Liga

Prva liga (ž) 21/22

23.10.2021 15:00
Pirot
/
/
/
/
24.10.2021 14:30
Topola
/
/
/
/
24.10.2021 15:00
Veliki Crljeni
/
/
/
/
24.10.2021 15:00
Šabac
/
/
/
/
23.10.2021 12:00
Rekovac
/
/
/
/
12.09.2021 11:00
Leskovac
0
0
0
0
06.10.2021 15:30
Subotica
2
2
2
0
11.09.2021 16:00
Kruševac
2
1
0
1
11.09.2021 16:00
Pirot
1
2
0
2
12.09.2021 11:00
Topola
0
3
0
3
18.09.2021 16:00
Kragujevac
1
1
1
0
18.09.2021 13:00
Šabac
3
2
1
2
18.09.2021 16:00
Rekovac
2
1
0
1
18.09.2021 16:00
Zemun
6
1
3
1
13.10.2021 13:00
Leskovac
1
2
1
1
25.09.2021
Subotica
/
/
/
/
25.09.2021 15:00
Kruševac
2
2
2
0
25.09.2021
Pirot
/
/
/
/
25.09.2021 15:30
Topola
1
0
1
0
26.09.2021 16:30
Lazarevac
7
1
1
1
02.10.2021 16:00
Kragujevac
9
1
3
1
02.10.2021 15:00
Rekovac
1
1
0
0
02.10.2021 16:30
Zemun
3
1
1
1
03.10.2021 15:00
Leskovac
0
5
0
2
03.10.2021 16:00
Subotica
9
1
3
1
09.10.2021 15:00
Kruševac
2
6
1
3
10.10.2021 15:30
Pirot
1
4
1
2
09.10.2021 14:00
Topola
1
1
1
0
10.10.2021 16:00
Veliki Crljeni
3
1
1
0
09.10.2021 15:00
Šabac
3
0
1
0
16.10.2021 13:00
Kragujevac
9
1
4
1
17.10.2021 17:00
Zemun
8
3
3
3
17.10.2021 15:00
Leskovac
0
1
0
1
17.10.2021 15:00
Subotica
8
0
1
0
16.10.2021 14:30
Kruševac
1
1
0
0
23.10.2021 15:00
Pirot
/
/
/
/
24.10.2021 14:30
Topola
/
/
/
/
24.10.2021 15:00
Veliki Crljeni
/
/
/
/
24.10.2021 15:00
Šabac
/
/
/
/
23.10.2021 12:00
Rekovac
/
/
/
/
30.10.2021
Kragujevac
/
/
/
/
30.10.2021
Leskovac
/
/
/
/
30.10.2021
Subotica
/
/
/
/
30.10.2021
Kruševac
/
/
/
/
06.11.2021
Topola
/
/
/
/
06.11.2021
Lazarevac
/
/
/
/
06.11.2021
Šabac
/
/
/
/
06.11.2021
Rekovac
/
/
/
/
06.11.2021
Zemun
/
/
/
/
05.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
05.03.2022
Zemun
/
/
/
/
05.03.2022
Rekovac
/
/
/
/
05.03.2022
Šabac
/
/
/
/
05.03.2022
Lazarevac
/
/
/
/
12.03.2022
Lazarevac
/
/
/
/
12.03.2022
Topola
/
/
/
/
12.03.2022
Pirot
/
/
/
/
12.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
12.03.2022
Subotica
/
/
/
/
19.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
19.03.2022
Leskovac
/
/
/
/
19.03.2022
Zemun
/
/
/
/
19.03.2022
Rekovac
/
/
/
/
19.03.2022
Šabac
/
/
/
/
26.03.2022
Šabac
/
/
/
/
26.03.2022
Lazarevac
/
/
/
/
26.03.2022
Topola
/
/
/
/
26.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
02.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
02.04.2022
Subotica
/
/
/
/
02.04.2022
Leskovac
/
/
/
/
02.04.2022
Zemun
/
/
/
/
02.04.2022
Rekovac
/
/
/
/
09.04.2022
Rekovac
/
/
/
/
09.04.2022
Šabac
/
/
/
/
09.04.2022
Lazarevac
/
/
/
/
09.04.2022
Topola
/
/
/
/
16.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
16.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
16.04.2022
Subotica
/
/
/
/
16.04.2022
Leskovac
/
/
/
/
16.04.2022
Zemun
/
/
/
/
24.04.2022
Zemun
/
/
/
/
24.04.2022
Rekovac
/
/
/
/
24.04.2022
Šabac
/
/
/
/
24.04.2022
Lazarevac
/
/
/
/
24.04.2022
Topola
/
/
/
/
30.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
30.04.2022
Pirot
/
/
/
/
30.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
30.04.2022
Subotica
/
/
/
/
30.04.2022
Leskovac
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.ŽFK KOLUBARA64201641214
2.ŽFK SPARTAK DOO54102552013
3.ŽFK ZEMUN641121101113
4.ŽFK RADNIČKI 192353202552011
5.ŽFK MAČVA63031327-149
6.NAPREDAK JUNIOR 20186123925-165
7.ŽFK JEDINSTVO 20146114910-14
8.ŽFK LEVAČ6114517-124
9.ŽFK KARAĐORĐE6114518-134
10.LAVICE-DUBOČICA6033411-73
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

8 golova

Lana Čolić (ŽFK ZEMUN) Marija Rajić (ŽFK SPARTAK DOO)

7 golova

Sara Milosavljević (ŽFK RADNIČKI 1923)

6 golova

Jelena Miloradović (ŽFK RADNIČKI 1923)

5 golova

Tamara Jurišević (ŽFK RADNIČKI 1923) Tamara Dimitrijević (ŽFK MAČVA)

4 gola

Jovana Janković (ŽFK MAČVA) Nada Jovanović (ŽFK KOLUBARA) Tamara Gogić (ŽFK RADNIČKI 1923)

3 gola

Milica Popović (ŽFK ZEMUN) Jelena Raičević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Lidija Bondžić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Olivera Arsenin (ŽFK SPARTAK DOO) Gordana Milinović (ŽFK KOLUBARA) Jelena Tešnjak (ŽFK ZEMUN) Anđela Marković (ŽFK SPARTAK DOO) Milica Živanović (ŽFK RADNIČKI 1923) Monja Jošić (ŽFK SPARTAK DOO)

2 gola

Marija Krunić (ŽFK KOLUBARA) Kristina Đorđević (ŽFK LEVAČ) Maša Džunić (ŽFK JEDINSTVO 2014) Jovana Sretenović (ŽFK KOLUBARA) Ivana Jovanović (ŽFK KOLUBARA) Georgina Pataki (ŽFK SPARTAK DOO) Ivana Bobić (ŽFK KOLUBARA) Milica Gaković (ŽFK SPARTAK DOO) Andrijana Pejčić (ŽFK JEDINSTVO 2014) Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Zorana Đoković (ŽFK KARAĐORĐE) Tamara Trajković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Sara Stokić (ŽFK ZEMUN) Aleksandra Blažić (ŽFK KARAĐORĐE) Jelena Arizanović (ŽFK JEDINSTVO 2014)

1 gol

Slađana Lazarević (ŽFK KOLUBARA) Nađa Semjančuk (ŽFK SPARTAK DOO) Anđela Matić (ŽFK MAČVA) Sara Okuka (ŽFK SPARTAK DOO) Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018) Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Mina Knežević (ŽFK MAČVA) Tamara Gavrilović (ŽFK LEVAČ) Katarina Zlatanov (ŽFK JEDINSTVO 2014) Ana Mugoša (ŽFK ZEMUN) Marina Milutinović (ŽFK ZEMUN) Katarina Milosavljević (ŽFK KARAĐORĐE) Marija Vukojević (ŽFK ZEMUN) Katarina Filipović (ŽFK MAČVA) Jovana Marjanović (LAVICE-DUBOČICA) Sanja Sofronić (ŽFK ZEMUN) Nađa Uvalin (ŽFK SPARTAK DOO) Ana Mandić (ŽFK ZEMUN) Kristina Šimčić (ŽFK LEVAČ) Anđela Maljan (ŽFK SPARTAK DOO) Jelena Stanišić (ŽFK MAČVA) Lidija Milanović (ŽFK LEVAČ) Luna Milošević (LAVICE-DUBOČICA) Marija Lisinac (NAPREDAK JUNIOR 2018)