Лига

Прва лига Србије - сезона 2019/2020

21.09.2019 16:00
Смедерево
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Пирот
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Врање
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Бачка Паланка
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
20.09.2019 16:00
Београд
2
1
1
0
04.08.2019 17:30
Врање
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Златибор
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Крушевац
2
1
1
0
04.08.2019 17:30
Београд
4
0
3
0
05.08.2019 20:00
Бачка Паланка
2
1
2
0
03.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
02.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Крагујевац
3
0
1
0
10.08.2019 17:30
Смедерево
0
3
0
2
10.08.2019 17:30
Добановци
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Београд
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Нови Пазар
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Београд
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Пирот
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Нови Сад
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Врање
2
1
1
1
14.08.2019 17:30
Крагујевац
0
4
0
1
14.08.2019 20:00
Лазаревац
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Крушевац
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Златибор
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Београд
0
0
0
0
14.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
14.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
3
1
1
14.08.2019 20:00
Бачка Паланка
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Смедерево
0
2
0
0
18.08.2019 17:00
Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Пирот
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
18.08.2019 17:00
Врање
2
3
0
1
18.08.2019 20:00
Бачка Паланка
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Београд
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Нови Пазар
3
1
1
1
26.08.2019 17:00
Добановци
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Лазаревац
3
1
2
0
24.08.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
0
24.08.2019 17:00
Крагујевац
3
0
1
0
25.08.2019 17:00
Београд
1
3
0
2
24.08.2019 17:00
Београд
1
0
1
0
24.08.2019 20:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
25.08.2019 17:00
Златибор
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Врање
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Смедерево
1
2
1
2
31.08.2019 17:00
Пирот
2
1
2
1
31.08.2019 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 19:00
Нови Пазар
2
0
2
0
31.08.2019 19:00
Бачка Паланка
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Крагујевац
1
2
0
1
04.09.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
1
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 20:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
04.09.2019 20:00
Лазаревац
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Добановци
1
1
1
0
09.09.2019 16:30
Нови Сад
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Врање
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Крагујевац
1
0
1
0
08.09.2019 20:00
Горњи Милановац
4
2
3
1
08.09.2019 16:30
Пирот
2
0
2
0
08.09.2019 16:30
Београд
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Смедерево
1
0
0
0
09.09.2019 19:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
15.09.2019 16:30
Нови Пазар
2
1
1
0
14.09.2019 16:30
Добановци
0
1
0
0
15.09.2019 16:30
Београд
3
1
3
1
15.09.2019 19:00
Лазаревац
0
1
0
1
14.09.2019 16:30
Крушевац
0
2
0
1
16.09.2019 16:30
Београд
2
0
1
0
13.09.2019 16:30
Београд
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
21.09.2019 16:00
Смедерево
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Пирот
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Врање
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Бачка Паланка
/
/
/
/
21.09.2019 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
21.09.2019 18:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
20.09.2019 16:00
Београд
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Београд
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Добановци
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Златибор
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Београд
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Лазаревац
/
/
/
/
29.09.2019 16:00
Крушевац
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Врање
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Смедерево
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
05.10.2019 15:00
Златибор
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Добановци
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Пирот
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Крушевац
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Златибор
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Врање
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Смедерево
/
/
/
/
13.10.2019 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Крушевац
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Добановци
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Београд
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Пирот
/
/
/
/
19.10.2019 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Лазаревац
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Добановци
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Нови Пазар
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Смедерево
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Нови Сад
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Пирот
/
/
/
/
27.10.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Крушевац
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Златибор
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Крагујевац
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Бачка Паланка
/
/
/
/
03.11.2019 13:30
Лазаревац
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Добановци
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Нови Пазар
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Нови Сад
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Пирот
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Врање
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Смедерево
/
/
/
/
09.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Крагујевац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Добановци
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Лазаревац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Крушевац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Златибор
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Крагујевац
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Крагујевац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Пирот
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Врање
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Смедерево
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Златибор
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Нови Пазар
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Лазаревац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Крушевац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Добановци
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Златибор
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Смедерево
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Врање
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Златибор
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.РФК ГРАФИЧАР9522126617
2.КАБЕЛ9441106416
3.ДИНАМО9432126615
4.ОФК ЖАРКОВО9432104615
5.МЕТАЛАЦ95041412215
6.НОВИ ПАЗАР9423118314
7.РАДНИЧКИ94231212014
8.ОФК БАЧКА94141211113
9.ЗЛАТИБОР1034356-113
10.ТРАЈАЛ9333810-212
11.ЗЕМУН932487111
12.КОЛУБАРА932488011
13.РАДНИЧКИ 192393241112-111
14.СИНЂЕЛИЋ102351017-79
15.СМЕДЕРЕВО 19249306717-109
16.БУДУЋНОСТ9135513-86
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

8 голова

Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)

5 голова

Димитрије Побулић (РАДНИЧКИ) Игор Аничић (ОФК ЖАРКОВО)

4 гола

Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Млађан Стевановић (ДИНАМО)

3 гола

Жељко Гаврић (РФК ГРАФИЧАР) Филип Кукуличић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Ђенић (КОЛУБАРА) Урош Томовић (СИНЂЕЛИЋ)

2 гола

Младен Поповић (ДИНАМО) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Драшко Ђорђевић (СИНЂЕЛИЋ) Предраг Владић (КАБЕЛ) Милан Басрак (СМЕДЕРЕВО 1924) Стефан Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Иван Пејаковић (НОВИ ПАЗАР) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Толић (РАДНИЧКИ) Никола Недељковић (ЗЛАТИБОР) ОУСМАН ЈООФ (ТРАЈАЛ) Елмир Асани (ОФК БАЧКА) Ирфан Вусљанин (НОВИ ПАЗАР) Фарук Бихорац (КАБЕЛ) ОУСМАН МАРОНГ (РФК ГРАФИЧАР) Александар Мирков (СМЕДЕРЕВО 1924) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Филип Бајић (ДИНАМО) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Душан Челар (ЗЕМУН) Коста Дражић (КАБЕЛ) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Крстић (ОФК БАЧКА)

1 гол

Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Вукић (БУДУЋНОСТ) Никола Ристовић (ЗЕМУН) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Марко Живановић (БУДУЋНОСТ) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Митар Радивојевић (РАДНИЧКИ) Никола Поповић (ДИНАМО) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Ђорђе Пантелић (КАБЕЛ) Војислав Балабановић (КАБЕЛ) Миодраг Миленковић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Ђорђевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Милош Чудић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Перић (БУДУЋНОСТ) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Слађан Ракић (СМЕДЕРЕВО 1924) Александар Димитрић (ОФК БАЧКА) Стефан Тодоровић (ЗЛАТИБОР) Милош Спасић (РАДНИЧКИ) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Никола Богдановски (ОФК ЖАРКОВО) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Милош Тошески (ЗЕМУН) Ненад Аџибаба (ЗЕМУН) Милош Златковић (ДИНАМО) Немања Миловановић (ОФК БАЧКА) Ђорђе Радовановић (ТРАЈАЛ) Гуј Серге Едоа (РАДНИЧКИ) Јован Јовановић (КОЛУБАРА) Стево Николић (ОФК ЖАРКОВО) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Анес Хот (НОВИ ПАЗАР) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Бојан Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Владимир Петровић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Вукајловић (ЗЕМУН) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Енвер Аливодић (НОВИ ПАЗАР) Марко Симић (ОФК БАЧКА) Никола Јовановић (ДИНАМО) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (КАБЕЛ) Ратко Минић (СИНЂЕЛИЋ) Бојан Млађовић (МЕТАЛАЦ) Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Андреја Стојановић (ЗЕМУН) Дарко Гојковић (МЕТАЛАЦ) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Милошевић (ТРАЈАЛ) Тигран Горановић (СИНЂЕЛИЋ) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) Милош Ђокић (НОВИ ПАЗАР) Максим Александрович Артемчук (ЗЛАТИБОР) Лазар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Бојан Дојкић (РАДНИЧКИ) Един Селимовић (НОВИ ПАЗАР) Лука Јованић (КАБЕЛ) Матија Микетић (НОВИ ПАЗАР) Вељко Јовковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Урош Алексијевић (РАДНИЧКИ 1923)