Play Off

Prva liga Srbije Plej-of 18/19

06.04.2019 16:00
Kragujevac
0
0
0
0
06.04.2019 16:00
Novi Beograd
2
2
1
2
06.04.2019 16:00
Inđija
3
0
2
0
06.04.2019 16:00
Senta
4
2
2
1
10.04.2019 16:00
Beograd
1
2
0
2
10.04.2019 16:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
10.04.2019 18:00
Ivanjica
3
1
2
0
10.04.2019 16:00
Zlatibor
1
3
1
2
14.04.2019 18:00
Ivanjica
4
1
2
1
14.04.2019 17:00
Gornji Milanovac
3
0
1
0
14.04.2019 16:00
Senta
1
0
0
0
14.04.2019 16:00
Kragujevac
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Beograd
1
3
1
0
20.04.2019 16:00
Zlatibor
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Inđija
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Novi Beograd
2
3
0
2
27.04.2019 19:00
Ivanjica
3
1
2
0
27.04.2019 16:00
Inđija
1
0
0
0
27.04.2019 16:00
Zlatibor
4
0
0
0
27.04.2019 17:00
Senta
2
1
1
0
01.05.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
01.05.2019 16:00
Novi Beograd
3
1
1
1
30.04.2019 16:00
Kragujevac
2
0
0
0
01.05.2019 16:00
Beograd
2
2
2
1
04.05.2019 16:00
Ivanjica
1
1
0
0
05.05.2019 16:00
Inđija
3
1
3
1
05.05.2019 16:00
Zlatibor
1
0
1
0
05.05.2019 16:00
Senta
1
0
1
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.TSC31218268214737
2.JAVOR MATIS31196663313232
3.INĐIJA31186751213032
4.RADNIČKI 19233114893632426
5.METALAC311310845321325
6.ZLATIBOR31162134133825
7.BEŽANIJA31144134240224
8.SINĐELIĆ31111283026423
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

8 golova

Ivan Marković (JAVOR MATIS)

5 golova

Nenad Lukić (TSC) Vladimir Silađi (TSC)

3 gola

Nebojša Bastajić (INĐIJA) Nikola Milošević (BEŽANIJA) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ) Milan Đokić (ZLATIBOR) Nikola Petković (JAVOR MATIS) Srđan Dimitrov (INĐIJA) IVAN CVETKOVIĆ (JAVOR MATIS)

2 gola

Dejan Milićević (TSC) Mihajlo Banjac (INĐIJA) Jovan Lukić (RADNIČKI 1923) Norbert Pinter (TSC) Stefan Đurić (METALAC) Tanko Ibrahim (BEŽANIJA)

1 gol

ALIJA KRNIĆ (JAVOR MATIS) Igor Savić (METALAC) Badara Bađi (INĐIJA) Nikola Bogdanovski (BEŽANIJA) Marko Živanović (ZLATIBOR) Jue Zhang (SINĐELIĆ) Marko Bačanin (JAVOR MATIS) Milan Jokić (ZLATIBOR) Filip Arsenijević (TSC) Ognjen Ilić (RADNIČKI 1923) Aleksandar Dragačević (ZLATIBOR) Stefan Matijević (SINĐELIĆ) Đorđe Ivković (SINĐELIĆ) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Rade Glišović (ZLATIBOR) Miloš Vranjanin (METALAC) Iv Vladislav (SINĐELIĆ) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Aleksandar Ješić (METALAC) Nedeljko Piščević (JAVOR MATIS) Saša Tomanović (TSC) Nikola Divac (BEŽANIJA) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923)