Лига

Прва лига Србије - сезона 2019/2020

13.11.2019 13:30
Добановци
/
/
/
/
13.11.2019 16:00
Лазаревац
/
/
/
/
13.11.2019 18:00
Крушевац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Златибор
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 15:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Крагујевац
/
/
/
/
04.08.2019 17:30
Врање
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Крагујевац
3
0
1
0
02.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
03.08.2019 17:30
Златибор
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Београд
4
0
3
0
04.08.2019 17:30
Крушевац
2
1
1
0
05.08.2019 20:00
Бачка Паланка
2
1
2
0
10.08.2019 17:30
Пирот
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Врање
2
1
1
1
10.08.2019 17:30
Нови Сад
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Добановци
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Београд
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Нови Пазар
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Београд
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Смедерево
0
3
0
2
14.08.2019 17:30
Београд
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Лазаревац
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Крушевац
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Крагујевац
0
4
0
1
14.08.2019 17:30
Златибор
1
0
0
0
14.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
3
1
1
14.08.2019 20:00
Бачка Паланка
3
0
1
0
14.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
18.08.2019 20:00
Бачка Паланка
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Београд
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Нови Пазар
3
1
1
1
18.08.2019 17:00
Врање
2
3
0
1
18.08.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
18.08.2019 17:00
Пирот
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Смедерево
0
2
0
0
24.08.2019 17:00
Крагујевац
3
0
1
0
24.08.2019 17:00
Београд
1
0
1
0
25.08.2019 17:00
Златибор
0
0
0
0
25.08.2019 17:00
Београд
1
3
0
2
24.08.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
0
26.08.2019 17:00
Добановци
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Лазаревац
3
1
2
0
24.08.2019 20:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
31.08.2019 17:00
Крагујевац
1
2
0
1
31.08.2019 19:00
Бачка Паланка
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Врање
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Смедерево
1
2
1
2
31.08.2019 19:00
Нови Пазар
2
0
2
0
31.08.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Пирот
2
1
2
1
04.09.2019 20:00
Лазаревац
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
1
0
0
0
04.09.2019 20:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
1
04.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Добановци
1
1
1
0
08.09.2019 20:00
Горњи Милановац
4
2
3
1
09.09.2019 19:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
08.09.2019 16:30
Крагујевац
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Врање
0
0
0
0
09.09.2019 16:30
Нови Сад
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Београд
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Смедерево
1
0
0
0
08.09.2019 16:30
Пирот
2
0
2
0
16.09.2019 16:30
Београд
2
0
1
0
15.09.2019 16:30
Београд
3
1
3
1
15.09.2019 16:30
Нови Пазар
2
1
1
0
14.09.2019 16:30
Крушевац
0
2
0
1
14.09.2019 16:30
Добановци
0
1
0
0
15.09.2019 19:00
Лазаревац
0
1
0
1
13.09.2019 16:30
Београд
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
21.09.2019 18:30
Бачка Паланка
0
2
0
1
21.09.2019 16:00
Смедерево
2
1
1
0
21.09.2019 16:00
Пирот
1
1
0
0
22.09.2019 14:00
Нови Сад
1
1
1
1
20.09.2019 16:00
Београд
2
1
1
0
21.09.2019 18:30
Горњи Милановац
2
0
1
0
21.09.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
21.09.2019 16:00
Врање
2
0
1
0
29.09.2019 19:00
Лазаревац
1
0
1
0
29.09.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
1
30.09.2019 16:00
Београд
0
2
0
0
29.09.2019 16:00
Добановци
1
1
1
1
30.09.2019 16:00
Златибор
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
2
3
1
1
29.09.2019 16:00
Београд
4
2
2
1
29.09.2019 19:00
Нови Пазар
3
1
1
1
05.10.2019 15:00
Смедерево
1
0
0
0
04.10.2019 15:00
Врање
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
04.10.2019 15:00
Крагујевац
1
0
1
0
05.10.2019 15:00
Златибор
1
1
0
1
05.10.2019 18:00
Горњи Милановац
2
1
1
0
04.10.2019 18:00
Бачка Паланка
2
2
0
0
05.10.2019 15:00
Нови Сад
2
0
2
0
09.10.2019 18:00
Лазаревац
2
1
0
1
09.10.2019 15:00
Београд
1
2
1
1
09.10.2019 15:00
Добановци
0
1
0
0
09.10.2019 15:00
Пирот
0
1
0
0
09.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
09.10.2019 17:30
Нови Пазар
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Београд
0
2
0
0
23.10.2019 18:00
Крушевац
1
2
1
0
13.10.2019 15:00
Београд
1
1
0
1
14.10.2019 15:00
Смедерево
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Врање
2
1
1
1
13.10.2019 15:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
13.10.2019 15:00
Крагујевац
0
1
0
0
13.10.2019 16:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
14.10.2019 15:00
Београд
3
2
1
0
13.10.2019 15:00
Златибор
1
0
0
0
20.10.2019 15:00
Нови Сад
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Добановци
1
2
0
1
18.10.2019 18:00
Крушевац
0
0
0
0
21.10.2019 18:00
Лазаревац
0
0
0
0
19.10.2019 15:00
Београд
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Пирот
3
0
2
0
20.10.2019 18:00
Нови Пазар
2
1
0
0
19.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
26.10.2019 13:30
Пирот
1
0
1
0
27.10.2019 18:00
Нови Пазар
0
1
0
0
27.10.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
1
26.10.2019 13:30
Добановци
0
1
0
0
28.10.2019 13:30
Београд
0
2
0
1
25.10.2019 13:30
Београд
2
2
1
1
27.10.2019 13:30
Нови Сад
1
1
0
0
26.10.2019 13:30
Смедерево
2
1
0
0
02.11.2019 13:30
Крушевац
2
1
1
1
03.11.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
0
04.11.2019 13:30
Београд
0
3
0
2
03.11.2019 13:30
Златибор
1
0
0
0
02.11.2019 13:30
Београд
2
1
1
0
02.11.2019 15:30
Горњи Милановац
1
0
1
0
02.11.2019 13:30
Крагујевац
0
1
0
1
01.11.2019 13:30
Бачка Паланка
2
0
1
0
09.11.2019 13:30
Нови Сад
3
1
1
1
09.11.2019 13:30
Нови Пазар
2
4
0
3
09.11.2019 13:30
Добановци
0
0
0
0
09.11.2019 13:30
Београд
3
1
1
1
09.11.2019 13:30
Врање
1
0
1
0
09.11.2019 13:30
Београд
1
1
1
0
08.11.2019 13:30
Пирот
1
0
0
0
09.11.2019 13:30
Смедерево
0
1
0
1
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Добановци
/
/
/
/
13.11.2019 16:00
Лазаревац
/
/
/
/
13.11.2019 18:00
Крушевац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Златибор
/
/
/
/
13.11.2019 15:30
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Крагујевац
/
/
/
/
13.11.2019 13:30
Београд
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
18.11.2019
Бачка Паланка
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
18.11.2019 17:00
Нови Пазар
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Крагујевац
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Крагујевац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Смедерево
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Пирот
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Врање
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Златибор
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Крушевац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Лазаревац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Добановци
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Нови Пазар
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Златибор
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Врање
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Смедерево
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Златибор
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.КАБЕЛ189632214833
2.ЗЛАТИБОР189631711633
3.РФК ГРАФИЧАР1895426161032
4.МЕТАЛАЦ189362521430
5.КОЛУБАРА188461814428
6.ОФК БАЧКА188462120128
7.РАДНИЧКИ188372118327
8.ДИНАМО187562016426
9.СМЕДЕРЕВО 1924188191826-825
10.НОВИ ПАЗАР187472018225
11.ОФК ЖАРКОВО186662018224
12.СИНЂЕЛИЋ186482026-622
13.ТРАЈАЛ184861520-520
14.РАДНИЧКИ 1923185491417-319
15.ЗЕМУН183691319-615
16.БУДУЋНОСТ1815121026-168
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

14 голова

Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)

9 голова

Димитрије Побулић (РАДНИЧКИ)

7 голова

Жељко Гаврић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Ђенић (КОЛУБАРА)

6 голова

Игор Аничић (ОФК ЖАРКОВО) Млађан Стевановић (ДИНАМО)

5 голова

Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ)

4 гола

Милош Спасић (РАДНИЧКИ) Југ Станојев (РФК ГРАФИЧАР) Стево Николић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Недељковић (ЗЛАТИБОР) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Александар Мирков (СМЕДЕРЕВО 1924) Милан Басрак (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Ђорђевић (СМЕДЕРЕВО 1924)

3 гола

Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Елмир Асани (ОФК БАЧКА) Предраг Говедарица (КАБЕЛ) ОУСМАН МАРОНГ (РФК ГРАФИЧАР) Никола Вукајловић (ЗЕМУН) Иван Пејаковић (НОВИ ПАЗАР) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Толић (РАДНИЧКИ) ОУСМАН ЈООФ (ТРАЈАЛ) Ирфан Вусљанин (НОВИ ПАЗАР) Фарук Бихорац (КАБЕЛ) Адмир Кецап (ТРАЈАЛ) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Урош Томовић (СИНЂЕЛИЋ) Немања Крстић (ОФК БАЧКА) Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Зоран Караћ (КАБЕЛ) Филип Кукуличић (РФК ГРАФИЧАР)

2 гола

Стефан Вукић (БУДУЋНОСТ) Јанко Симовић (ДИНАМО) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Никола Поповић (ДИНАМО) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Ненад Радоњић (КОЛУБАРА) Душан Челар (ЗЕМУН) Немања Перић (БУДУЋНОСТ) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Никола Богдановски (ОФК ЖАРКОВО) Александар Милић (НОВИ ПАЗАР) Драшко Ђорђевић (СИНЂЕЛИЋ) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Анес Хот (НОВИ ПАЗАР) Никола Стојковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Иван Јоковић (СИНЂЕЛИЋ) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Максим Александрович Артемчук (ЗЛАТИБОР) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Коста Дражић (КАБЕЛ) Слађан Ракић (СМЕДЕРЕВО 1924) Филип Бајић (ДИНАМО) Младен Поповић (ДИНАМО) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Предраг Владић (КАБЕЛ) Енвер Аливодић (НОВИ ПАЗАР) Давор Недељковић (ДИНАМО) ЂОРЂЕ ПАНТЕЛИЋ (КАБЕЛ) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (КАБЕЛ) Стефан Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Милош Ђокић (НОВИ ПАЗАР) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923)

1 гол

Никола Ристовић (ЗЕМУН) Војислав Балабановић (КАБЕЛ) Милош Чудић (ОФК ЖАРКОВО) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Александар Димитрић (ОФК БАЧКА) Стефан Ковачевић (ОФК ЖАРКОВО) Владимир Илић (СИНЂЕЛИЋ) Стефан Тодоровић (ЗЛАТИБОР) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Милош Тошески (ЗЕМУН) Милош Златковић (ДИНАМО) Гуј Серге Едоа (РАДНИЧКИ) Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Бојан Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Владимир Петровић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Бранковић (СИНЂЕЛИЋ) Милосав Сићовић (СИНЂЕЛИЋ) Александар Стојковић (БУДУЋНОСТ) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Гргић (ЗЕМУН) Драго Бумбар (СИНЂЕЛИЋ) Ертан Маровац (НОВИ ПАЗАР) Никола Нешовић (ЗЕМУН) Марко Симић (ОФК БАЧКА) Милован Петрић (КАБЕЛ) Ђорђе Михаиловић (КОЛУБАРА) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Марко Стојановић (ЗЛАТИБОР) Бојан Млађовић (МЕТАЛАЦ) Андреја Стојановић (ЗЕМУН) Дарко Гојковић (МЕТАЛАЦ) Никола Милошевић (ТРАЈАЛ) Никола Дивац (ЗЛАТИБОР) Слободан Рубежић (НОВИ ПАЗАР) Урош Стаменић (ЗЛАТИБОР) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Лука Јованић (КАБЕЛ) Матија Микетић (НОВИ ПАЗАР) Вељко Јовковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Урош Алексијевић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Дејан Ђурић (ОФК ЖАРКОВО) Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Живановић (БУДУЋНОСТ) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Митар Радивојевић (РАДНИЧКИ) Страхиња Ераковић (РФК ГРАФИЧАР) Павле Радуновић (СИНЂЕЛИЋ) Миодраг Миленковић (РАДНИЧКИ 1923) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Урош Весић (ЗЛАТИБОР) Александар Васиљевић (ЗЕМУН) Ненад Аџибаба (ЗЕМУН) Немања Миловановић (ОФК БАЧКА) Ђорђе Радовановић (ТРАЈАЛ) Јован Јовановић (КОЛУБАРА) Милан Јездимировић (ЗЛАТИБОР) Милош Џугурдић (РФК ГРАФИЧАР) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Гајић (ОФК БАЧКА) Никола Стојановић (ЗЛАТИБОР) Никола Јовановић (ДИНАМО) Ратко Минић (СИНЂЕЛИЋ) Енес Доловац (ДИНАМО) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Вукан Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Тигран Горановић (СИНЂЕЛИЋ) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) М Агон Јохн (СМЕДЕРЕВО 1924) Лазар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Бојан Дојкић (РАДНИЧКИ) Един Селимовић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Илић (ОФК БАЧКА) Крста Бојић (ЗЛАТИБОР) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ)