Liga

Prva liga (ž) 20/21

21.04.2021 15:30
Pirot
/
/
/
/
11.04.2021 13:00
Majdanpek
0
1
0
0
11.04.2021 14:00
Beograd
9
0
4
0
10.04.2021 16:30
Kruševac
5
1
3
1
10.04.2021 15:30
Niš
1
3
0
2
11.04.2021 17:00
Subotica
3
2
2
2
16.08.2020 11:00
Loznica
1
5
1
5
16.08.2020 17:30
Beograd
2
1
2
1
15.08.2020 17:00
Novi Sad
0
0
0
0
15.08.2020 11:00
Subotica
3
1
1
0
15.08.2020 13:30
Niš
3
5
2
4
15.08.2020 17:00
Kruševac
0
2
0
0
23.08.2020 13:30
Beograd
0
17
0
3
23.08.2020 17:00
Majdanpek
1
1
1
0
23.08.2020 17:00
Pirot
6
2
4
1
23.08.2020 11:00
Leskovac
4
2
1
2
23.08.2020 17:00
Beograd
1
2
0
1
22.08.2020 17:00
Loznica
4
2
2
1
30.08.2020 17:00
Beograd
1
3
1
1
29.08.2020 17:00
Novi Sad
4
2
2
1
30.08.2020 17:00
Subotica
8
1
4
0
29.08.2020 11:00
Niš
2
1
2
1
28.08.2020 16:30
Kruševac
3
0
1
0
30.08.2020 19:00
Rakovica kod Beograda
2
0
2
0
05.09.2020 17:00
Šabac
4
0
1
0
06.09.2020 16:30
Pirot
2
3
0
1
06.09.2020 16:30
Leskovac
3
0
1
0
06.09.2020 17:00
Beograd
0
1
0
0
05.09.2020 17:00
Loznica
0
6
0
2
06.09.2020 17:00
Beograd
2
0
1
0
12.09.2020 16:00
Novi Sad
1
2
0
2
13.09.2020 17:00
Subotica
3
0
2
0
13.09.2020 13:00
Niš
3
1
1
0
13.09.2020 16:00
Kruševac
4
2
0
1
12.09.2020 16:00
Beograd
1
1
1
0
13.09.2020 17:00
Majdanpek
1
0
0
0
19.09.2020 16:00
Šabac
4
1
2
0
20.09.2020 16:00
Leskovac
3
0
0
0
19.09.2020 17:00
Beograd
0
8
0
3
19.09.2020 16:30
Loznica
2
2
2
0
20.09.2020 16:30
Beograd
2
2
1
0
20.09.2020 16:00
Novi Sad
2
2
0
1
27.09.2020 14:00
Subotica
3
3
2
2
27.09.2020 13:00
Niš
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Kruševac
4
0
4
0
27.09.2020 13:00
Beograd
9
1
7
1
27.09.2020 16:00
Majdanpek
3
0
0
0
26.09.2020 16:00
Pirot
1
3
1
3
03.10.2020 13:00
Šabac
3
1
0
1
03.10.2020 15:00
Beograd
1
3
1
2
03.10.2020 16:00
Loznica
2
2
0
1
04.10.2020 16:00
Beograd
0
1
0
1
04.10.2020 15:00
Novi Sad
3
1
2
0
04.10.2020 15:00
Subotica
8
0
4
0
11.10.2020 13:00
Niš
0
1
0
1
10.10.2020 15:00
Kruševac
4
3
2
1
10.10.2020 11:00
Beograd
9
0
4
0
11.10.2020 14:00
Majdanpek
2
0
1
0
11.10.2020 15:30
Pirot
4
1
3
1
11.10.2020 14:00
Leskovac
9
3
6
1
17.10.2020 15:00
Šabac
5
2
3
1
17.10.2020 15:00
Loznica
4
1
2
0
18.10.2020 15:00
Beograd
0
0
0
0
18.10.2020 15:00
Novi Sad
2
1
0
1
18.10.2020 15:00
Subotica
1
2
0
0
17.10.2020 11:00
Niš
1
2
0
1
25.10.2020 14:00
Kruševac
4
1
2
1
24.10.2020 14:30
Beograd
9
1
3
0
25.10.2020 13:00
Majdanpek
1
0
1
0
24.10.2020 15:00
Pirot
3
1
2
0
24.10.2020 14:30
Leskovac
3
2
1
1
25.10.2020 14:30
Beograd
2
2
0
2
07.03.2021 12:00
Šabac
11
0
3
0
07.03.2021 13:00
Beograd
2
1
1
1
07.03.2021 14:00
Leskovac
1
1
1
1
07.03.2021 14:30
Pirot
3
4
1
1
07.03.2021 13:00
Majdanpek
2
0
2
0
07.03.2021 16:00
Beograd
4
0
2
0
14.03.2021 12:00
Šabac
0
1
0
1
13.03.2021 15:00
Kruševac
2
0
0
0
14.03.2021 11:00
Niš
0
3
0
0
14.03.2021 15:30
Subotica
3
0
2
0
13.03.2021 15:30
Novi Sad
4
1
2
0
14.03.2021 13:00
Beograd
0
1
0
1
21.03.2021 13:00
Šabac
3
0
2
0
20.03.2021 12:00
Loznica
4
2
2
1
20.03.2021 13:30
Beograd
0
4
0
0
21.03.2021 15:00
Leskovac
3
1
0
1
20.03.2021 15:30
Pirot
5
2
3
0
21.03.2021 14:00
Majdanpek
0
2
0
1
28.03.2021 14:00
Majdanpek
1
2
1
1
28.03.2021 16:00
Rakovica kod Beograda
1
0
1
0
27.03.2021 15:30
Kruševac
5
3
0
2
27.03.2021 12:30
Niš
2
0
0
0
28.03.2021 16:00
Subotica
1
0
1
0
28.03.2021 16:00
Novi Sad
1
0
0
0
04.04.2021 14:00
Šabac
1
1
1
1
04.04.2021 15:00
Beograd
2
4
0
2
04.04.2021 13:00
Krupanj
3
0
2
0
04.04.2021 13:00
Beograd
1
1
0
0
04.04.2021 15:30
Leskovac
1
5
1
0
03.04.2021 14:00
Pirot
3
2
3
0
21.04.2021 15:30
Pirot
/
/
/
/
11.04.2021 13:00
Majdanpek
0
1
0
0
11.04.2021 14:00
Beograd
9
0
4
0
10.04.2021 16:30
Kruševac
5
1
3
1
10.04.2021 15:30
Niš
1
3
0
2
11.04.2021 17:00
Subotica
3
2
2
2
17.04.2021 16:30
Šabac
0
2
0
1
18.04.2021 13:00
Novi Sad
8
2
3
0
18.04.2021 16:00
Beograd
1
5
0
3
17.04.2021 16:30
Loznica
0
6
0
4
17.04.2021 16:30
Beograd
0
2
0
1
18.04.2021 16:30
Leskovac
1
2
0
1
24.04.2021
Leskovac
/
/
/
/
24.04.2021
Pirot
/
/
/
/
24.04.2021
Majdanpek
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
01.05.2021
Šabac
/
/
/
/
01.05.2021
Subotica
/
/
/
/
01.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Loznica
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Leskovac
/
/
/
/
08.05.2021
Majdanpek
/
/
/
/
08.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
15.05.2021
Šabac
/
/
/
/
15.05.2021
Subotica
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Loznica
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.ŽFU ZVEZDA B 20181816119088249
2.ŽFK SPARTAK DOO18122460253538
3.ŽFK MAČVA17122349351438
4.NAPREDAK JUNIOR 201818103545331233
5.LAVICE-DUBOČICA188373935427
6.ŽFK JEDINSTVO 2014178183732525
7.ŽFK MOSKVA187473436-225
8.ŽFK MAJDANPEK187292327-423
9.ŽFK LOZNICA1853102965-3618
10.ŽFK RADNIČKI 20121851122257-3516
11.SUŽF HEROJ POLET1832131840-2211
12.ŽFK RAD1812151770-535
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

29 golova

Sofija Sremčević (ŽFU ZVEZDA B 2018)

15 golova

Vanja Petrović (ŽFK SPARTAK DOO)

14 golova

Nađa Gavrilović (NAPREDAK JUNIOR 2018)

13 golova

Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Staša Đokić (ŽFK SPARTAK DOO)

12 golova

Adrijana Delić (ŽFK MOSKVA) Tatjana Graovac (ŽFK MAČVA)

11 golova

Jovana Janković (ŽFK MAČVA) Aleksandra Marković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Anđela Paunović (ŽFU ZVEZDA B 2018)

10 golova

Snežana Jezdić (ŽFK LOZNICA) Jovana Marjanović (LAVICE-DUBOČICA) Bojana Njagul (ŽFU ZVEZDA B 2018)

9 golova

Maša Džunić (ŽFK JEDINSTVO 2014) Tamara Dimitrijević (ŽFK MAČVA) Iva Gajević (ŽFU ZVEZDA B 2018) Jelena Dubroja (LAVICE-DUBOČICA) Marija Lisinac (NAPREDAK JUNIOR 2018) Milica Šarić (ŽFK SPARTAK DOO)

8 golova

Jovana Đukić (ŽFK RAD) Tijana Žarković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Tamara Perlinac (ŽFK MOSKVA)

7 golova

Ana Stojanović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Nevena Radovanović (SUŽF HEROJ POLET) Ivana Kostić (LAVICE-DUBOČICA) Mina Stojanović (ŽFK RADNIČKI 2012) Jelena Stanišić (ŽFK MAČVA)

6 golova

Sanja Matić (ŽFK LOZNICA) Ivana Petrović (ŽFK MAJDANPEK)

5 golova

Gabrijela Jović (ŽFK SPARTAK DOO) Kalina Stanišić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Andrijana Pejčić (ŽFK JEDINSTVO 2014) Katarina Zlatanov (ŽFK JEDINSTVO 2014) Marija Rajić (ŽFK SPARTAK DOO) Jovana Pavlović (ŽFK MAČVA) Ana Mirković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Teodora Bojinović (ŽFK LOZNICA)

4 gola

Katarina Kuzmanović (SUŽF HEROJ POLET) Mirjana Kanarić (ŽFK MOSKVA) Nada Jovanović (ŽFK LOZNICA) Bojana Glumac (ŽFK MOSKVA)

3 gola

Jelena Milenković (ŽFK MAJDANPEK) Suzana Tanasković (ŽFK RAD) Selena Filipović (LAVICE-DUBOČICA) Aleksandra Gicić (ŽFK MAJDANPEK) Danijela Bošković (ŽFK RADNIČKI 2012) Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018) Zorana Abraham (ŽFK SPARTAK DOO) Emilija Smiljković (ŽFK MAJDANPEK) Jelena Raičević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Monja Jošić (ŽFK SPARTAK DOO)

2 gola

Milica Radić (ŽFK LOZNICA) Nevena Nikolić (ŽFK RADNIČKI 2012) Suzana Milenković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Ana Grujić (ŽFK LOZNICA) Georgina Pataki (ŽFK SPARTAK DOO) Emilija Simić (ŽFK MAJDANPEK) Elena Cvetković (ŽFK SPARTAK DOO) Nina Milenković (LAVICE-DUBOČICA) Marija Milićević (SUŽF HEROJ POLET) Irena Majstorović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Tamara Trajković (ŽFK JEDINSTVO 2014) Nikolina Andrejić (ŽFK RADNIČKI 2012) Maša Todosijević (ŽFK RADNIČKI 2012) Milica Babić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Jovana Ilić (LAVICE-DUBOČICA) Emilija Kučinar (ŽFU ZVEZDA B 2018) Viktorija Janković (ŽFK RAD) Živka Breša (ŽFK MOSKVA) Danica Jenić (SUŽF HEROJ POLET)

1 gol

Anđela Jovkić (ŽFK MAJDANPEK) Milana Milinković (ŽFK MAČVA) Dunja Trajković (ŽFK MOSKVA) Marija Sretenović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Marina Kuzmanović (ŽFK RAD) Katarina Kovijanić (ŽFK RADNIČKI 2012) Ana Stojanović (LAVICE-DUBOČICA) Aleksandra Ubavić (SUŽF HEROJ POLET) Milica Filipović (SUŽF HEROJ POLET) Jelena Arizanović (ŽFK JEDINSTVO 2014) Melita Radosavljević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Anđela Papić (SUŽF HEROJ POLET) Anja Hrvaćanin (ŽFK MOSKVA) Sandra Savić (LAVICE-DUBOČICA) Aleksandra Aleksandrić (ŽFK RAD) Anastasija Savić (ŽFK RADNIČKI 2012) Anastasija Risteski (ŽFK MAJDANPEK) Jovana Šijan (ŽFK MOSKVA) Jovana Najdanović (ŽFK JEDINSTVO 2014) Anđela Matić (ŽFK MAČVA) Miljana Radenković (ŽFK RADNIČKI 2012) Anđela Milovanović (ŽFK RAD) Tijana Josić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Nataša Grujesković (ŽFK MAJDANPEK) Vinka Miloradović (ŽFK MAJDANPEK) Anđela Marković (ŽFK SPARTAK DOO) Nađa Uvalin (ŽFK SPARTAK DOO) Teodora Radojković (ŽFK MAJDANPEK) Katarina Andrić (ŽFK RAD) Verica Dimić (ŽFK RADNIČKI 2012) Nina Milić (ŽFK RADNIČKI 2012) Valentina Tadić (ŽFK MAČVA)