Liga

Super liga (ž)

21.09.2019
Subotica
/
/
/
/
21.09.2019
Niš
/
/
/
/
21.09.2019
Kragujevac
/
/
/
/
21.09.2019
Požarevac
/
/
/
/
17.08.2019 17:00
Novi Beograd
0
1
0
0
17.08.2019 17:30
Niš
2
0
0
0
18.08.2019 17:00
Veternik
1
6
0
3
18.08.2019 17:00
Subotica
8
0
3
0
25.08.2019 16:30
Požarevac
0
6
0
4
25.08.2019 18:00
Beograd
0
3
0
1
24.08.2019 10:00
Novi Beograd
2
0
2
0
24.08.2019 17:00
Beograd
5
1
1
0
12.09.2019 16:30
Veternik
0
1
0
0
06.09.2019 12:45
Subotica
7
1
7
0
07.09.2019 16:30
Niš
1
1
0
0
07.09.2019 16:30
Kragujevac
4
0
2
0
15.09.2019 16:00
Veternik
0
7
0
3
14.09.2019 16:00
Novi Beograd
1
1
1
1
15.09.2019 14:00
Beograd
1
0
1
0
14.09.2019 16:00
Beograd
3
0
1
0
21.09.2019
Niš
/
/
/
/
21.09.2019
Kragujevac
/
/
/
/
21.09.2019
Požarevac
/
/
/
/
21.09.2019
Subotica
/
/
/
/
25.09.2019
Beograd
/
/
/
/
25.09.2019
Novi Beograd
/
/
/
/
25.09.2019
Veternik
/
/
/
/
25.09.2019
Subotica
/
/
/
/
12.10.2019
Kragujevac
/
/
/
/
12.10.2019
Požarevac
/
/
/
/
12.10.2019
Beograd
/
/
/
/
27.10.2019
Kragujevac
/
/
/
/
27.10.2019
Beograd
/
/
/
/
27.10.2019
Beograd
/
/
/
/
27.10.2019
Požarevac
/
/
/
/
02.11.2019
Kragujevac
/
/
/
/
02.11.2019
Subotica
/
/
/
/
02.11.2019
Veternik
/
/
/
/
16.10.2019
Beograd
/
/
/
/
16.10.2019
Novi Beograd
/
/
/
/
16.10.2019
Beograd
/
/
/
/
16.10.2019
Požarevac
/
/
/
/
23.11.2019
Niš
/
/
/
/
23.11.2019
Subotica
/
/
/
/
23.11.2019
Kragujevac
/
/
/
/
23.11.2019
Požarevac
/
/
/
/
22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Veternik
/
/
/
/
22.02.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
29.02.2020
Beograd
/
/
/
/
29.02.2020
Požarevac
/
/
/
/
29.02.2020
Kragujevac
/
/
/
/
29.02.2020
Niš
/
/
/
/
14.03.2020
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020
Subotica
/
/
/
/
14.03.2020
Veternik
/
/
/
/
14.03.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.ŽFK SPARTAK44002512412
2.ŽFK SLOGA ZEMUN4400101912
3.ŽFK MAŠINAC TRACE422010288
4.ŽFK CRVENA ZVEZDA42118537
5.ŽFK ZEMUN411249-54
6.ŽFK RADNIČKI 1923410358-33
7.ŽFK VOJVODINA4004116-150
8.ŽFK POŽAREVAC4004021-210
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi

4 gola

Jovana Vasiljković (ŽFK MAŠINAC TRACE)

3 gola

Tijana Filipović (ŽFK SPARTAK) Tijana Matić (ŽFK SPARTAK) KAJLA JOAN ZOPHIA ADAMEK (ŽFK SPARTAK) Jovana Brusin (ŽFK SLOGA ZEMUN)

2 gola

Ana Barjaktarević (ŽFK SLOGA ZEMUN) Aleksandra Vasić (ŽFK RADNIČKI 1923) Anastasija Ćirić (ŽFK SPARTAK) Mirela Tenkov (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Anđela Frajtović (ŽFK SPARTAK) Aleksandra Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Mariah Nicole Williams (ŽFK SPARTAK) Mjra Alexandra Delgadillo (ŽFK SPARTAK)

1 gol

Emilija Živković (ŽFK SLOGA ZEMUN) Biljana Ilić (ŽFK RADNIČKI 1923) Tajlor Lauren Porter (ŽFK SPARTAK) Alina Baka (ŽFK SPARTAK) Sara Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Ana Lilić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Krstina Tanasković (ŽFK SPARTAK) Mollj Rose Fiedler (ŽFK SPARTAK) Tamara Jurišević (ŽFK RADNIČKI 1923) Marija Dabić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Zlata Milanović (ŽFK VOJVODINA) Jana Stevanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Sara Pavlović (ŽFK SPARTAK) Živana Stupar (ŽFK SPARTAK) Andrijana Pejčić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Ksenija Pavlović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Jovana Stojanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Stefana Bitević (ŽFK RADNIČKI 1923) Nikolina Batinić (ŽFK ZEMUN) Jovana Aranđelović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Milica Denda (ŽFK SPARTAK) Ana Šćepanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Halej Majs Lukas (ŽFK SPARTAK) Milica Andrić (ŽFK ZEMUN) Milica Bulatović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Sanja Krstić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Željana Maksimović (ŽFK ZEMUN) Mina Čavić (ŽFK ZEMUN) Tijana Janković (ŽFK SLOGA ZEMUN) Milica Stevanović (ŽFK MAŠINAC TRACE)