Liga

Prva liga (ž)

27.10.2019 14:00
Kanjiža
3
0
1
0
16.11.2019 14:00
Subotica
/
/
/
/
27.10.2019 14:00
Beograd
2
1
1
1
26.10.2019 13:00
Lazarevac
6
0
1
0
26.10.2019 15:00
Majdanpek
3
1
2
0
08.09.2019 17:00
Subotica
0
4
0
2
07.09.2019 17:00
Beograd
2
0
1
0
08.09.2019 17:00
Lazarevac
4
0
2
0
08.09.2019 16:30
Majdanpek
2
3
1
1
07.09.2019 16:30
Šabac
2
3
0
1
15.09.2019 16:00
Kanjiža
4
0
1
0
15.09.2019 16:30
Kruševac
7
0
2
0
14.09.2019 16:30
Beograd
2
3
1
2
15.09.2019 16:30
Leskovac
1
2
0
1
14.09.2019 16:30
Subotica
0
1
0
0
21.09.2019 11:00
Niš
1
1
0
1
03.10.2019 16:00
Šabac
1
12
1
4
22.09.2019 16:00
Majdanpek
2
1
2
1
22.09.2019 16:30
Lazarevac
6
1
1
1
22.09.2019 16:00
Beograd
0
2
0
1
29.09.2019 16:00
Kanjiža
5
1
2
0
29.09.2019 19:00
Beograd
8
0
4
0
29.09.2019 14:00
Leskovac
4
0
3
0
29.09.2019 13:30
Subotica
1
0
0
0
29.09.2019 16:00
Beograd
1
3
0
1
06.10.2019 19:00
Lazarevac
0
0
0
0
05.10.2019 11:00
Niš
1
1
1
0
06.10.2019 15:30
Kruševac
1
2
1
1
06.10.2019 15:00
Majdanpek
1
2
1
1
05.10.2019 15:30
Šabac
2
1
0
1
13.10.2019 13:00
Leskovac
3
0
1
0
13.10.2019 14:00
Kanjiža
3
0
2
0
13.10.2019 15:00
Lazarevac
8
0
6
0
12.10.2019 15:00
Beograd
0
2
0
0
13.10.2019 11:00
Subotica
5
1
1
1
19.10.2019 12:00
Šabac
1
3
1
2
20.10.2019 13:30
Majdanpek
0
2
0
1
20.10.2019 14:00
Niš
0
5
0
3
10.11.2019 13:00
Kruševac
3
1
2
0
10.11.2019 12:30
Beograd
4
1
1
1
27.10.2019 14:00
Beograd
2
1
1
1
26.10.2019 13:00
Lazarevac
6
0
1
0
26.10.2019 15:00
Majdanpek
3
1
2
0
16.11.2019 14:00
Subotica
/
/
/
/
27.10.2019 14:00
Kanjiža
3
0
1
0
02.11.2019 14:00
Niš
3
3
3
2
02.11.2019 14:30
Kruševac
2
5
0
2
03.11.2019 16:00
Beograd
5
0
2
0
03.11.2019 11:00
Leskovac
1
0
1
0
02.11.2019 14:00
Šabac
0
10
0
3
14.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Kanjiža
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Leskovac
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020
Niš
/
/
/
/
21.03.2020
Šabac
/
/
/
/
21.03.2020
Majdanpek
/
/
/
/
21.03.2020
Lazarevac
/
/
/
/
21.03.2020
Beograd
/
/
/
/
28.03.2020
Kanjiža
/
/
/
/
28.03.2020
Subotica
/
/
/
/
28.03.2020
Leskovac
/
/
/
/
28.03.2020
Beograd
/
/
/
/
28.03.2020
Kruševac
/
/
/
/
04.04.2020
Šabac
/
/
/
/
04.04.2020
Kruševac
/
/
/
/
04.04.2020
Lazarevac
/
/
/
/
04.04.2020
Majdanpek
/
/
/
/
11.04.2020
Kanjiža
/
/
/
/
11.04.2020
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020
Subotica
/
/
/
/
11.04.2020
Leskovac
/
/
/
/
18.04.2020
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020
Kruševac
/
/
/
/
18.04.2020
Majdanpek
/
/
/
/
18.04.2020
Šabac
/
/
/
/
25.04.2020
Kanjiža
/
/
/
/
25.04.2020
Lazarevac
/
/
/
/
25.04.2020
Leskovac
/
/
/
/
25.04.2020
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020
Subotica
/
/
/
/
02.05.2020
Kruševac
/
/
/
/
02.05.2020
Niš
/
/
/
/
02.05.2020
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020
Leskovac
/
/
/
/
02.05.2020
Šabac
/
/
/
/
09.05.2020
Kanjiža
/
/
/
/
09.05.2020
Majdanpek
/
/
/
/
09.05.2020
Lazarevac
/
/
/
/
09.05.2020
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020
Subotica
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.ŽFK TSC98103313225
2.ŽFK Kolubara98103763125
3.ŽFU ZVEZDA B 2018850333132015
4.ŽFK RAD95041314-115
5.LAVICE-DUBOČICA93151214-210
6.NAPREDAK JUNIOR 201893151921-210
7.ŽFK MAJDANPEK93151423-910
8.ŽFK SPARTAK DOO8206918-96
9.ŽFK RADNIČKI 20129135935-266
10.ŽFK MAČVA9207943-346
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi

14 golova

Marija Krunić (ŽFK Kolubara) Betina Balaž (ŽFK TSC)

9 golova

Sofija Sremčević (ŽFU ZVEZDA B 2018)

7 golova

Marija Lisinac (NAPREDAK JUNIOR 2018)

6 golova

Mina Stojanović (ŽFK RADNIČKI 2012) Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018) MILANA KNEŽEVIĆ (ŽFK TSC) Gordana Milinović (ŽFK Kolubara) Jelena Milenković (ŽFK MAJDANPEK)

5 golova

Mina Kecman (ŽFK TSC) Bojana Njagul (ŽFU ZVEZDA B 2018)

4 gola

Dara Vasić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Jovana Sretenović (ŽFK Kolubara) Ivana Petrović (ŽFK MAJDANPEK) Anđela Paunović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Nađa Gavrilović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Marijana Jankov (ŽFK TSC) Tatjana Graovac (ŽFK MAČVA)

3 gola

Anđela Marković (ŽFK SPARTAK DOO) Slađana Lazarević (ŽFK Kolubara) Jovana Agbaba (ŽFU ZVEZDA B 2018) Marija Milošević (ŽFK RAD)

2 gola

Vanja Petrović (ŽFK SPARTAK DOO) Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Ivana Kostić (LAVICE-DUBOČICA) Natalija Trifunović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Emilija Aleksić (LAVICE-DUBOČICA) Nevena Mičić (ŽFK Kolubara) Jovana Janković (ŽFK MAČVA) Jovana Marjanović (LAVICE-DUBOČICA) Suzana Tanasković (ŽFK RAD) Tijana Milošević (ŽFK Kolubara) Staša Đokić (ŽFK SPARTAK DOO) Marija Tepić (ŽFK MAJDANPEK) Una Miljković (ŽFK RAD)

1 gol

Nikoleta Balan (ŽFK RAD) Natalija Obradović (ŽFK SPARTAK DOO) Emilija Smiljković (ŽFK MAJDANPEK) Jovana Drobnjak (ŽFK Kolubara) Nina Milenković (LAVICE-DUBOČICA) Tijana Žarković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Jelena Janković (ŽFK MAČVA) Suzana Bradara (ŽFK RAD) Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018) Jovana Selak (ŽFK TSC) Nikolina Jelača (ŽFK TSC) Mirjana Babić (ŽFK Kolubara) Nina Milić (ŽFK RADNIČKI 2012) Ana Grujić (ŽFK RAD) Jovana Pavlović (ŽFK MAČVA) Milica Simić (ŽFK MAČVA) Agata Cvetanović (ŽFK RADNIČKI 2012) Zorana Mladenović (ŽFK RAD) Nina Jovanović (ŽFK RAD) Danijela Bošković (ŽFK RADNIČKI 2012) Ana Mirković (ŽFU ZVEZDA B 2018) Tea Prvulj (ŽFK Kolubara) Sandra Đilas (ŽFK Kolubara) Božana Božić (ŽFK TSC) Jovana Ilić (LAVICE-DUBOČICA) Maja Nikolić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Natalija Vorkapić (ŽFU ZVEZDA B 2018) Ana Stojković (LAVICE-DUBOČICA) Zorana Abraham (ŽFK SPARTAK DOO) Jovana Vučićević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Emilija Simić (ŽFK MAJDANPEK) Olja Paunović (ŽFU ZVEZDA B 2018) Katarina Siluši (ŽFK TSC) Andrijana Jovanović (ŽFK RAD)