Liga

Prva liga Srbije - sezona 2019/2020

29.02.2020 14:00
Smederevo
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Kragujevac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Vranje
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Novi Sad
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Pirot
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
04.08.2019 17:30
Vranje
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Kragujevac
3
0
1
0
02.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Beograd
1
1
1
0
03.08.2019 17:30
Zlatibor
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Beograd
4
0
3
0
04.08.2019 17:30
Kruševac
2
1
1
0
05.08.2019 20:00
Bačka Palanka
2
1
2
0
10.08.2019 17:30
Beograd
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Vranje
2
1
1
1
10.08.2019 17:30
Novi Sad
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Pirot
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Novi Pazar
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Beograd
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Dobanovci
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Smederevo
0
3
0
2
14.08.2019 20:00
Bačka Palanka
3
0
1
0
14.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
3
1
1
14.08.2019 17:30
Beograd
1
1
1
0
14.08.2019 17:30
Zlatibor
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Beograd
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Kruševac
1
0
0
0
14.08.2019 20:00
Lazarevac
0
0
0
0
14.08.2019 17:30
Kragujevac
0
4
0
1
18.08.2019 20:00
Bačka Palanka
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Beograd
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Novi Pazar
3
1
1
1
18.08.2019 17:00
Vranje
2
3
0
1
18.08.2019 17:00
Beograd
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Pirot
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Smederevo
0
2
0
0
18.08.2019 17:00
Novi Sad
1
0
0
0
24.08.2019 17:00
Kragujevac
3
0
1
0
24.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
24.08.2019 17:00
Beograd
1
0
1
0
25.08.2019 17:00
Zlatibor
0
0
0
0
25.08.2019 17:00
Beograd
1
3
0
2
24.08.2019 20:00
Kruševac
1
1
1
0
26.08.2019 17:00
Dobanovci
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Lazarevac
3
1
2
0
31.08.2019 17:00
Kragujevac
1
2
0
1
31.08.2019 17:00
Pirot
2
1
2
1
31.08.2019 19:00
Bačka Palanka
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Vranje
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Smederevo
1
2
1
2
31.08.2019 19:00
Novi Pazar
2
0
2
0
31.08.2019 17:00
Beograd
1
0
0
0
31.08.2019 16:00
Novi Sad
0
0
0
0
04.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
0
1
0
1
04.09.2019 16:30
Beograd
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Dobanovci
1
1
1
0
04.09.2019 20:00
Lazarevac
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Beograd
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Zlatibor
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Beograd
0
0
0
0
04.09.2019 18:00
Kruševac
1
1
0
1
08.09.2019 16:30
Smederevo
1
0
0
0
08.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
4
2
3
1
08.09.2019 16:30
Kragujevac
1
0
1
0
09.09.2019 19:00
Bačka Palanka
0
2
0
1
08.09.2019 16:30
Vranje
0
0
0
0
09.09.2019 16:30
Novi Sad
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Pirot
2
0
2
0
08.09.2019 16:30
Beograd
1
0
1
0
13.09.2019 16:30
Beograd
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Zlatibor
1
0
0
0
14.09.2019 16:30
Kruševac
0
2
0
1
14.09.2019 16:30
Dobanovci
0
1
0
0
15.09.2019 16:30
Beograd
3
1
3
1
15.09.2019 16:30
Novi Pazar
2
1
1
0
16.09.2019 16:30
Beograd
2
0
1
0
15.09.2019 19:00
Lazarevac
0
1
0
1
21.09.2019 16:00
Smederevo
2
1
1
0
21.09.2019 18:30
Bačka Palanka
0
2
0
1
21.09.2019 16:00
Kragujevac
0
0
0
0
21.09.2019 16:00
Pirot
1
1
0
0
22.09.2019 14:00
Novi Sad
1
1
1
1
21.09.2019 16:00
Vranje
2
0
1
0
21.09.2019 18:30
Gornji Milanovac
2
0
1
0
20.09.2019 16:00
Beograd
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Beograd
4
2
2
1
29.09.2019 19:00
Novi Pazar
3
1
1
1
29.09.2019 16:00
Dobanovci
1
1
1
1
29.09.2019 19:00
Lazarevac
1
0
1
0
29.09.2019 16:00
Beograd
2
3
1
1
29.09.2019 20:00
Kruševac
1
1
1
1
30.09.2019 16:00
Beograd
0
2
0
0
30.09.2019 16:00
Zlatibor
2
1
1
0
04.10.2019 15:00
Kragujevac
1
0
1
0
05.10.2019 15:00
Beograd
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Zlatibor
1
1
0
1
05.10.2019 18:00
Gornji Milanovac
2
1
1
0
05.10.2019 15:00
Smederevo
1
0
0
0
04.10.2019 18:00
Bačka Palanka
2
2
0
0
04.10.2019 15:00
Vranje
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Novi Sad
2
0
2
0
09.10.2019 15:00
Pirot
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Kruševac
1
2
1
0
09.10.2019 15:00
Beograd
0
0
0
0
09.10.2019 17:30
Novi Pazar
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Beograd
0
2
0
0
09.10.2019 15:00
Dobanovci
0
1
0
0
09.10.2019 15:00
Beograd
1
2
1
1
09.10.2019 18:00
Lazarevac
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Vranje
2
1
1
1
13.10.2019 15:00
Bačka Palanka
1
0
1
0
14.10.2019 15:00
Smederevo
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Zlatibor
1
0
0
0
13.10.2019 15:00
Beograd
1
1
0
1
14.10.2019 15:00
Beograd
3
2
1
0
13.10.2019 16:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
13.10.2019 15:00
Kragujevac
0
1
0
0
20.10.2019 15:00
Novi Sad
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Pirot
3
0
2
0
19.10.2019 15:00
Beograd
0
0
0
0
20.10.2019 18:00
Novi Pazar
2
1
0
0
19.10.2019 15:00
Beograd
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Dobanovci
1
2
0
1
21.10.2019 18:00
Lazarevac
0
0
0
0
18.10.2019 18:00
Kruševac
0
0
0
0
27.10.2019 18:00
Novi Pazar
0
1
0
0
26.10.2019 13:30
Pirot
1
0
1
0
26.10.2019 13:30
Smederevo
2
1
0
0
26.10.2019 13:30
Dobanovci
0
1
0
0
27.10.2019 17:00
Lazarevac
2
1
0
1
28.10.2019 13:30
Beograd
0
2
0
1
25.10.2019 13:30
Beograd
2
2
1
1
27.10.2019 13:30
Novi Sad
1
1
0
0
02.11.2019 13:30
Kruševac
2
1
1
1
03.11.2019 17:00
Lazarevac
2
1
0
0
01.11.2019 13:30
Bačka Palanka
2
0
1
0
02.11.2019 13:30
Kragujevac
0
1
0
1
02.11.2019 15:30
Gornji Milanovac
1
0
1
0
03.11.2019 13:30
Zlatibor
1
0
0
0
04.11.2019 13:30
Beograd
0
3
0
2
02.11.2019 13:30
Beograd
2
1
1
0
09.11.2019 13:30
Smederevo
0
1
0
1
09.11.2019 13:30
Dobanovci
0
0
0
0
08.11.2019 13:30
Pirot
1
0
0
0
09.11.2019 13:30
Vranje
1
0
1
0
09.11.2019 13:30
Novi Sad
3
1
1
1
09.11.2019 13:30
Beograd
1
1
1
0
09.11.2019 13:30
Novi Pazar
2
4
0
3
09.11.2019 13:30
Beograd
3
1
1
1
13.11.2019 13:30
Dobanovci
3
1
2
1
13.11.2019 13:30
Zlatibor
1
1
0
1
13.11.2019 13:30
Kragujevac
2
1
1
0
13.11.2019 15:30
Gornji Milanovac
3
2
1
0
13.11.2019 13:30
Beograd
1
1
1
0
13.11.2019 13:30
Beograd
0
1
0
1
13.11.2019 18:00
Kruševac
1
0
0
0
13.11.2019 16:00
Lazarevac
3
1
1
1
18.11.2019 13:00
Bačka Palanka
3
1
0
1
18.11.2019 13:00
Smederevo
0
1
0
0
18.11.2019 13:00
Vranje
4
1
2
0
18.11.2019 13:00
Novi Sad
0
0
0
0
18.11.2019 13:00
Pirot
2
3
2
2
18.11.2019 13:00
Beograd
2
1
2
0
18.11.2019 13:00
Novi Pazar
0
0
0
0
18.11.2019 13:00
Beograd
2
0
0
0
24.11.2019 13:00
Dobanovci
1
0
1
0
24.11.2019 13:00
Beograd
3
1
2
1
23.11.2019 16:00
Lazarevac
0
0
0
0
23.11.2019 13:00
Kruševac
0
1
0
0
24.11.2019 13:00
Beograd
0
1
0
0
23.11.2019 13:00
Zlatibor
1
1
0
0
23.11.2019 13:00
Beograd
0
2
0
1
24.11.2019 13:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
30.11.2019 13:00
Bačka Palanka
1
0
0
0
30.11.2019 13:00
Smederevo
0
1
0
1
29.11.2019 13:00
Kragujevac
5
1
2
0
30.11.2019 13:00
Vranje
2
2
1
1
30.11.2019 13:00
Novi Sad
2
0
1
0
30.11.2019 13:00
Pirot
1
1
0
0
30.11.2019 13:00
Beograd
3
1
1
1
30.11.2019 16:00
Novi Pazar
1
0
1
0
07.12.2019 13:00
Zlatibor
0
0
0
0
07.12.2019 13:00
Novi Pazar
3
1
3
1
04.12.2019 13:00
Beograd
1
0
1
0
04.12.2019 13:00
Dobanovci
1
1
1
0
04.12.2019 13:00
Lazarevac
1
2
1
0
04.12.2019 13:00
Beograd
1
0
0
0
04.12.2019 13:00
Beograd
1
2
0
1
04.12.2019 13:00
Kruševac
2
0
0
0
29.02.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Kragujevac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Vranje
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Novi Sad
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Pirot
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Smederevo
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Dobanovci
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Zlatibor
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Kruševac
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Lazarevac
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Novi Pazar
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Vranje
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Smederevo
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Kruševac
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Vranje
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Smederevo
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Zlatibor
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Kruševac
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Smederevo
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Vranje
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Kragujevac
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Zlatibor
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.RFK GRAFIČAR23125633211241
2.METALAC2312473227540
3.ZLATIBOR2391041914537
4.OFK BAČKA2311482824437
5.KABEL  (-10)23128328161234
6.KOLUBARA239772318534
7.RADNIČKI239682724333
8.NOVI PAZAR239592421332
9.DINAMO238782925431
10.OFK ŽARKOVO238782624231
11.RADNIČKI 1923238692219330
12.TRAJAL236891925-626
13.ZEMUN2367101922-325
14.SINĐELIĆ2365122440-1623
15.SMEDEREVO 1924  (-10)2381142137-1615
16.BUDUĆNOST2336141633-1715
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

* Na osnovu pravosnažne Odluke Disciplinske komisije FS Srbije seniorski timovi fudbalskih klubova Smederevo i Kabel kažnjeni su oduzimanjem 10 bodova

15 golova

Aleksandar Katanić (METALAC)

10 golova

Dimitrije Pobulić (RADNIČKI)

8 golova

Mlađan Stevanović (DINAMO)

7 golova

Dejan Đenić (KOLUBARA) Milan Basrak (SMEDEREVO 1924) Željko Gavrić (RFK GRAFIČAR) Miloš Spasić (RADNIČKI)

6 golova

Jug Stanojev (RFK GRAFIČAR) Stevo Nikolić (OFK ŽARKOVO) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ) Nikola Žakula (OFK BAČKA) Sladan Nikodijević (RADNIČKI 1923) Igor Aničić (OFK ŽARKOVO)

5 golova

Nenad Radonjić (KOLUBARA) Admir Kecap (TRAJAL) Zoran Karać (KABEL) Ivica Jovanović (TRAJAL) Nemanja Krstić (OFK BAČKA) Krsta Đorđević (OFK BAČKA)

4 gola

Predrag Govedarica (KABEL) OUSMAN MARONG (RFK GRAFIČAR) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR) Nikola Nedeljković (ZLATIBOR) Aleksandar Mirkov (SMEDEREVO 1924) Miloš Milisavljević (KOLUBARA) Davor Nedeljković (DINAMO) Miloš Đokić (NOVI PAZAR) Nikola Đorđević (SMEDEREVO 1924)

3 gola

Stefan Vukić (BUDUĆNOST) Elmir Asani (OFK BAČKA) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923) Dejan Vidić (RFK GRAFIČAR) Igor Savić (METALAC) Nikola Popović (DINAMO) Milan Đokić (ZLATIBOR) Filip Kukuličić (RFK GRAFIČAR) Strahinja Petrović (RADNIČKI) Aleksandar Ješić (METALAC) Draško Đorđević (SINĐELIĆ) Anes Hot (NOVI PAZAR) Nikola Vukajlović (ZEMUN) Ivan Pejaković (NOVI PAZAR) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Filip Tolić (RADNIČKI) OUSMAN JOOF (TRAJAL) Faruk Bihorac (KABEL) Đorđe Maksimović (RADNIČKI 1923) Marko Živanović (BUDUĆNOST) Nikola Grbović (METALAC) Uroš Tomović (SINĐELIĆ) Predrag Vladić (KABEL) Cjril Izuchukwu Junior Nebo (KABEL) Nikola Ristović (ZEMUN)

2 gola

Dušan Čelar (ZEMUN) Stefan Ilić (OFK BAČKA) Nemanja Perić (BUDUĆNOST) Mirza Delimeđac (NOVI PAZAR) Nikola Bogdanovski (OFK ŽARKOVO) Aleksandar Milić (NOVI PAZAR) Vladimir Petrović (OFK ŽARKOVO) Nemanja Branković (SINĐELIĆ) Nikola Stojković (SMEDEREVO 1924) Ivan Joković (SINĐELIĆ) Luka Grgić (ZEMUN) Nikola Nešović (ZEMUN) Miloš Vranjanin (METALAC) Andreja Stojanović (ZEMUN) Maksim Aleksandrovič Artemčuk (ZLATIBOR) Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Strahinja Eraković (RFK GRAFIČAR) Pavle Radunović (SINĐELIĆ) Kosta Dražić (KABEL) Slađan Rakić (SMEDEREVO 1924) Filip Bajić (DINAMO) Mladen Popović (DINAMO) Aleksandar Jovanović (KOLUBARA) Jovan Jovanović (KOLUBARA) Đorđe Veličković (DINAMO) Luka Ratković (OFK BAČKA) Enver Alivodić (NOVI PAZAR) ĐORĐE PANTELIĆ (KABEL) Filip Đurović (TRAJAL) Stefan Marjanović (RFK GRAFIČAR) Janko Simović (DINAMO) Lazar Petrović (RADNIČKI 1923) Bojan Dojkić (RADNIČKI) Miloš Čudić (OFK ŽARKOVO)

1 gol

Vojislav Balabanović (KABEL) Matija Mrkela (RFK GRAFIČAR) Andrija Mijailović (ZEMUN) Aleksandar Dimitrić (OFK BAČKA) Stefan Kovačević (OFK ŽARKOVO) Vladimir Ilić (SINĐELIĆ) Stefan Todorović (ZLATIBOR) Uroš Stepanović (TRAJAL) Miloš Tošeski (ZEMUN) Miloš Zlatković (DINAMO) Guj Serge Edoa (RADNIČKI) Marjan Petrović (DINAMO) Veljko Jovković (SMEDEREVO 1924) Bojan Mijailović (METALAC) Milosav Sićović (SINĐELIĆ) Aleksandar Stojković (BUDUĆNOST) Rade Glišović (ZLATIBOR) Aleksandar Varjačić (RADNIČKI 1923) Drago Bumbar (SINĐELIĆ) Ertan Marovac (NOVI PAZAR) Marko Simić (OFK BAČKA) Milovan Petrić (KABEL) Đorđe Mihailović (KOLUBARA) Marko Stojanović (ZLATIBOR) Bojan Mlađović (METALAC) Darko Gojković (METALAC) Nikola Milošević (TRAJAL) Nikola Divac (ZLATIBOR) Slobodan Rubežić (NOVI PAZAR) Uroš Stamenić (ZLATIBOR) Nemanja Stojić (RFK GRAFIČAR) Marko Konatar (RFK GRAFIČAR) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Luka Jovanić (KABEL) Matija Miketić (NOVI PAZAR) Uroš Aleksijević (RADNIČKI 1923) Stefan Đurić (METALAC) Marko Bjeković (KABEL) Stefan Petrović (KABEL) Dejan Đurić (OFK ŽARKOVO) Marko Lazić (KOLUBARA) Mitar Radivojević (RADNIČKI) Filip Stamenković (DINAMO) Miodrag Milenković (RADNIČKI 1923) Igor Maksimović (METALAC) Uroš Vesić (ZLATIBOR) Aleksandar Vasiljević (ZEMUN) Nenad Adžibaba (ZEMUN) Miloš Pavlović (ZEMUN) Marko Stojanović (OFK BAČKA) Nemanja Milovanović (OFK BAČKA) Đorđe Radovanović (TRAJAL) Milan Jezdimirović (ZLATIBOR) Emeka Emerum (BUDUĆNOST) Miloš Džugurdić (RFK GRAFIČAR) Jue Zhang (SINĐELIĆ) Miloš Đorđević (BUDUĆNOST) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Nikola Gajić (OFK BAČKA) Nikola Stojanović (ZLATIBOR) Milenko Škorić (OFK ŽARKOVO) Nikola Jovanović (DINAMO) Ratko Minić (SINĐELIĆ) Enes Dolovac (DINAMO) Vukan Đorđević (RFK GRAFIČAR) Tigran Goranović (SINĐELIĆ) Nemanja Cvetković (KOLUBARA) M Agon John (SMEDEREVO 1924) Edin Selimović (NOVI PAZAR) Krsta Bojić (ZLATIBOR) Slobodan Lučić (BUDUĆNOST) Marko Šiškov (OFK ŽARKOVO)