Play out

Prva liga Srbije Plej-aut 18/19

06.04.2019 16:00
Kruševac
1
1
1
0
06.04.2019 16:00
Beograd
1
0
0
0
06.04.2019 16:00
Bečej
1
2
1
1
06.04.2019 16:00
Dobanovci
2
0
0
0
10.04.2019 16:00
Novi Pazar
0
2
0
0
10.04.2019 16:00
Zemun
0
1
0
0
10.04.2019 18:00
Čačak
1
0
0
0
10.04.2019 19:00
Užice
1
1
0
0
15.04.2019 18:00
Kruševac
3
1
0
0
14.04.2019 16:00
Dobanovci
1
0
1
0
14.04.2019 16:00
Beograd
2
0
0
0
14.04.2019 16:00
Bečej
1
1
0
1
21.04.2019 16:00
Novi Pazar
5
0
4
0
22.04.2019 18:00
Čačak
2
0
0
0
21.04.2019 16:00
Beograd
1
0
0
0
21.04.2019 16:00
Dobanovci
3
2
2
0
27.04.2019 16:00
Bečej
2
1
2
0
27.04.2019 16:00
Zemun
2
1
1
1
27.04.2019 16:00
Užice
1
4
1
2
27.04.2019 19:00
Kruševac
1
1
0
1
01.05.2019 18:00
Užice
2
1
1
0
01.05.2019 16:00
Bečej
1
0
1
0
01.05.2019 19:00
Novi Pazar
3
0
1
0
01.05.2019 16:00
Dobanovci
0
2
0
1
05.05.2019 16:00
Kruševac
1
0
0
0
05.05.2019 16:00
Zemun
2
2
1
1
05.05.2019 16:00
Beograd
0
1
0
1
05.05.2019 16:00
Čačak
3
1
2
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.TRAJAL37157153840-232
2.BUDUĆNOST37139153541-632
3.OFK ŽARKOVO37149144244-231
4.BORAC37109183449-1527
5.BEČEJ 191837128173944-526
6.NOVI PAZAR3778222863-3521
7.TELEOPTIK37710203158-2718
8.SLOBODA3768232270-4816
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

7 golova

Dženan Plojović (NOVI PAZAR)

5 golova

Ivica Jovanović (TRAJAL)

4 gola

Stefan Kovačević (BORAC)

3 gola

Lazar Milošev (BUDUĆNOST) Matija Babović (TELEOPTIK) Veljko Bogićević (BORAC) OUSMAN MARONG (TRAJAL) Saša Filipović (BUDUĆNOST) Filip Bajić (BEČEJ 1918) Faruk Bihorac (NOVI PAZAR)

2 gola

Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Denis Ilić (SLOBODA) Marko Ilić (BORAC) Miodrag Milenković (NOVI PAZAR)

1 gol

Filip Đurović (TRAJAL) Milenko Škorić (OFK ŽARKOVO) Nemanja Lazić (BEČEJ 1918) Milan Jezdimirović (SLOBODA) Čedomir Tomčić (BEČEJ 1918) Emir Hazirović (NOVI PAZAR) Milovan Petrić (BEČEJ 1918) Veljko Tomić (SLOBODA) Emeka Emerum (BUDUĆNOST) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR) Aleksandar Stojković (BUDUĆNOST) Ervin Kačar (NOVI PAZAR) Ievgenii Kovalenko (OFK ŽARKOVO) Uroš Stepanović (TRAJAL) Nikola Nović (TELEOPTIK) Jovan Vlalukin (TELEOPTIK) Filip Gogić (TRAJAL) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Stefan Fićović (BORAC) Nikola Lazović (SLOBODA) Stefan Đurić (SLOBODA) Tibor Berak (BORAC)