Liga

Prva liga Srbije - sezona 2019/2020

21.09.2019 16:00
Smederevo
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Pirot
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Novi Sad
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Vranje
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Bačka Palanka
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Kragujevac
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Gornji Milanovac
/
/
/
/
20.09.2019 16:00
Beograd
2
1
1
0
04.08.2019 17:30
Vranje
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Zlatibor
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Kruševac
2
1
1
0
04.08.2019 17:30
Beograd
4
0
3
0
05.08.2019 20:00
Bačka Palanka
2
1
2
0
03.08.2019 17:30
Beograd
1
1
1
0
02.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Kragujevac
3
0
1
0
10.08.2019 17:30
Smederevo
0
3
0
2
10.08.2019 17:30
Dobanovci
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Beograd
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Novi Pazar
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Beograd
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Pirot
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Novi Sad
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Vranje
2
1
1
1
14.08.2019 17:30
Kragujevac
0
4
0
1
14.08.2019 20:00
Lazarevac
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Kruševac
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Zlatibor
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Beograd
0
0
0
0
14.08.2019 17:30
Beograd
1
1
1
0
14.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
3
1
1
14.08.2019 20:00
Bačka Palanka
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Smederevo
0
2
0
0
18.08.2019 17:00
Beograd
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Pirot
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Novi Sad
1
0
0
0
18.08.2019 17:00
Vranje
2
3
0
1
18.08.2019 20:00
Bačka Palanka
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Beograd
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Novi Pazar
3
1
1
1
26.08.2019 17:00
Dobanovci
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Lazarevac
3
1
2
0
24.08.2019 20:00
Kruševac
1
1
1
0
24.08.2019 17:00
Kragujevac
3
0
1
0
25.08.2019 17:00
Beograd
1
3
0
2
24.08.2019 17:00
Beograd
1
0
1
0
24.08.2019 20:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
25.08.2019 17:00
Zlatibor
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Vranje
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Smederevo
1
2
1
2
31.08.2019 17:00
Pirot
2
1
2
1
31.08.2019 16:00
Novi Sad
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Beograd
1
0
0
0
31.08.2019 19:00
Novi Pazar
2
0
2
0
31.08.2019 19:00
Bačka Palanka
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Kragujevac
1
2
0
1
04.09.2019 18:00
Kruševac
1
1
0
1
04.09.2019 16:30
Beograd
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Zlatibor
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Beograd
0
0
0
0
04.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
0
1
0
1
04.09.2019 20:00
Lazarevac
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Beograd
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Dobanovci
1
1
1
0
09.09.2019 16:30
Novi Sad
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Vranje
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Kragujevac
1
0
1
0
08.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
4
2
3
1
08.09.2019 16:30
Pirot
2
0
2
0
08.09.2019 16:30
Beograd
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Smederevo
1
0
0
0
09.09.2019 19:00
Bačka Palanka
0
2
0
1
15.09.2019 16:30
Novi Pazar
2
1
1
0
14.09.2019 16:30
Dobanovci
0
1
0
0
15.09.2019 16:30
Beograd
3
1
3
1
15.09.2019 19:00
Lazarevac
0
1
0
1
14.09.2019 16:30
Kruševac
0
2
0
1
16.09.2019 16:30
Beograd
2
0
1
0
13.09.2019 16:30
Beograd
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Zlatibor
1
0
0
0
21.09.2019 16:00
Smederevo
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Pirot
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Novi Sad
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Vranje
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Bačka Palanka
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Kragujevac
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Gornji Milanovac
/
/
/
/
20.09.2019 16:00
Beograd
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Beograd
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Beograd
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Novi Pazar
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Dobanovci
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Zlatibor
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Beograd
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Lazarevac
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Kruševac
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Vranje
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Smederevo
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Zlatibor
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Pirot
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Kruševac
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Zlatibor
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Vranje
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Smederevo
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Kruševac
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Beograd
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Pirot
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Lazarevac
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Dobanovci
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Novi Pazar
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Smederevo
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Novi Sad
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Pirot
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Kruševac
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Zlatibor
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Gornji Milanovac
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Kragujevac
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Bačka Palanka
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Lazarevac
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Dobanovci
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Novi Pazar
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Novi Sad
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Pirot
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Vranje
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Smederevo
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Kragujevac
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Dobanovci
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Gornji Milanovac
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Lazarevac
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Kruševac
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Beograd
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Zlatibor
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Vranje
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Novi Sad
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Pirot
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Novi Pazar
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Smederevo
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Zlatibor
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Dobanovci
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Lazarevac
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Kruševac
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Kragujevac
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Vranje
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Novi Sad
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Pirot
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Novi Pazar
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Smederevo
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Dobanovci
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Zlatibor
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Kruševac
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Lazarevac
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Novi Pazar
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Kragujevac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Pirot
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Vranje
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Smederevo
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Novi Sad
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Zlatibor
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Novi Pazar
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Lazarevac
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Kruševac
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Dobanovci
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Vranje
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Smederevo
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Kruševac
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Vranje
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Kragujevac
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Smederevo
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Zlatibor
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Dobanovci
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Lazarevac
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Kruševac
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Novi Pazar
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Pirot
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Smederevo
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Kragujevac
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Vranje
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Zlatibor
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.RFK GRAFIČAR9522126617
2.KABEL9441106416
3.DINAMO9432126615
4.OFK ŽARKOVO9432104615
5.METALAC95041412215
6.NOVI PAZAR9423118314
7.RADNIČKI94231212014
8.OFK BAČKA94141211113
9.ZLATIBOR934244013
10.TRAJAL9333810-212
11.ZEMUN932487111
12.KOLUBARA932488011
13.RADNIČKI 192393241112-111
14.SMEDEREVO 19249306717-109
15.BUDUĆNOST9135513-86
16.SINĐELIĆ9135816-86
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi

8 golova

Aleksandar Katanić (METALAC)

5 golova

Dimitrije Pobulić (RADNIČKI) Igor Aničić (OFK ŽARKOVO)

4 gola

Krsta Đorđević (OFK BAČKA) Mlađan Stevanović (DINAMO)

3 gola

Željko Gavrić (RFK GRAFIČAR) Filip Kukuličić (RFK GRAFIČAR) Dejan Đenić (KOLUBARA) Uroš Tomović (SINĐELIĆ)

2 gola

Mladen Popović (DINAMO) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ) Aleksandar Jovanović (KOLUBARA) Draško Đorđević (SINĐELIĆ) Predrag Vladić (KABEL) Milan Basrak (SMEDEREVO 1924) Stefan Marjanović (RFK GRAFIČAR) Ivan Pejaković (NOVI PAZAR) Sladan Nikodijević (RADNIČKI 1923) Filip Tolić (RADNIČKI) Nikola Nedeljković (ZLATIBOR) OUSMAN JOOF (TRAJAL) Elmir Asani (OFK BAČKA) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR) Faruk Bihorac (KABEL) OUSMAN MARONG (RFK GRAFIČAR) Aleksandar Mirkov (SMEDEREVO 1924) Mirza Delimeđac (NOVI PAZAR) Ivica Jovanović (TRAJAL) Filip Bajić (DINAMO) Nikola Grbović (METALAC) Dušan Čelar (ZEMUN) Kosta Dražić (KABEL) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923) Nemanja Krstić (OFK BAČKA)

1 gol

Đorđe Maksimović (RADNIČKI 1923) Stefan Vukić (BUDUĆNOST) Nikola Ristović (ZEMUN) Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Marko Živanović (BUDUĆNOST) Dejan Vidić (RFK GRAFIČAR) Igor Savić (METALAC) Marko Lazić (KOLUBARA) Mitar Radivojević (RADNIČKI) Nikola Popović (DINAMO) Milan Đokić (ZLATIBOR) Đorđe Pantelić (KABEL) Vojislav Balabanović (KABEL) Miodrag Milenković (RADNIČKI 1923) Nikola Đorđević (SMEDEREVO 1924) Miloš Čudić (OFK ŽARKOVO) Nemanja Perić (BUDUĆNOST) Matija Mrkela (RFK GRAFIČAR) Andrija Mijailović (ZEMUN) Slađan Rakić (SMEDEREVO 1924) Aleksandar Dimitrić (OFK BAČKA) Stefan Todorović (ZLATIBOR) Miloš Spasić (RADNIČKI) Strahinja Petrović (RADNIČKI) Nikola Bogdanovski (OFK ŽARKOVO) Uroš Stepanović (TRAJAL) Miloš Tošeski (ZEMUN) Nenad Adžibaba (ZEMUN) Miloš Zlatković (DINAMO) Nemanja Milovanović (OFK BAČKA) Đorđe Radovanović (TRAJAL) Guj Serge Edoa (RADNIČKI) Jovan Jovanović (KOLUBARA) Stevo Nikolić (OFK ŽARKOVO) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Anes Hot (NOVI PAZAR) Jue Zhang (SINĐELIĆ) Bojan Mijailović (METALAC) Vladimir Petrović (OFK ŽARKOVO) Nikola Vukajlović (ZEMUN) Miloš Đorđević (BUDUĆNOST) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Enver Alivodić (NOVI PAZAR) Marko Simić (OFK BAČKA) Nikola Jovanović (DINAMO) Cjril Izuchukwu Junior Nebo (KABEL) Ratko Minić (SINĐELIĆ) Bojan Mlađović (METALAC) Nikola Žakula (OFK BAČKA) Andreja Stojanović (ZEMUN) Darko Gojković (METALAC) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Nikola Milošević (TRAJAL) Tigran Goranović (SINĐELIĆ) Nemanja Cvetković (KOLUBARA) Miloš Đokić (NOVI PAZAR) Maksim Aleksandrovič Artemčuk (ZLATIBOR) Lazar Petrović (RADNIČKI 1923) Bojan Dojkić (RADNIČKI) Edin Selimović (NOVI PAZAR) Luka Jovanić (KABEL) Matija Miketić (NOVI PAZAR) Veljko Jovković (SMEDEREVO 1924) Uroš Aleksijević (RADNIČKI 1923)