Liga

Super liga (ž)

22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Veternik
/
/
/
/
22.02.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
17.08.2019 17:00
Novi Beograd
0
1
0
0
17.08.2019 17:30
Niš
2
0
0
0
18.08.2019 17:00
Veternik
1
6
0
3
18.08.2019 17:00
Subotica
8
0
3
0
25.08.2019 16:30
Požarevac
0
6
0
4
25.08.2019 18:00
Beograd
0
3
0
1
24.08.2019 10:00
Novi Beograd
2
0
2
0
24.08.2019 17:00
Beograd
5
1
1
0
12.09.2019 16:30
Veternik
0
1
0
0
06.09.2019 12:45
Subotica
7
1
7
0
07.09.2019 16:30
Niš
1
1
0
0
07.09.2019 16:30
Kragujevac
4
0
2
0
15.09.2019 16:00
Veternik
0
7
0
3
14.09.2019 16:00
Novi Beograd
1
1
1
1
15.09.2019 14:00
Beograd
1
0
1
0
14.09.2019 16:00
Beograd
3
0
1
0
21.09.2019 16:00
Niš
5
1
3
0
10.10.2019 13:00
Kragujevac
1
1
0
1
22.09.2019 14:00
Požarevac
0
7
0
5
22.09.2019 16:00
Subotica
5
0
0
0
25.09.2019 16:00
Beograd
0
1
0
0
09.11.2019 14:00
Novi Beograd
5
0
1
0
25.09.2019 15:30
Veternik
1
1
0
0
30.09.2019 18:00
Subotica
8
0
1
0
12.10.2019 15:00
Požarevac
1
10
0
7
12.10.2019 15:00
Niš
1
0
1
0
14.10.2019 13:00
Kragujevac
0
1
0
1
13.10.2019 15:00
Beograd
7
3
2
1
26.10.2019 15:30
Kragujevac
1
2
1
1
27.10.2019 19:00
Beograd
6
1
3
0
28.10.2019 15:00
Beograd
4
2
3
1
26.10.2019 13:00
Požarevac
0
9
0
5
03.11.2019 14:00
Kragujevac
0
0
0
0
02.11.2019 14:00
Subotica
1
0
1
0
02.11.2019 14:30
Niš
6
1
3
0
03.11.2019 14:00
Veternik
5
1
2
1
13.11.2019 15:30
Beograd
6
1
3
1
17.11.2019 12:00
Požarevac
0
4
0
2
17.11.2019 15:00
Beograd
4
0
0
0
13.11.2019 12:00
Novi Beograd
0
4
0
2
24.11.2019 13:30
Požarevac
0
4
0
2
24.11.2019 13:00
Kragujevac
0
2
0
1
22.11.2019 13:00
Niš
3
2
2
0
23.11.2019 14:00
Subotica
8
0
3
0
22.02.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Veternik
/
/
/
/
22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
22.02.2020
Beograd
/
/
/
/
29.02.2020
Požarevac
/
/
/
/
29.02.2020
Kragujevac
/
/
/
/
29.02.2020
Niš
/
/
/
/
29.02.2020
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020
Subotica
/
/
/
/
14.03.2020
Veternik
/
/
/
/
14.03.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.ŽFK SPARTAK1111006116033
2.ŽFK CRVENA ZVEZDA1181237112625
3.ŽFK MAŠINAC TRACE117222821723
4.ŽFK SLOGA ZEMUN1171322101222
5.ŽFK RADNIČKI 1923112361215-39
6.ŽFK ZEMUN112271833-158
7.ŽFK VOJVODINA112181942-237
8.ŽFK POŽAREVAC110011266-640
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

13 golova

Mirela Tenkov (ŽFK CRVENA ZVEZDA)

12 golova

Tijana Filipović (ŽFK SPARTAK)

9 golova

KAJLA JOAN ZOPHIA ADAMEK (ŽFK SPARTAK) Nikolina Plavšić (ŽFK VOJVODINA)

7 golova

Anastasija Ćirić (ŽFK SPARTAK)

6 golova

Ana Barjaktarević (ŽFK SLOGA ZEMUN) Mina Čavić (ŽFK ZEMUN) Jovana Stojanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Tijana Matić (ŽFK SPARTAK)

5 golova

Jovana Vasiljković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Ana Lilić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Violeta Slović (ŽFK SPARTAK) Jovana Brusin (ŽFK SLOGA ZEMUN) Aleksandra Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA)

4 gola

Anđela Šarac (ŽFK MAŠINAC TRACE) Jovana Aranđelović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Milica Stanković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Željana Maksimović (ŽFK ZEMUN) Ivana Malijar (ŽFK VOJVODINA)

3 gola

Anđela Frajtović (ŽFK SPARTAK) Nikolina Batinić (ŽFK ZEMUN) Stefana Bitević (ŽFK RADNIČKI 1923) Raissa Nellj Mbappe Etoundi (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Krstina Tanasković (ŽFK SPARTAK) Sara Milosavljević (ŽFK RADNIČKI 1923) Andrijana Pejčić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Milica Bulatović (ŽFK SLOGA ZEMUN)

2 gola

Tajlor Lauren Porter (ŽFK SPARTAK) Biljana Ilić (ŽFK RADNIČKI 1923) Emilija Živković (ŽFK SLOGA ZEMUN) Mariah Nicole Williams (ŽFK SPARTAK) Halej Majs Lukas (ŽFK SPARTAK) Sanja Krstić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Lana Čolić (ŽFK ZEMUN) Mjra Alexandra Delgadillo (ŽFK SPARTAK) Aleksandra Vasić (ŽFK RADNIČKI 1923) Ksenija Pavlović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Živana Stupar (ŽFK SPARTAK) Sara Pavlović (ŽFK SPARTAK) Zlata Milanović (ŽFK VOJVODINA) Tamara Jurišević (ŽFK RADNIČKI 1923) Sara Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Alina Baka (ŽFK SPARTAK)

1 gol

Isidora Vučković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Daniela Kuhut (ŽFK POŽAREVAC) Mollj Rose Fiedler (ŽFK SPARTAK) Milica Stevanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Marija Dabić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Milica Denda (ŽFK SPARTAK) Maša Milošević (ŽFK VOJVODINA) Ana Šćepanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) VANJA KRIVOKAPIĆ (ŽFK VOJVODINA) Teodora Burkert (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Jana Stevanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Milica Andrić (ŽFK ZEMUN) Nina Čavić (ŽFK ZEMUN) Nikolina Milović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Adrijana Delić (ŽFK VOJVODINA) Dušica Petrović (ŽFK VOJVODINA) Aleksandra Zlatanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Margita Vasović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Danica Jenić (ŽFK POŽAREVAC) Marija Jonović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Tijana Janković (ŽFK SLOGA ZEMUN) Sanda Malešević (ŽFK CRVENA ZVEZDA)