Play out

Prva liga Srbije Plej-aut 18/19

06.04.2019 16:00
Kruševac
1
1
1
0
06.04.2019 16:00
Beograd
1
0
0
0
06.04.2019 16:00
Bečej
1
2
1
1
06.04.2019 16:00
Dobanovci
2
0
0
0
10.04.2019 16:00
Novi Pazar
0
2
0
0
10.04.2019 16:00
Zemun
0
1
0
0
10.04.2019 18:00
Čačak
1
0
0
0
10.04.2019 19:00
Užice
1
1
0
0
15.04.2019 18:00
Kruševac
3
1
0
0
14.04.2019 16:00
Dobanovci
1
0
1
0
14.04.2019 16:00
Beograd
2
0
0
0
14.04.2019 16:00
Bečej
1
1
0
1
21.04.2019 16:00
Novi Pazar
5
0
4
0
22.04.2019 18:00
Čačak
2
0
0
0
21.04.2019 16:00
Beograd
1
0
0
0
21.04.2019 16:00
Dobanovci
3
2
2
0
27.04.2019 16:00
Bečej
2
1
2
0
27.04.2019 16:00
Zemun
2
1
1
1
27.04.2019 16:00
Užice
1
4
1
2
27.04.2019 19:00
Kruševac
1
1
0
1
01.05.2019 18:00
Užice
2
1
1
0
01.05.2019 16:00
Bečej
1
0
1
0
01.05.2019 19:00
Novi Pazar
3
0
1
0
01.05.2019 16:00
Dobanovci
0
2
0
1
05.05.2019 16:00
Kruševac
1
0
0
0
05.05.2019 16:00
Zemun
2
2
1
1
05.05.2019 16:00
Beograd
0
1
0
1
05.05.2019 16:00
Čačak
3
1
2
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.TRAJAL37157153840-232
2.BUDUĆNOST37139153541-632
3.OFK ŽARKOVO37149144244-231
4.BORAC37109183449-1527
5.BEČEJ 191837128173944-526
6.NOVI PAZAR3778222863-3521
7.TELEOPTIK37710203158-2718
8.SLOBODA3768232270-4816
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

7 golova

Dženan Plojović (NOVI PAZAR)

5 golova

Ivica Jovanović (TRAJAL)

4 gola

Stefan Kovačević (BORAC)

3 gola

OUSMAN MARONG (TRAJAL) Faruk Bihorac (NOVI PAZAR) Filip Bajić (BEČEJ 1918) Lazar Milošev (BUDUĆNOST) Veljko Bogićević (BORAC) Saša Filipović (BUDUĆNOST) Matija Babović (TELEOPTIK)

2 gola

Miodrag Milenković (NOVI PAZAR) Denis Ilić (SLOBODA) Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Marko Ilić (BORAC)

1 gol

Milenko Škorić (OFK ŽARKOVO) Jovan Vlalukin (TELEOPTIK) Filip Gogić (TRAJAL) Stefan Đurić (SLOBODA) Ervin Kačar (NOVI PAZAR) Uroš Stepanović (TRAJAL) Milan Jezdimirović (SLOBODA) Tibor Berak (BORAC) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR) Emir Hazirović (NOVI PAZAR) Stefan Fićović (BORAC) Ievgenii Kovalenko (OFK ŽARKOVO) Emeka Emerum (BUDUĆNOST) Nemanja Lazić (BEČEJ 1918) Veljko Tomić (SLOBODA) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Nikola Lazović (SLOBODA) Aleksandar Stojković (BUDUĆNOST) Filip Đurović (TRAJAL) Nikola Nović (TELEOPTIK) Milovan Petrić (BEČEJ 1918) Čedomir Tomčić (BEČEJ 1918)