Liga

Prva liga Srbije

10.08.2018 20:00
Ivanjica
1
1
1
1
11.08.2018 17:30
Zlatibor
3
0
1
0
11.08.2018 17:30
Beograd
0
0
0
0
12.08.2018 17:30
Dobanovci
0
1
0
1
12.08.2018 17:30
Novi Beograd
2
0
0
0
12.08.2018 17:30
Novi Pazar
0
1
0
1
11.08.2018 17:30
Kragujevac
2
0
1
0
13.08.2018 20:00
Čačak
0
4
0
2
18.08.2018 17:30
Beograd
1
0
0
0
19.08.2018 20:00
Čačak
1
0
0
0
19.08.2018 17:30
Inđija
0
0
0
0
18.08.2018 17:30
Bečej
0
1
0
0
20.08.2018 20:00
Kruševac
0
2
0
1
18.08.2018 17:30
Zemun
0
1
0
0
18.08.2018 20:00
Užice
0
0
0
0
18.08.2018 17:30
Senta
1
2
0
0
24.08.2018 19:00
Novi Pazar
0
0
0
0
24.08.2018 17:00
Novi Beograd
4
1
2
0
25.08.2018 17:00
Dobanovci
1
1
1
0
25.08.2018 17:00
Beograd
1
0
1
0
25.08.2018 17:00
Zlatibor
1
2
0
0
25.08.2018 19:00
Ivanjica
2
2
0
1
25.08.2018 20:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
25.08.2018 17:00
Kragujevac
0
1
0
1
29.08.2018 17:00
Inđija
2
1
1
1
29.08.2018 17:00
Senta
2
0
0
0
29.08.2018 17:00
Bečej
1
3
1
2
29.08.2018 17:00
Kruševac
1
1
0
1
29.08.2018 18:30
Užice
0
0
0
0
29.08.2018 17:00
Kragujevac
1
1
1
0
29.08.2018 17:00
Zemun
0
0
0
0
29.08.2018 19:00
Čačak
0
3
0
2
02.09.2018 16:30
Dobanovci
1
1
0
0
02.09.2018 16:30
Novi Beograd
0
1
0
1
02.09.2018 16:30
Zlatibor
2
1
1
1
02.09.2018 19:00
Ivanjica
1
0
1
0
03.09.2018 19:30
Gornji Milanovac
2
0
1
0
03.09.2018 16:30
Beograd
0
0
0
0
02.09.2018 16:30
Beograd
3
2
2
0
02.09.2018 19:00
Novi Pazar
0
1
0
0
09.09.2018 16:30
Inđija
4
0
2
0
09.09.2018 16:30
Kruševac
1
1
0
1
09.09.2018 19:30
Užice
0
3
0
2
08.09.2018 16:30
Zemun
0
4
0
0
09.09.2018 16:30
Bečej
1
5
1
1
10.09.2018 18:30
Čačak
1
1
0
1
08.09.2018 16:30
Kragujevac
1
0
0
0
08.09.2018 16:30
Novi Pazar
2
2
1
1
15.09.2018 16:00
Senta
2
1
1
0
16.09.2018 16:00
Ivanjica
2
0
0
0
16.09.2018 16:00
Beograd
0
1
0
0
17.09.2018 18:00
Gornji Milanovac
1
1
0
0
14.09.2018 16:00
Dobanovci
3
0
2
0
15.09.2018 16:00
Novi Beograd
0
1
0
0
16.09.2018 16:00
Beograd
2
0
1
0
16.09.2018 16:00
Zlatibor
2
0
1
0
21.09.2018 16:00
Kragujevac
0
2
0
1
21.09.2018 16:00
Inđija
3
1
2
1
22.09.2018 14:00
Zemun
2
1
0
0
22.09.2018 16:00
Užice
0
2
0
0
22.09.2018 16:00
Novi Beograd
2
0
0
0
22.09.2018 18:30
Čačak
1
1
0
0
23.09.2018 16:00
Kruševac
0
0
0
0
22.09.2018 16:00
Novi Pazar
0
1
0
0
30.09.2018 15:30
Dobanovci
0
1
0
0
29.09.2018 15:30
Bečej
1
0
1
0
30.09.2018 15:30
Beograd
3
0
1
0
30.09.2018 15:30
Zlatibor
2
0
0
0
01.10.2018 18:00
Ivanjica
4
0
1
0
30.09.2018 19:00
Gornji Milanovac
2
1
0
1
30.09.2018 15:30
Beograd
2
0
0
0
30.09.2018 15:30
Senta
3
0
0
0
07.10.2018 15:00
Novi Pazar
0
3
0
1
06.10.2018 15:00
Dobanovci
1
1
0
1
07.10.2018 15:00
Novi Beograd
1
3
1
2
06.10.2018 15:00
Užice
0
2
0
0
05.10.2018 15:00
Zemun
3
0
0
0
24.10.2018 14:30
Kragujevac
2
1
2
0
06.10.2018 15:00
Inđija
1
2
1
1
08.10.2018 18:00
Čačak
3
1
2
0
12.10.2018 15:00
Zlatibor
2
0
1
0
15.10.2018 19:00
Kruševac
0
1
0
0
13.10.2018 15:00
Gornji Milanovac
2
1
1
1
12.10.2018 18:00
Ivanjica
4
1
2
0
13.10.2018 15:00
Beograd
0
1
0
0
13.10.2018 15:00
Beograd
0
0
0
0
13.10.2018 15:00
Senta
0
0
0
0
13.10.2018 15:00
Bečej
3
0
2
0
22.10.2018 18:00
Užice
0
1
0
1
20.10.2018 17:00
Čačak
1
1
1
0
20.10.2018 14:30
Kragujevac
2
2
1
2
21.10.2018 14:30
Novi Pazar
1
1
0
1
19.10.2018 14:30
Beograd
1
0
1
0
21.10.2018 14:30
Inđija
1
0
0
0
20.10.2018 14:30
Dobanovci
0
0
0
0
21.10.2018 14:30
Novi Beograd
1
1
0
0
27.10.2018 14:30
Kruševac
2
1
0
0
27.10.2018 14:30
Zemun
1
1
1
1
27.10.2018 14:30
Beograd
2
0
0
0
27.10.2018 14:30
Bečej
1
2
0
1
26.10.2018 14:30
Senta
6
0
4
0
27.10.2018 14:30
Zlatibor
1
0
1
0
27.10.2018 14:30
Ivanjica
1
0
1
0
28.10.2018 13:30
Gornji Milanovac
2
1
2
1
31.10.2018 13:30
Novi Pazar
0
4
0
2
31.10.2018 13:30
Dobanovci
1
1
1
0
31.10.2018 13:30
Beograd
1
0
0
0
31.10.2018 13:30
Zlatibor
1
2
1
1
31.10.2018 13:30
Inđija
3
0
1
0
31.10.2018 13:30
Kragujevac
3
1
0
0
31.10.2018 17:00
Čačak
3
0
3
0
31.10.2018 13:30
Novi Beograd
0
1
0
0
04.11.2018 13:30
Zemun
0
0
0
0
04.11.2018 13:30
Užice
2
1
2
0
04.11.2018 13:30
Bečej
1
2
1
0
04.11.2018 17:00
Kruševac
1
0
0
0
04.11.2018 13:30
Senta
4
1
2
0
05.11.2018 13:30
Beograd
2
1
1
0
04.11.2018 13:30
Ivanjica
1
0
0
0
05.11.2018 18:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
09.11.2018 13:00
Bečej
5
1
2
1
12.11.2018 18:00
Kruševac
1
2
1
2
10.11.2018 13:00
Senta
1
1
0
0
11.11.2018 13:00
Beograd
2
2
1
0
11.11.2018 13:00
Gornji Milanovac
4
1
2
1
10.11.2018 13:00
Zemun
0
0
0
0
11.11.2018 13:00
Užice
2
0
1
0
10.11.2018 13:00
Inđija
2
0
1
0
18.11.2018 13:00
Zlatibor
1
3
0
2
18.11.2018 13:00
Ivanjica
7
1
4
0
18.11.2018 13:00
Gornji Milanovac
2
2
2
2
18.11.2018 13:00
Novi Pazar
0
0
0
0
18.11.2018 13:00
Kragujevac
1
0
1
0
18.11.2018 13:00
Beograd
0
0
0
0
18.11.2018 13:00
Dobanovci
0
1
0
0
18.11.2018 13:00
Novi Beograd
1
0
1
0
21.11.2018 18:00
Kruševac
2
1
0
0
21.11.2018 13:00
Beograd
1
2
1
1
21.11.2018 13:00
Zemun
2
0
2
0
21.11.2018 13:00
Užice
0
2
0
0
21.11.2018 13:00
Čačak
1
0
1
0
21.11.2018 13:00
Inđija
3
1
2
0
28.11.2018 13:00
Senta
3
1
3
1
21.11.2018 13:00
Bečej
0
2
0
0
25.11.2018 13:00
Novi Beograd
1
2
1
1
25.11.2018 13:00
Dobanovci
2
0
0
0
25.11.2018 13:00
Zlatibor
2
0
0
0
25.11.2018 13:00
Gornji Milanovac
2
5
1
2
24.11.2018 13:00
Ivanjica
1
2
1
1
25.11.2018 13:00
Beograd
2
0
2
0
26.11.2018 18:00
Novi Pazar
0
5
0
1
25.11.2018 13:00
Beograd
3
1
3
1
01.12.2018 13:00
Kragujevac
1
0
0
0
02.12.2018 13:00
Kruševac
1
3
0
2
01.12.2018 13:00
Inđija
5
0
4
0
01.12.2018 13:00
Čačak
1
2
0
1
01.12.2018 13:00
Užice
2
1
1
1
01.12.2018 13:00
Zemun
0
1
0
1
01.12.2018 13:00
Bečej
1
1
0
1
01.12.2018 13:00
Senta
2
0
2
0
05.12.2018 13:00
Dobanovci
0
1
0
1
05.12.2018 13:00
Novi Beograd
2
0
2
0
05.12.2018 13:00
Beograd
3
1
1
0
05.12.2018 13:00
Senta
2
1
0
0
05.12.2018 13:00
Beograd
2
1
2
0
05.12.2018 13:00
Gornji Milanovac
3
1
2
1
05.12.2018 13:00
Ivanjica
1
0
0
0
05.12.2018 13:00
Priboj
3
0
2
0
09.12.2018 13:00
Novi Pazar
1
2
0
1
09.12.2018 13:00
Inđija
2
0
0
0
09.12.2018 13:00
Kragujevac
1
1
1
0
09.12.2018 13:00
Čačak
2
0
1
0
10.12.2018 18:00
Užice
0
1
0
1
09.12.2018 13:00
Zemun
1
2
0
1
09.12.2018 13:00
Kruševac
1
0
1
0
10.12.2018 13:00
Bečej
0
0
0
0
27.02.2019 14:00
Priboj
1
3
0
2
27.02.2019 14:00
Senta
2
0
1
0
27.02.2019 14:00
Bečej
1
0
0
0
27.02.2019 14:00
Beograd
2
1
0
0
27.02.2019 14:00
Beograd
0
0
0
0
27.02.2019 18:00
Gornji Milanovac
7
0
3
0
27.02.2019 14:00
Ivanjica
4
0
1
0
27.02.2019 14:00
Dobanovci
3
0
2
0
03.03.2019 14:00
Kragujevac
1
1
0
0
03.03.2019 14:00
Kruševac
1
1
0
0
03.03.2019 14:00
Zemun
0
4
0
0
03.03.2019 14:00
Užice
0
0
0
0
03.03.2019 14:00
Čačak
0
1
0
0
03.03.2019 14:00
Inđija
2
2
2
1
03.03.2019 14:00
Novi Pazar
1
0
0
0
03.03.2019 14:00
Novi Beograd
3
0
1
0
06.03.2019 14:00
Ivanjica
6
3
4
1
06.03.2019 14:00
Gornji Milanovac
1
2
0
0
06.03.2019 14:00
Bečej
1
0
0
0
06.03.2019 14:00
Kruševac
3
0
2
0
06.03.2019 14:00
Senta
4
0
3
0
06.03.2019 14:00
Beograd
2
1
2
0
06.03.2019 14:00
Priboj
0
3
0
0
06.03.2019 14:00
Beograd
0
0
0
0
11.03.2019 14:00
Zemun
1
1
0
1
10.03.2019 15:00
Kragujevac
1
1
0
1
10.03.2019 15:00
Užice
1
0
0
0
10.03.2019 15:00
Čačak
0
3
0
2
11.03.2019 14:00
Inđija
0
0
0
0
10.03.2019 15:00
Novi Pazar
2
0
1
0
10.03.2019 15:00
Dobanovci
1
0
0
0
10.03.2019 15:00
Novi Beograd
1
2
0
0
18.03.2019 17:00
Gornji Milanovac
1
1
1
1
17.03.2019 15:00
Zemun
1
4
1
1
17.03.2019 15:00
Kruševac
2
1
2
0
16.03.2019 15:00
Bečej
0
0
0
0
16.03.2019 15:00
Senta
2
0
2
0
16.03.2019 15:00
Beograd
2
0
0
0
16.03.2019 15:00
Ivanjica
1
0
0
0
18.03.2019 15:00
Zlatibor
2
0
2
0
23.03.2019 15:00
Kragujevac
2
0
1
0
23.03.2019 15:00
Novi Beograd
3
2
1
1
23.03.2019 15:00
Inđija
2
0
1
0
23.03.2019 15:00
Beograd
1
0
1
0
23.03.2019 15:00
Dobanovci
2
1
1
1
23.03.2019 18:30
Čačak
0
1
0
0
23.03.2019 15:00
Užice
3
3
1
2
23.03.2019 15:00
Novi Pazar
0
1
0
0
27.03.2019 18:00
Užice
0
2
0
1
27.03.2019 15:00
Zemun
3
1
2
0
27.03.2019 15:00
Kruševac
2
0
0
0
27.03.2019 15:00
Bečej
3
0
1
0
27.03.2019 15:00
Senta
4
1
1
0
27.03.2019 17:00
Gornji Milanovac
1
0
0
0
27.03.2019 15:00
Ivanjica
2
1
1
1
27.03.2019 15:00
Beograd
0
0
0
0
31.03.2019 16:00
Zlatibor
1
0
1
0
31.03.2019 16:00
Beograd
1
3
0
2
31.03.2019 16:00
Čačak
0
1
0
0
31.03.2019 16:00
Kragujevac
2
2
1
0
31.03.2019 16:00
Novi Pazar
1
0
0
0
31.03.2019 16:00
Novi Beograd
1
0
0
0
01.04.2019 16:00
Inđija
1
1
0
0
31.03.2019 16:00
Dobanovci
0
3
0
1
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.TSC30208264194568
2.JAVOR MATIS30196561273463
3.INĐIJA30176748212757
4.ZLATIBOR301621241301150
5.RADNIČKI 19233014793632449
6.METALAC30139845321348
7.BEŽANIJA30143134038245
8.SINĐELIĆ30111182824444
9.TRAJAL30125132732-541
10.OFK ŽARKOVO30118113738-141
11.BEČEJ 191830106143337-436
12.BUDUĆNOST3089132635-933
13.TELEOPTIK3069152644-1827
14.BORAC3067172344-2125
15.SLOBODA3056191656-4021
16.NOVI PAZAR3038191355-4217
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

21 gol

Ivan Marković (JAVOR MATIS)

19 golova

Nikola Petković (JAVOR MATIS)

17 golova

Nenad Lukić (TSC)

14 golova

Vladimir Silađi (TSC)

12 golova

Lazar Milošev (BUDUĆNOST)

11 golova

Mladen Kovačević (BEČEJ 1918) Dejan Milićević (TSC)

10 golova

Dejan Vidić (ZLATIBOR)

9 golova

Dušan Stoiljković (INĐIJA) Nikola Tripković (BORAC) Đorđe Radovanović (BEŽANIJA)

7 golova

Mladen Galić (TSC) Igor Savić (METALAC) Badara Bađi (INĐIJA) Krsta Đorđević (OFK ŽARKOVO) Ievgenii Kovalenko (OFK ŽARKOVO) Lazar TufegdŽić (SINĐELIĆ) Mile Vujasin (RADNIČKI 1923) Marko Rajić (OFK ŽARKOVO)

6 golova

Đorđe Maksimović (RADNIČKI 1923) Ivica Jovanović (TRAJAL) Stefan Ilić (METALAC)

5 golova

Jovan Kokir (TELEOPTIK) Nikola Čumić (METALAC) Vladimir Branković (TSC) Stefan Đurić (METALAC) Aleksandar Desančić (BEŽANIJA) Nemanja Milisavljević (TRAJAL) Goran Smiljanić (INĐIJA) Dino Dolmagić (JAVOR MATIS) Aleksandar Katanić (BEŽANIJA) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923) Nemanja Ivanović (SINĐELIĆ) Vladimir Ćirović (ZLATIBOR)

4 gola

Filip Babić (TSC) Ersan Rovčanin (TSC) Saša Tomanović (TSC) Vladimir Peralović (SLOBODA) Filip Arsenijević (TSC)

3 gola

Nebojša Ivančević (INĐIJA) Nedeljko Piščević (SINĐELIĆ) Milan Jokić (ZLATIBOR) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ) Mihajlo Banjac (INĐIJA) Nemanja Perić (BORAC) Miloš Vranjanin (METALAC) Miloš Milisavljević (TSC) Nemanja Anđelković (ZLATIBOR) Ilija Erdeljan (BEČEJ 1918) Miloš Plavšić (TSC) Ousman Marong (TRAJAL) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Andrija Ratković (RADNIČKI 1923) Nemanja Krstić (METALAC) Duško Petković (OFK ŽARKOVO) Aleksa Vujić (ZLATIBOR) Marko Rajković (SLOBODA) Dženan Plojović (NOVI PAZAR) Aleksandar Tasić (ZLATIBOR) Vasilije Janjić (OFK BEOGRAD) Filip Đurović (TRAJAL) Vladimir Otašević (BORAC) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Nikola Milošević (BEŽANIJA) Miloš Krstić (SINĐELIĆ) Milan Janjić (INĐIJA) Krsta Bojić (BEŽANIJA) Stefan Kovačević (BORAC)

2 gola

Stefan Cvijić (BEČEJ 1918) Mouegni Michael Vallant (TRAJAL) Aleksandar Dragačević (ZLATIBOR) Bogdan Miličić (ZLATIBOR) Nemanja Stanojev (BEČEJ 1918) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR) Kosta Aleksić (BEČEJ 1918) Nikola Cuckić (JAVOR MATIS) Milan Ilić (RADNIČKI 1923) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Aleksandar Ješić (METALAC) Mehmed Avdić (BEČEJ 1918) Marko Anđić (METALAC) Vladimir Petrović (ZLATIBOR) Nemanja Kragović (BEČEJ 1918) Nikola Nović (TELEOPTIK) Marko Jeremić (BEŽANIJA) Kenan Ragipović (NOVI PAZAR) Filip Obadović (JAVOR MATIS) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Stefan Filipović (BEŽANIJA) Filip Antonijević (TELEOPTIK) Sead Islamović (NOVI PAZAR) Vladimir Radočaj (BEŽANIJA) Admir Kecap (METALAC) Uroš Stepanović (TRAJAL) Ivan Josović (JAVOR MATIS) Uroš Vesić (TRAJAL) Filip Čermelj (TELEOPTIK) Jovan Lukić (RADNIČKI 1923) Nikola Radmanovac (TRAJAL) Stefan Fićović (BORAC) Amani Bostan Herve (JAVOR MATIS) Ivan Cvetković (JAVOR MATIS) Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Mladen Lukić (OFK ŽARKOVO) Lazar Petrović (RADNIČKI 1923) Norbert Pinter (TSC) Nikola Grbović (METALAC) Danilo Aleksić (OFK ŽARKOVO) Filip Markišić (RADNIČKI 1923) Goran Potkozarac (ZLATIBOR) Milovan Ilić (SLOBODA) Miloš Stojanović (ZLATIBOR)

1 gol

Marko Despotović (BEŽANIJA) Miloš Šaka (OFK ŽARKOVO) Marko Radivojević (TRAJAL) Stefan Sekulić (BEČEJ 1918) Nemanja Marković (OFK ŽARKOVO) Branislav Tomić (METALAC) Nenad Sević (JAVOR MATIS) Strahinja Jovanović (TELEOPTIK) Veljko Filipović (BORAC) Nemanja Obrenović (SLOBODA) Marko Bašanović (BEŽANIJA) Dušan Kuveljić (BORAC) Aleksa Todorović (RADNIČKI 1923) Veljko Bogićević (BORAC) Amel Lakota (NOVI PAZAR) Stefan Ilić (TELEOPTIK) Nikola Divac (BEŽANIJA) Nemanja Lazić (BEČEJ 1918) Strahinja Karišić (TELEOPTIK) Srđan Dimitrov (INĐIJA) Marko Simić (BEŽANIJA) Aleksandar Dimitrić (RADNIČKI 1923) Luka Čermelj (TELEOPTIK) Boris Milekić (METALAC) Milan Đokić (ZLATIBOR) Nikola Gavrić (SLOBODA) Saša Filipović (BUDUĆNOST) Boško Guzina (TELEOPTIK) Dajan Ponjević (TSC) Marjan Cvetković (BEČEJ 1918) Marko Kolaković (JAVOR MATIS) Milenko Garić (OFK ŽARKOVO) Tanko Ibrahim (BEŽANIJA) Dejan Koraksić (METALAC) Slavoljub Dabižljević (BEČEJ 1918) Nnaemeka Favour Ajuru (SLOBODA) Alija Krnić (JAVOR MATIS) Denis Ilić (SLOBODA) Filip Vorotović (TELEOPTIK) Dino Šarac (METALAC) Petar Pavlović (METALAC) Marko Kilibarda (TRAJAL) Zoran Mihailović (SLOBODA) Miloš Sekulić (SLOBODA) Aleksandar Milić (NOVI PAZAR) Vladimir Stojković (BUDUĆNOST) Nemanja Vukmanović (METALAC) Nikola Bogdanovski (BEŽANIJA) Žarko Jeličić (BUDUĆNOST) Stefan Matijević (SINĐELIĆ) Filip Matović (TELEOPTIK) Dejan Rahić (BEČEJ 1918) David Knežević (BEČEJ 1918) Ivan Petrović (SLOBODA) Nikola Nedeljković (BEŽANIJA) Nemanja Branković (SINĐELIĆ) Čedomir Tomčić (BEČEJ 1918) Nemanja Bosančić (INĐIJA) Boban Đerić (JAVOR MATIS) Aleksandar Erak (BEČEJ 1918) Milan Milanović (ZLATIBOR) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Suad Mavrić (NOVI PAZAR) Lazar Vujanić (TELEOPTIK) Kosta Dražić (BEČEJ 1918) Jovan Vlalukin (TELEOPTIK) Jovan Simić (BUDUĆNOST) Miloš Čudić (OFK ŽARKOVO) Ivan Rogač (INĐIJA) Boško Vraštanović (INĐIJA) Stefan Đurić (SLOBODA) Miloš Stojanović (BEŽANIJA) Bojan Mlađović (METALAC) Stevan Luković (BUDUĆNOST) Miloš Đorđević (SINĐELIĆ) Filip Minić (TELEOPTIK) Nikola Lazović (SLOBODA) Stevan Radulović (ZLATIBOR) Marko Vučetić (BEŽANIJA) Matija Babović (TELEOPTIK) Stefan Vukadin (METALAC)