Play Off

Prva liga Srbije Plej-of 18/19

06.04.2019 16:00
Kragujevac
0
0
0
0
06.04.2019 16:00
Novi Beograd
2
2
1
2
06.04.2019 16:00
Inđija
3
0
2
0
06.04.2019 16:00
Senta
4
2
2
1
10.04.2019 16:00
Beograd
1
2
0
2
10.04.2019 16:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
10.04.2019 18:00
Ivanjica
3
1
2
0
10.04.2019 16:00
Zlatibor
1
3
1
2
14.04.2019 18:00
Ivanjica
4
1
2
1
14.04.2019 17:00
Gornji Milanovac
3
0
1
0
14.04.2019 16:00
Senta
1
0
0
0
14.04.2019 16:00
Kragujevac
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Beograd
1
3
1
0
20.04.2019 16:00
Zlatibor
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Inđija
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Novi Beograd
2
3
0
2
27.04.2019 19:00
Ivanjica
3
1
2
0
27.04.2019 16:00
Inđija
1
0
0
0
27.04.2019 16:00
Zlatibor
4
0
0
0
27.04.2019 17:00
Senta
2
1
1
0
01.05.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
01.05.2019 16:00
Novi Beograd
3
1
1
1
30.04.2019 16:00
Kragujevac
2
0
0
0
01.05.2019 16:00
Beograd
2
2
2
1
04.05.2019 16:00
Ivanjica
1
1
0
0
05.05.2019 16:00
Inđija
3
1
3
1
05.05.2019 16:00
Zlatibor
1
0
1
0
05.05.2019 16:00
Senta
1
0
1
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.TSC31218268214737
2.JAVOR MATIS31196663313232
3.INĐIJA31186751213032
4.RADNIČKI 19233114893632426
5.METALAC311310845321325
6.ZLATIBOR31162134133825
7.BEŽANIJA31144134240224
8.SINĐELIĆ31111283026423
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

8 golova

Ivan Marković (JAVOR MATIS)

5 golova

Nenad Lukić (TSC) Vladimir Silađi (TSC)

3 gola

Nikola Petković (JAVOR MATIS) IVAN CVETKOVIĆ (JAVOR MATIS) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Milan Đokić (ZLATIBOR) Srđan Dimitrov (INĐIJA) Nikola Milošević (BEŽANIJA)

2 gola

Norbert Pinter (TSC) Jovan Lukić (RADNIČKI 1923) Tanko Ibrahim (BEŽANIJA) Stefan Đurić (METALAC) Dejan Milićević (TSC) Mihajlo Banjac (INĐIJA)

1 gol

Aleksandar Ješić (METALAC) Jue Zhang (SINĐELIĆ) Đorđe Ivković (SINĐELIĆ) Ognjen Ilić (RADNIČKI 1923) Aleksandar Dragačević (ZLATIBOR) Badara Bađi (INĐIJA) Marko Bačanin (JAVOR MATIS) Saša Tomanović (TSC) Iv Vladislav (SINĐELIĆ) Filip Arsenijević (TSC) ALIJA KRNIĆ (JAVOR MATIS) Nikola Bogdanovski (BEŽANIJA) Nikola Divac (BEŽANIJA) Igor Savić (METALAC) Miloš Vranjanin (METALAC) Milan Jokić (ZLATIBOR) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923) Marko Živanović (ZLATIBOR) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Rade Glišović (ZLATIBOR) Stefan Matijević (SINĐELIĆ) Nedeljko Piščević (JAVOR MATIS)