.04.2019 19:00
Београд
2
2
2
1
13.04.2019 19:00
Шабац
2
0
1
0
19.04.2019 16:00
Београд
0
0
0
0
20.04.2019 17:00
Бачка Паланка
2
2
1
0
20.04.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
20.04.2019 16:00
Врање
1
0
1
0
25.04.2019 18:00
Суботица
0
1
0
0
25.04.2019 18:00
Шабац
1
5
1
2
25.04.2019 18:00
Сурдулица
1
1
1
0
25.04.2019 18:00
Београд
1
1
1
0
01.05.2019 16:00
Београд
7
0
5
0
01.05.2019 16:00
Београд
1
0
1
0
01.05.2019 18:00
Шабац
2
1
1
1
01.05.2019 16:00
Сурдулица
4
2
1
0
05.05.2019 16:00
Суботица
3
3
2
2
05.05.2019 16:00
Београд
1
1
1
1
05.05.2019 16:00
Врање
1
0
1
0
05.05.2019 16:00
Бачка Паланка
1
2
0
1
11.05.2019 16:00
Београд
2
1
0
1
11.05.2019 16:00
Шабац
0
0
0
0
11.05.2019 16:00
Београд
1
0
0
0
11.05.2019 16:00
Врање
2
1
0
1
19.05.2019 19:00
Суботица
2
1
1
1
19.05.2019 19:00
Бачка Паланка
0
1
0
0
19.05.2019 19:00
Сурдулица
3
0
2
0
19.05.2019 19:00
Београд
1
1
0
1
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.СПАРТАК371210154149-827
2.РАДНИК37138163845-728
3.ФК ВОЖДОВАЦ37127183648-1225
4.МАЧВА371011162438-1425
5.РАД37712182244-2223
6.ДИНАМО3796222467-4323
7.ЗЕМУН37612193653-1721
8.ОФК БАЧКА3779213168-3718
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

4 гола

Немања Томић (ЗЕМУН)

3 гола

Игор Златановић (РАДНИК) Филип Кукуличић (ЗЕМУН) Момчило Мркаић (ЗЕМУН) Жељко Димитров (ДИНАМО) Петар Гигић (МАЧВА)

2 гола

Филип Стојановић (РАДНИК) Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК) Иван Илић (ЗЕМУН) Милош Трифуновић (РАД) Лазар Арсић (ФК ВОЖДОВАЦ) Елефтхериос Матсоукас (ДИНАМО) Андрија Луковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Шормаз (СПАРТАК) Немања Вучић (ЗЕМУН) Предраг Сикимић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Денковић (СПАРТАК)

1 гол

Бранислав Јовановић (РАД) Филип Баиновић (РАД) Владан Павловић (РАДНИК) Угљеша Радиновић (ОФК БАЧКА) Филип Пејовић (МАЧВА) Немања Илић (ОФК БАЧКА) Мирослав Бјелош (ОФК БАЧКА) Филип Ступаревић (ФК ВОЖДОВАЦ) Горан Смиљанић (РАД) Дејан Ђенић (СПАРТАК) Ђорђе Шушњар (МАЧВА) Никола Ристовић (ЗЕМУН) Френцис Керемех (РАДНИК) Немања Младеновић (СПАРТАК) Милан Макарић (ОФК БАЧКА) Емир Аземовић (ЗЕМУН) Александар Миладиновић (РАДНИК) Владимир Волков (РАД) Ален Машовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Урош Дамњановић (РАДНИК) Стефан Милосављевић (МАЧВА) Ненад Гаврић (МАЧВА) Милан Марчић (СПАРТАК) Томислав Пајовић (РАДНИК) Драган Жарковић (ОФК БАЧКА) Данијел Гашић (ДИНАМО) Богдан Стаменковић (РАДНИК) Иван Кричак (РАДНИК) Филип Станисављевић (РАДНИК)