Лига

Прва лига (ж) 21/22

12.09.2021 11:00
Лесковац
0
0
0
0
06.10.2021 15:30
Суботица
2
2
2
0
11.09.2021 16:00
Крушевац
2
1
0
1
11.09.2021 16:00
Пирот
1
2
0
2
12.09.2021 11:00
Топола
0
3
0
3
18.09.2021 16:00
Крагујевац
1
1
1
0
18.09.2021 13:00
Шабац
3
2
1
2
18.09.2021 16:00
Рековац
2
1
0
1
18.09.2021 16:00
Земун
6
1
3
1
13.10.2021 13:00
Лесковац
1
2
1
1
13.11.2021 13:00
Суботица
1
0
0
0
13.10.2021 14:00
Пирот
0
1
0
0
25.09.2021 15:30
Топола
1
0
1
0
26.09.2021 16:30
Лазаревац
7
1
1
1
02.10.2021 16:00
Крагујевац
9
1
3
1
02.10.2021 15:00
Рековац
1
1
0
0
02.10.2021 16:30
Земун
3
1
1
1
03.10.2021 15:00
Лесковац
0
5
0
2
09.10.2021 14:00
Топола
1
1
1
0
10.10.2021 16:00
Велики Црљени
3
1
1
0
09.10.2021 15:00
Шабац
3
0
1
0
16.10.2021 13:00
Крагујевац
9
1
4
1
17.10.2021 17:00
Земун
8
3
3
3
17.10.2021 15:00
Лесковац
0
1
0
1
17.10.2021 15:00
Суботица
8
0
1
0
24.10.2021 15:00
Велики Црљени
1
2
1
0
24.10.2021 15:00
Шабац
2
3
2
1
23.10.2021 12:00
Рековац
0
5
0
2
30.10.2021 10:00
Крагујевац
5
3
2
2
31.10.2021 14:00
Лесковац
1
0
0
0
31.10.2021 11:30
Суботица
18
1
9
1
30.10.2021 14:00
Крушевац
0
5
0
1
07.11.2021 14:00
Топола
0
2
0
1
07.11.2021 14:00
Велики Црљени
4
0
1
0
07.11.2021 14:00
Шабац
5
5
5
2
06.11.2021 11:00
Рековац
0
4
0
2
07.11.2021 13:00
Земун
4
2
2
2
05.03.2022 11:00
Крагујевац
7
0
4
0
06.03.2022 13:00
Земун
/
/
/
/
16.03.2022 11:00
Рековац
4
0
1
0
06.03.2022 13:00
Шабац
5
6
1
1
06.03.2022 13:00
Велики Црљени
1
0
0
0
13.03.2022 13:00
Велики Црљени
3
2
1
1
13.03.2022 12:00
Топола
5
2
2
0
12.03.2022 15:00
Пирот
1
0
0
0
13.03.2022 15:00
Крушевац
5
2
3
1
12.03.2022 15:00
Суботица
6
0
2
0
18.03.2022 12:00
Крагујевац
0
4
0
2
18.03.2022 13:00
Београд
3
1
1
0
20.03.2022 15:00
Рековац
1
0
1
0
19.03.2022 12:00
Шабац
2
7
1
5
27.03.2022 15:00
Шабац
5
6
1
3
27.03.2022 13:00
Велики Црљени
2
0
1
0
27.03.2022 12:00
Топола
0
0
0
0
03.04.2022 16:30
Крагујевац
8
2
4
1
02.04.2022 16:00
Суботица
8
0
6
0
03.04.2022 13:00
Лесковац
0
0
0
0
01.04.2022 13:00
Београд
1
3
1
2
03.04.2022 16:00
Рековац
8
3
2
2
10.04.2022 12:00
Рековац
1
5
0
2
09.04.2022 12:00
Шабац
0
3
0
3
10.04.2022 16:00
Велики Црљени
4
0
4
0
27.04.2022 17:00
Топола
0
4
0
3
16.04.2022 16:30
Крагујевац
8
1
4
1
17.04.2022 16:30
Крушевац
3
3
1
1
16.04.2022 16:00
Суботица
5
0
2
0
16.04.2022 13:00
Лесковац
2
3
1
1
15.04.2022 14:00
Београд
5
1
5
0
25.04.2022 13:00
Београд
2
6
1
3
23.04.2022 13:00
Рековац
0
0
0
0
23.04.2022 16:00
Шабац
0
7
0
1
23.04.2022 16:30
Лазаревац
4
0
2
0
01.05.2022 16:00
Крагујевац
7
0
4
0
30.04.2022 17:00
Крушевац
5
1
1
0
30.04.2022 16:30
Суботица
12
0
6
0
30.04.2022 17:00
Мрштане
4
3
2
0
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК ДОО18171010479752
2.ЖФК КОЛУБАРА18142252163644
3.ЖФК РАДНИЧКИ 192318132386285841
4.ЖФК ЗЕМУН  (-1)1892752401228
5.НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018185493867-2919
6.ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА184681840-2218
7.ЖФК ЈЕДИНСТВО 20141852112748-2117
8.ЖФК ЛЕВАЧ1842122055-3514
9.ЖФК МАЧВА18411342102-6013
10.ЖФК КАРАЂОРЂЕ1824121551-3610
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

30 голова

Сара Милосављевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Марија Рајић (ЖФК СПАРТАК ДОО)

16 голова

Анђела Марковић (ЖФК СПАРТАК ДОО)

15 голова

Јована Јанковић (ЖФК МАЧВА) Јована Марјановић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923)

14 голова

Моња Јошић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Сузана Петронијевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

13 голова

Јелена Милорадовић (ЖФК ЛЕВАЧ)

12 голова

Лана Чолић (ЖФК ЗЕМУН) Тамара Димитријевић (ЖФК МАЧВА) Теодора Васић (ЖФК ЗЕМУН)

10 голова

Тамара Јуришевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Милица Живановић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923)

9 голова

Милица Поповић (ЖФК ЗЕМУН) Тамара Гогић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Андријана Пејчић (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014)

8 голова

Оливера Арсенин (ЖФК СПАРТАК ДОО) Гордана Милиновић (ЖФК КОЛУБАРА) Слађана Лазаревић (ЖФК КОЛУБАРА) Јелена Раичевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

7 голова

Јелена Тешњак (ЖФК ЗЕМУН) Лидија Бонџић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Јована Сретеновић (ЖФК КОЛУБАРА) Нада Јовановић (ЖФК КОЛУБАРА) Маша Џунић (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014)

6 голова

Елена Цветковић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Александра Блажић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ)

5 голова

Кристина Ђорђевић (ЖФК ЛЕВАЧ) Тамара Трајковић (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014) Нађа Гавриловић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

4 гола

Ана Грујић (ЖФК КОЛУБАРА) Зорана Ђоковић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ) Јелена Дуброја (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Лидија Милановић (ЖФК ЛЕВАЧ) Милица Гаковић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Нађа Увалин (ЖФК СПАРТАК ДОО)

3 гола

Анђела Маљан (ЖФК СПАРТАК ДОО) Ивана Бобић (ЖФК КОЛУБАРА) Јелена Станишић (ЖФК МАЧВА) Марија Јоновић (ЖФК КОЛУБАРА) Кристина Момчиловић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Јелена Аризановић (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014) Валентина Тадић (ЖФК МАЧВА) Сара Стокић (ЖФК ЗЕМУН) Кристина Стошић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Ивана Јовановић (ЖФК КОЛУБАРА) Сара Окука (ЖФК СПАРТАК ДОО)

2 гола

Георгина Патаки (ЖФК СПАРТАК ДОО) Тамара Гавриловић (ЖФК ЛЕВАЧ) Нађа Семјанчук (ЖФК СПАРТАК ДОО) Јана Јанковић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Анђела Тополски (ЖФК СПАРТАК ДОО) Ана Мугоша (ЖФК ЗЕМУН) Слађана Вејновић (ЖФК КОЛУБАРА) Марија Крунић (ЖФК КОЛУБАРА) Јована Најдановић (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014) Мартина Живковић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Милица Пољаковић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Андријана Михаиловић (ЖФК МАЧВА) Анђела Тасић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА)

1 гол

Оливера Пандев (ЖФК СПАРТАК ДОО) Невена Миладиновић (ЖФК КОЛУБАРА) Милана Милинковић (ЖФК МАЧВА) Ивана Максимовић (ЖФК МАЧВА) Катарина Златанов (ЖФК ЈЕДИНСТВО 2014) Александра Александрић (ЖФК ЗЕМУН) Маријана Теодосијевић (ЖФК КОЛУБАРА) Доротеа Радовановић (ЖФК КОЛУБАРА) Милица Вешић (ЖФК МАЧВА) Милица Гачић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Анђела Миленковић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Марија Николић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Анђела Матић (ЖФК МАЧВА) Марија Лисинац (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Сања Софронић (ЖФК ЗЕМУН) Станика Васиљевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Анђела Марковић (ЖФК МАЧВА) Ана Мандић (ЖФК ЗЕМУН) Кристина Шимчић (ЖФК ЛЕВАЧ) Андријана Младеновић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Мина Чингелић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Невена Милојевић (ЖФК ЛЕВАЧ) Александра Станојевић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ) Катраина Ђорђевић (ЖФК КОЛУБАРА) Нађа Кнежевић (ЖФК ЗЕМУН) Нина Ђурђевић (ЖФК КОЛУБАРА) Марина Милутиновић (ЖФК ЗЕМУН) Катарина Милосављевић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ) Катарина Филиповић (ЖФК МАЧВА) Теодора ТуфегдЖић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ) Мина Кнежевић (ЖФК МАЧВА) Оља Вујковић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Јана Карановић (ЖФК ЗЕМУН) Марија Вукојевић (ЖФК ЗЕМУН) Јана Стојановић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Ана Стојковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Миљана Николић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Луна Милошевић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Тијана Компировић (ЖФК ЛЕВАЧ) Анђела Панић (ЖФК КАРАЂОРЂЕ) Јована Вујиновић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Александра Гајић (ЖФК СПАРТАК ДОО)