Liga

Prva liga (ž) 20/21

16.08.2020 11:00
Loznica
1
5
1
5
16.08.2020 17:30
Beograd
2
1
2
1
15.08.2020 17:00
Novi Sad
0
0
0
0
15.08.2020 11:00
Subotica
3
1
1
0
15.08.2020 13:30
Niš
3
5
2
4
15.08.2020 17:00
Kruševac
0
2
0
0
23.08.2020 13:30
Beograd
0
17
0
3
23.08.2020 17:00
Majdanpek
1
1
1
0
23.08.2020 17:00
Pirot
6
2
4
1
23.08.2020 11:00
Leskovac
4
2
1
2
23.08.2020 17:00
Beograd
1
2
0
1
22.08.2020 17:00
Loznica
4
2
2
1
30.08.2020 17:00
Beograd
1
3
1
1
29.08.2020 17:00
Novi Sad
4
2
2
1
30.08.2020 17:00
Subotica
8
1
4
0
29.08.2020 11:00
Niš
2
1
2
1
28.08.2020 16:30
Kruševac
3
0
1
0
30.08.2020 19:00
Rakovica kod Beograda
2
0
2
0
05.09.2020 17:00
Šabac
4
0
1
0
06.09.2020 16:30
Pirot
2
3
0
1
06.09.2020 16:30
Leskovac
3
0
1
0
06.09.2020 17:00
Beograd
0
1
0
0
05.09.2020 17:00
Loznica
0
6
0
2
06.09.2020 17:00
Beograd
2
0
1
0
12.09.2020 16:00
Novi Sad
1
2
0
2
13.09.2020 17:00
Subotica
3
0
2
0
13.09.2020 13:00
Niš
3
1
1
0
13.09.2020 16:00
Kruševac
4
2
0
1
12.09.2020 16:00
Beograd
1
1
1
0
13.09.2020 17:00
Majdanpek
1
0
0
0
19.09.2020 16:00
Šabac
4
1
2
0
20.09.2020 16:00
Leskovac
3
0
0
0
19.09.2020 17:00
Beograd
0
8
0
3
19.09.2020 16:30
Loznica
2
2
2
0
20.09.2020 16:30
Beograd
2
2
1
0
20.09.2020 16:00
Novi Sad
2
2
0
1
27.09.2020 14:00
Subotica
3
3
2
2
27.09.2020 13:00
Niš
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Kruševac
4
0
4
0
27.09.2020 13:00
Beograd
9
1
7
1
27.09.2020 16:00
Majdanpek
3
0
0
0
26.09.2020 16:00
Pirot
1
3
1
3
03.10.2020 13:00
Šabac
3
1
0
1
03.10.2020 15:00
Beograd
1
3
1
2
03.10.2020 16:00
Loznica
2
2
0
1
04.10.2020 16:00
Beograd
0
1
0
1
04.10.2020 15:00
Novi Sad
3
1
2
0
04.10.2020 15:00
Subotica
8
0
4
0
11.10.2020 13:00
Niš
0
1
0
1
10.10.2020 15:00
Kruševac
4
3
2
1
10.10.2020 11:00
Beograd
9
0
4
0
11.10.2020 14:00
Majdanpek
2
0
1
0
11.10.2020 15:30
Pirot
4
1
3
1
11.10.2020 14:00
Leskovac
9
3
6
1
17.10.2020 15:00
Šabac
5
2
3
1
17.10.2020 15:00
Loznica
4
1
2
0
18.10.2020 15:00
Beograd
0
0
0
0
18.10.2020 15:00
Novi Sad
2
1
0
1
18.10.2020 15:00
Subotica
1
2
0
0
17.10.2020 11:00
Niš
1
2
0
1
25.10.2020 14:00
Kruševac
4
1
2
1
24.10.2020 14:30
Beograd
9
1
3
0
25.10.2020 13:00
Majdanpek
1
0
1
0
24.10.2020 15:00
Pirot
3
1
2
0
24.10.2020 14:30
Leskovac
3
2
1
1
25.10.2020 14:30
Beograd
2
2
0
2
07.03.2021 12:00
Šabac
11
0
3
0
07.03.2021 13:00
Beograd
2
1
1
1
07.03.2021 14:00
Leskovac
1
1
1
1
07.03.2021 14:30
Pirot
3
4
1
1
07.03.2021 13:00
Majdanpek
2
0
2
0
07.03.2021 16:00
Beograd
4
0
2
0
14.03.2021 12:00
Šabac
0
1
0
1
13.03.2021 15:00
Kruševac
2
0
0
0
14.03.2021 11:00
Niš
0
3
0
0
14.03.2021 15:30
Subotica
3
0
2
0
13.03.2021 15:30
Novi Sad
4
1
2
0
14.03.2021 13:00
Beograd
0
1
0
1
21.03.2021 13:00
Šabac
3
0
2
0
20.03.2021 12:00
Loznica
4
2
2
1
20.03.2021 13:30
Beograd
0
4
0
0
21.03.2021 15:00
Leskovac
3
1
0
1
20.03.2021 15:30
Pirot
5
2
3
0
21.03.2021 14:00
Majdanpek
0
2
0
1
28.03.2021 14:00
Majdanpek
1
2
1
1
28.03.2021 16:00
Rakovica kod Beograda
1
0
1
0
27.03.2021 15:30
Kruševac
5
3
0
2
27.03.2021 12:30
Niš
2
0
0
0
28.03.2021 16:00
Subotica
1
0
1
0
28.03.2021 16:00
Novi Sad
1
0
0
0
04.04.2021 14:00
Šabac
1
1
1
1
04.04.2021 15:00
Beograd
2
4
0
2
04.04.2021 13:00
Krupanj
3
0
2
0
04.04.2021 13:00
Beograd
1
1
0
0
04.04.2021 15:30
Leskovac
1
5
1
0
03.04.2021 14:00
Pirot
3
2
3
0
21.04.2021 15:30
Pirot
0
7
0
2
11.04.2021 13:00
Majdanpek
0
1
0
0
11.04.2021 14:00
Beograd
9
0
4
0
10.04.2021 16:30
Kruševac
5
1
3
1
10.04.2021 15:30
Niš
1
3
0
2
11.04.2021 17:00
Subotica
3
2
2
2
17.04.2021 16:30
Šabac
0
2
0
1
18.04.2021 13:00
Novi Sad
8
2
3
0
18.04.2021 16:00
Beograd
1
5
0
3
17.04.2021 16:30
Loznica
0
6
0
4
17.04.2021 16:30
Beograd
0
2
0
1
18.04.2021 16:30
Leskovac
1
2
0
1
25.04.2021 13:00
Leskovac
1
4
1
2
24.04.2021 16:00
Pirot
2
2
0
0
25.04.2021 13:00
Majdanpek
4
1
3
0
25.04.2021 13:00
Beograd
11
0
3
0
24.04.2021 16:30
Kruševac
5
0
2
0
30.04.2021 11:00
Niš
1
4
0
1
01.05.2021 13:00
Šabac
4
0
4
0
05.05.2021 17:00
Subotica
1
2
0
0
04.05.2021 18:00
Novi Sad
0
4
0
1
01.05.2021 13:00
Beograd
1
1
1
0
01.05.2021 11:00
Loznica
2
2
1
2
30.04.2021 15:00
Beograd
0
6
0
2
08.05.2021 15:30
Beograd
1
9
0
8
09.05.2021 15:00
Leskovac
3
3
1
2
08.05.2021 16:00
Pirot
4
0
3
0
09.05.2021 13:00
Majdanpek
1
1
0
1
08.05.2021 19:00
Beograd
5
0
2
0
08.05.2021 17:00
Kruševac
7
3
3
0
15.05.2021 16:30
Šabac
8
1
4
0
15.05.2021 17:00
Niš
0
7
0
2
16.05.2021 17:00
Subotica
3
2
1
0
16.05.2021 17:00
Novi Sad
2
1
1
0
16.05.2021 13:00
Beograd
0
4
0
2
16.05.2021 16:30
Loznica
5
1
1
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.ŽFU ZVEZDA B 2018222011117810961
2.ŽFK MAČVA22172381384353
3.ŽFK SPARTAK DOO22142668353344
4.NAPREDAK JUNIOR 201822133660451542
5.LAVICE-DUBOČICA22104853421134
6.ŽFK JEDINSTVO 20142293104645130
7.ŽFK MOSKVA228593747-1029
8.ŽFK MAJDANPEK2284103133-228
9.ŽFK LOZNICA2265114075-3523
10.ŽFK RADNIČKI 20122251162679-5316
11.SUŽF HEROJ POLET2233161960-4112
12.ŽFK RAD2213182192-716
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

37 golova

Sofija Sremčević (ŽFU ZVEZDA B 2018)

19 golova

Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018)

17 golova

Jovana Janković (ŽFK MAČVA) Nađa Gavrilović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Anđela Paunović (ŽFU ZVEZDA B 2018)

16 golova

Vanja Petrović (ŽFK SPARTAK DOO)

15 golova

Adrijana Delić (ŽFK MOSKVA) Staša Đokić (ŽFK SPARTAK DOO) Tatjana Graovac (ŽFK MAČVA) Tamara Dimitrijević (ŽFK MAČVA)

14 golova

Jelena Stanišić (ŽFK MAČVA)

13 golova

Jovana Marjanović (LAVICE-DUBOČICA)

12 golova

Iva Gajević (ŽFU ZVEZDA B 2018)

11 golova

Jelena Dubroja (LAVICE-DUBOČICA) Aleksandra Marković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Snežana Jezdić (ŽFK LOZNICA) Bojana Njagul (ŽFU ZVEZDA B 2018) Maša Džunić (ŽFK JEDINSTVO 2014)

10 golova

Andrijana Pejčić (ŽFK JEDINSTVO 2014) Marija Lisinac (NAPREDAK JUNIOR 2018) Ana Stojanović (ŽFU ZVEZDA B 2018)

9 golova

Milica Šarić (ŽFK SPARTAK DOO)

8 golova

Tijana Žarković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Ivana Kostić (LAVICE-DUBOČICA) Tamara Perlinac (ŽFK MOSKVA) Jovana Đukić (ŽFK RAD) Nevena Radovanović (SUŽF HEROJ POLET)

7 golova

Ana Mirković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018) Aleksandra Gicić (ŽFK MAJDANPEK) Nada Jovanović (ŽFK LOZNICA) Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Mina Stojanović (ŽFK RADNIČKI 2012)

6 golova

Teodora Bojinović (ŽFK LOZNICA) Sanja Matić (ŽFK LOZNICA) Jovana Pavlović (ŽFK MAČVA) Ivana Petrović (ŽFK MAJDANPEK)

5 golova

Kalina Stanišić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Marija Rajić (ŽFK SPARTAK DOO) Katarina Zlatanov (ŽFK JEDINSTVO 2014) Gabrijela Jović (ŽFK SPARTAK DOO) Emilija Smiljković (ŽFK MAJDANPEK)

4 gola

Maša Todosijević (ŽFK RADNIČKI 2012) Monja Jošić (ŽFK SPARTAK DOO) Bojana Glumac (ŽFK MOSKVA) Danijela Bošković (ŽFK RADNIČKI 2012) Mirjana Kanarić (ŽFK MOSKVA) Katarina Kuzmanović (SUŽF HEROJ POLET)

3 gola

Nina Milenković (LAVICE-DUBOČICA) Suzana Tanasković (ŽFK RAD) Nađa Uvalin (ŽFK SPARTAK DOO) Milana Milinković (ŽFK MAČVA) Suzana Milenković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Jelena Milenković (ŽFK MAJDANPEK) Ana Grujić (ŽFK LOZNICA) Elena Cvetković (ŽFK SPARTAK DOO) Zorana Abraham (ŽFK SPARTAK DOO) Jelena Raičević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Irena Majstorović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Valentina Tadić (ŽFK MAČVA) Tamara Trajković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Selena Filipović (LAVICE-DUBOČICA) Viktorija Janković (ŽFK RAD)

2 gola

Anđela Matić (ŽFK MAČVA) Emilija Kučinar (ŽFU ZVEZDA B 2018) Sara Bančević (ŽFK LOZNICA) Emilija Simić (ŽFK MAJDANPEK) Georgina Pataki (ŽFK SPARTAK DOO) Marija Milićević (SUŽF HEROJ POLET) Živka Breša (ŽFK MOSKVA) Anđela Marković (ŽFK SPARTAK DOO) Natalija Vorkapić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Katarina Filipović (ŽFK MAČVA) Anja Glišić (ŽFK LOZNICA) Nikolina Andrejić (ŽFK RADNIČKI 2012) Nevena Nikolić (ŽFK RADNIČKI 2012) Danica Jenić (SUŽF HEROJ POLET) Milica Radić (ŽFK LOZNICA) Milica Babić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Verica Dimić (ŽFK RADNIČKI 2012) Jovana Ilić (LAVICE-DUBOČICA) Anđela Tasić (LAVICE-DUBOČICA) Milena Kostić (ŽFK MAJDANPEK)

1 gol

Jelena Janković (ŽFK MAČVA) Jovana Najdanović (ŽFK JEDINSTVO 2014) Milica Filipović (SUŽF HEROJ POLET) Jelena Stamenić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Aleksandra Ubavić (SUŽF HEROJ POLET) Nina Milić (ŽFK RADNIČKI 2012) Nađa Kavaja (ŽFK RAD) Jelena Arizanović (ŽFK JEDINSTVO 2014) Ana Stojanović (LAVICE-DUBOČICA) Miljana Radenković (ŽFK RADNIČKI 2012) Anja Hrvaćanin (ŽFK MOSKVA) Sandra Savić (LAVICE-DUBOČICA) Anđela Milovanović (ŽFK RAD) Anastasija Savić (ŽFK RADNIČKI 2012) Danijela Marinović (ŽFK RAD) Jovana Lukić (ŽFK RAD) Anastasija Risteski (ŽFK MAJDANPEK) Dunja Trajković (ŽFK MOSKVA) Katarina Kovijanić (ŽFK RADNIČKI 2012) Miona Nešić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Tijana Josić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Jovana Šijan (ŽFK MOSKVA) Aleksandra Aleksandrić (ŽFK RAD) Katarina Andrić (ŽFK RAD) Teodora Radojković (ŽFK MAJDANPEK) Nataša Grujesković (ŽFK MAJDANPEK) Anđela Papić (SUŽF HEROJ POLET) Anđela Jovkić (ŽFK MAJDANPEK) Nikolina Krsmanić (ŽFK MAČVA) Melita Radosavljević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Vinka Miloradović (ŽFK MAJDANPEK) Marija Sretenović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Marina Kuzmanović (ŽFK RAD)