Liga

Prva liga Srbije 21/22

26.02.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
26.02.2022
Inđija
/
/
/
/
26.02.2022
Ivanjica
/
/
/
/
26.02.2022
Beograd
/
/
/
/
26.02.2022
Loznica
/
/
/
/
26.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
26.02.2022
Pančevo
/
/
/
/
26.02.2022
Dobanovci
/
/
/
/
07.08.2021
Beograd
/
/
/
/
06.08.2021 20:00
Ivanjica
2
0
0
0
07.08.2021 17:30
Inđija
3
0
2
0
07.08.2021 17:30
Beograd
3
0
2
0
07.08.2021 20:00
Šabac
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Beograd
0
0
0
0
08.08.2021 20:00
Bačka Palanka
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Zlatibor
0
1
0
1
14.08.2021 17:30
Sremska Mitrovica
5
2
2
1
15.08.2021 17:30
Novi Beograd
0
0
0
0
14.08.2021 17:30
Čelarevo
1
0
0
0
14.08.2021 17:30
Dobanovci
3
2
0
1
14.08.2021 17:30
Pančevo
1
1
0
1
15.08.2021 17:30
Novi Sad
0
3
0
2
13.08.2021 17:30
Loznica
0
2
0
1
14.08.2021 20:00
Beograd
1
1
0
1
20.08.2021 19:00
Ivanjica
4
0
4
0
21.08.2021 17:30
Inđija
1
0
0
0
22.08.2021 17:30
Beograd
1
0
1
0
21.08.2021 20:00
Šabac
1
0
0
0
20.08.2021 17:30
Beograd
0
3
0
2
21.08.2021 20:00
Bačka Palanka
0
1
0
1
22.08.2021 17:30
Zlatibor
0
0
0
0
22.08.2021 17:30
Zaječar
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Sremska Mitrovica
1
2
1
0
28.08.2021 17:00
Čelarevo
2
1
0
1
27.08.2021 17:00
Dobanovci
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Pančevo
1
2
1
1
29.08.2021 17:00
Novi Sad
1
4
1
3
29.08.2021 17:00
Loznica
4
1
3
1
28.08.2021 20:00
Beograd
1
1
0
0
27.08.2021 20:00
Ivanjica
1
3
1
1
03.09.2021 16:30
Inđija
1
1
1
1
03.09.2021 16:30
Beograd
2
1
0
1
03.09.2021 19:00
Šabac
4
0
2
0
16.12.2021 13:00
Beograd
2
1
1
0
03.09.2021 19:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
03.09.2021 16:30
Zlatibor
2
0
1
0
03.09.2021 16:30
Zaječar
5
0
3
0
03.09.2021 16:30
Novi Beograd
0
1
0
1
13.09.2021 16:30
Sremska Mitrovica
0
1
0
1
12.09.2021 16:30
Dobanovci
2
3
2
0
13.09.2021 16:30
Pančevo
3
2
2
0
12.09.2021 16:30
Novi Sad
1
1
1
1
12.09.2021 16:30
Loznica
2
0
1
0
12.09.2021 16:30
Beograd
2
1
2
0
10.09.2021 19:00
Ivanjica
0
0
0
0
12.09.2021 16:30
Inđija
1
0
1
0
18.09.2021 16:00
Beograd
1
0
0
0
18.09.2021 19:00
Šabac
2
1
1
1
17.09.2021 16:00
Beograd
1
2
1
1
18.09.2021 16:00
Bačka Palanka
0
1
0
0
18.09.2021 16:00
Zlatibor
0
0
0
0
17.09.2021 16:00
Zaječar
2
0
2
0
18.09.2021 16:00
Novi Beograd
0
0
0
0
18.09.2021 16:00
Čelarevo
1
0
0
0
22.09.2021 16:00
Sremska Mitrovica
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Pančevo
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Novi Sad
0
3
0
2
22.09.2021 16:00
Loznica
2
0
0
0
22.09.2021 16:00
Beograd
2
1
2
0
22.09.2021 19:00
Ivanjica
2
0
1
0
22.09.2021 16:00
Inđija
5
3
3
2
22.09.2021 16:00
Beograd
1
3
0
1
26.09.2021 19:00
Šabac
0
3
0
2
26.09.2021 15:00
Beograd
3
0
1
0
26.09.2021 15:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Zlatibor
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Zaječar
1
1
1
1
27.09.2021 15:00
Novi Beograd
2
0
1
0
26.09.2021 15:00
Čelarevo
4
0
1
0
27.09.2021 15:00
Dobanovci
1
3
1
1
02.10.2021 15:00
Sremska Mitrovica
2
1
2
0
02.10.2021 15:00
Novi Sad
0
0
0
0
02.10.2021 15:00
Loznica
1
1
1
0
02.10.2021 15:00
Beograd
1
0
1
0
01.10.2021 19:00
Ivanjica
2
0
0
0
02.10.2021 15:00
Inđija
3
1
3
1
02.10.2021 15:00
Beograd
0
1
0
0
02.10.2021 19:00
Šabac
2
1
1
1
27.10.2021 14:00
Beograd
0
2
0
0
06.10.2021 18:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
06.10.2021 15:00
Zlatibor
0
5
0
1
06.10.2021 15:00
Zaječar
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Novi Beograd
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Čelarevo
1
0
0
0
06.10.2021 15:00
Dobanovci
2
1
1
1
06.10.2021 15:00
Pančevo
2
0
1
0
10.10.2021 15:00
Sremska Mitrovica
2
3
1
2
11.10.2021 15:00
Loznica
2
1
1
0
10.10.2021 18:00
Beograd
3
4
2
3
10.10.2021 18:00
Ivanjica
0
1
0
0
10.10.2021 15:00
Inđija
4
0
1
0
10.10.2021 15:00
Beograd
2
1
0
0
20.10.2021 17:00
Šabac
1
0
0
0
13.10.2021 15:00
Beograd
4
0
2
0
17.10.2021 15:00
Bačka Palanka
1
1
1
0
17.10.2021 15:00
Zlatibor
2
0
1
0
16.10.2021 15:00
Zaječar
0
1
0
0
18.10.2021 15:00
Novi Beograd
0
1
0
0
16.10.2021 15:00
Čelarevo
2
3
1
2
16.10.2021 15:00
Dobanovci
0
0
0
0
16.10.2021 15:00
Pančevo
2
1
1
1
17.10.2021 15:00
Novi Sad
1
1
1
0
23.10.2021 14:00
Sremska Mitrovica
1
2
0
1
23.10.2021 14:00
Beograd
3
2
2
0
23.10.2021 14:00
Ivanjica
3
3
2
2
23.10.2021 14:00
Inđija
2
1
1
0
24.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
24.10.2021 17:00
Šabac
1
1
1
0
23.10.2021 14:00
Beograd
2
0
2
0
24.10.2021 14:00
Bačka Palanka
2
0
2
0
01.11.2021 13:00
Zlatibor
2
1
1
0
31.10.2021 13:00
Zaječar
2
2
1
2
31.10.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
1
0
01.11.2021 13:00
Čelarevo
2
0
1
0
01.11.2021 13:00
Dobanovci
2
0
0
0
01.11.2021 13:00
Pančevo
0
0
0
0
31.10.2021 13:00
Novi Sad
1
2
1
1
01.11.2021 13:00
Loznica
0
0
0
0
07.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
0
0
0
0
11.12.2021 13:00
Šabac
0
0
0
0
06.11.2021 13:00
Novi Sad
0
3
0
1
06.11.2021 13:00
Pančevo
2
2
1
0
06.11.2021 13:00
Dobanovci
1
1
0
1
06.11.2021 13:00
Čelarevo
2
0
2
0
05.11.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
06.11.2021 13:00
Zaječar
1
2
0
1
10.11.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
10.11.2021 13:00
Zlatibor
0
0
0
0
10.11.2021 17:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
01.12.2021 13:00
Beograd
2
2
1
0
10.11.2021 17:00
Šabac
0
1
0
1
10.11.2021 13:00
Beograd
2
0
1
0
10.11.2021 13:00
Inđija
0
0
0
0
10.11.2021 17:00
Ivanjica
2
0
0
0
15.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
1
1
0
0
14.11.2021 13:00
Beograd
4
0
2
0
15.11.2021 13:00
Loznica
0
1
0
0
15.11.2021 13:00
Novi Sad
0
0
0
0
18.11.2021 13:00
Pančevo
1
0
0
0
14.11.2021 13:00
Dobanovci
0
1
0
0
15.11.2021 13:00
Čelarevo
2
3
2
1
15.11.2021 13:00
Novi Beograd
4
0
3
0
20.11.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
20.11.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
20.11.2021 13:00
Zlatibor
0
2
0
1
22.11.2021 13:00
Bačka Palanka
2
2
1
0
22.11.2021 13:00
Beograd
3
1
1
1
20.11.2021 17:00
Šabac
0
1
0
0
20.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
1
22.11.2021 13:00
Inđija
0
2
0
0
27.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
0
3
0
0
28.11.2021 15:00
Ivanjica
3
2
2
2
27.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
27.11.2021 13:00
Loznica
2
0
1
0
27.11.2021 13:00
Novi Sad
1
1
0
1
28.11.2021 13:00
Pančevo
1
0
0
0
27.11.2021 13:00
Dobanovci
0
2
0
0
29.11.2021 13:00
Čelarevo
1
1
1
0
05.12.2021 13:00
Čelarevo
0
1
0
0
06.12.2021 13:00
Novi Beograd
3
2
1
0
05.12.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
06.12.2021 13:00
Užice
7
0
3
0
06.12.2021 13:00
Bačka Palanka
3
1
1
1
06.12.2021 13:00
Beograd
3
1
2
0
06.12.2021 15:00
Šabac
1
4
1
2
04.12.2021 13:00
Beograd
1
2
1
0
26.02.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
26.02.2022
Inđija
/
/
/
/
26.02.2022
Ivanjica
/
/
/
/
26.02.2022
Beograd
/
/
/
/
26.02.2022
Loznica
/
/
/
/
26.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
26.02.2022
Pančevo
/
/
/
/
26.02.2022
Dobanovci
/
/
/
/
02.03.2022
Dobanovci
/
/
/
/
02.03.2022
/
/
/
/
02.03.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
02.03.2022
/
/
/
/
02.03.2022
Zlatibor
/
/
/
/
02.03.2022
Bačka Palanka
/
/
/
/
02.03.2022
Beograd
/
/
/
/
02.03.2022
Šabac
/
/
/
/
06.03.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
06.03.2022
Beograd
/
/
/
/
06.03.2022
Inđija
/
/
/
/
06.03.2022
Ivanjica
/
/
/
/
06.03.2022
Beograd
/
/
/
/
06.03.2022
Loznica
/
/
/
/
06.03.2022
/
/
/
/
06.03.2022
Pančevo
/
/
/
/
12.03.2022
Pančevo
/
/
/
/
12.03.2022
Dobanovci
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
Zlatibor
/
/
/
/
12.03.2022
Bačka Palanka
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
19.03.2022
Šabac
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Inđija
/
/
/
/
19.03.2022
Ivanjica
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Loznica
/
/
/
/
19.03.2022
/
/
/
/
23.03.2022
/
/
/
/
23.03.2022
Pančevo
/
/
/
/
23.03.2022
Dobanovci
/
/
/
/
23.03.2022
/
/
/
/
23.03.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
23.03.2022
/
/
/
/
23.03.2022
Zlatibor
/
/
/
/
23.03.2022
Bačka Palanka
/
/
/
/
27.03.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
27.03.2022
Beograd
/
/
/
/
27.03.2022
Šabac
/
/
/
/
27.03.2022
Beograd
/
/
/
/
27.03.2022
Inđija
/
/
/
/
27.03.2022
Ivanjica
/
/
/
/
27.03.2022
Beograd
/
/
/
/
27.03.2022
Loznica
/
/
/
/
02.04.2022
Loznica
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Pančevo
/
/
/
/
02.04.2022
Dobanovci
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Zlatibor
/
/
/
/
10.04.2022
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
10.04.2022
Bačka Palanka
/
/
/
/
10.04.2022
Beograd
/
/
/
/
10.04.2022
Šabac
/
/
/
/
10.04.2022
Beograd
/
/
/
/
10.04.2022
Inđija
/
/
/
/
10.04.2022
Ivanjica
/
/
/
/
10.04.2022
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.INĐIJA21144338182046
2.MLADOST21125424131141
3.JAVOR MATIS21117333161740
4.ŽELEZNIČAR2110653123836
5.MAČVA219662121033
6.OFK ŽARKOVO2110292822632
7.IMT217862519629
8.RADNIČKI (SM)217682625127
9.LOZNICA217682020027
10.RAD217682225-327
11.OFK BAČKA216961720-327
12.ZLATIBOR216782323025
13.RFK GRAFIČAR2172123136-523
14.BUDUĆNOST2165102434-1023
15.TIMOK 19192143142133-1215
16.KABEL2116141147-369
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

10 golova

Mateja Zuvić (OFK ŽARKOVO)

9 golova

Vladan Milosavljev (INĐIJA) Milan Vidakov (MLADOST)

8 golova

Pavle Ivelja (JAVOR MATIS) Lazar Milošev (ŽELEZNIČAR)

7 golova

Brana Ilić (ŽELEZNIČAR) Luka Čumić (ZLATIBOR) Ibrahim Mustapha (RADNIČKI (SM))

6 golova

Filip Obadović (LOZNICA) Nikola Kodžić (BUDUĆNOST) Andrija Radulović (RFK GRAFIČAR) Nikola Žakula (INĐIJA)

5 golova

Vladimir Lučić (IMT) Nikola Nedeljković (INĐIJA) Damjan Gojkov (OFK ŽARKOVO) Dejan Vidić (RFK GRAFIČAR) Đorđe Ivković (ZLATIBOR) Tanko Ibrahim (JAVOR MATIS) Luka Luković (JAVOR MATIS) Ivan Dragićević (TIMOK 1919) Luka Gojković (RAD)

4 gola

Aleksej Golijanin (RFK GRAFIČAR) Jovan Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Damjan Dostanić (OFK ŽARKOVO) Marko Rajković (RADNIČKI (SM)) Nikola Tripković (BUDUĆNOST) Andreja Lazović (IMT) Stefan Ilić (BUDUĆNOST) Nikola Popović (MLADOST)

3 gola

Ivica Jovanović (TIMOK 1919) Bogdan Mandić (RAD) Nemanja Stevanović (MAČVA) Siniša Nijemčević (KABEL) Ilija Babić (RFK GRAFIČAR) Martin Novaković (IMT) Danilo Sekulić (MLADOST) Nikola Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Boško Vraštanović (LOZNICA) Slavoljub Đokić (INĐIJA) Dušan Vukčević (INĐIJA) Slaviša Stojanović (RAD) Obiorah Emmanuel Odita (JAVOR MATIS) Aleksandar Đorđević (ŽELEZNIČAR) Željko Arsić (BUDUĆNOST) Mladen Mićanović (MAČVA) Ognjen Dimitrić (RADNIČKI (SM)) Stefan Stefanović (IMT) Ivan Davidović (TIMOK 1919) Marko Kovačević (INĐIJA) Dragan Radosavljević (ZLATIBOR) Zoran Karać (MLADOST) Nikola Glišić (IMT) Vukašin Bogdanović (OFK BAČKA) Eliomar Correia Silva (JAVOR MATIS)

2 gola

Loue Bajere Junior (ŽELEZNIČAR) Nikola Ristovski (OFK BAČKA) Srđan Grabež (JAVOR MATIS) Andrija Milić (OFK ŽARKOVO) Miroljub Pešić (MAČVA) Milan Ilić (LOZNICA) Igor Pantić (TIMOK 1919) Dragiša Komarčević (LOZNICA) Filip Rajevac (LOZNICA) Milenko Škorić (RADNIČKI (SM)) Filip Markišić (BUDUĆNOST) Strahinja Jovanović (OFK ŽARKOVO) Danilo Milenković (OFK BAČKA) Strahinja Karišić (OFK BAČKA) Predrag Vladić (RADNIČKI (SM)) Aleksandar Desančić (INĐIJA) Matvej Martinkevič (KABEL) Dragoljub Radoman (ZLATIBOR) Nikola Pavlica (KABEL) Lazar Ivić (LOZNICA) Predrag Sikimić (ŽELEZNIČAR) Aleksandar Mitrović (TIMOK 1919) Lazar Nikolić (JAVOR MATIS) Lazar Marković (ŽELEZNIČAR) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Milan Basrak (BUDUĆNOST) Filip Ivelja (KABEL) Dušan Lalatović (RAD) Uroš Stamenić (IMT) Kristijan Tojčić (MAČVA) Vladimir Petrović (RADNIČKI (SM)) Miroljub Kostić (ŽELEZNIČAR) Slobodan Lučić (BUDUĆNOST) Vladimir Mijailović (MAČVA) Savo Arambašić (MAČVA) Ognjen Đuričin (IMT) Luis Ezequiel Ibanez (RFK GRAFIČAR) Đorđe Belić (MAČVA) Igor Bašić (ZLATIBOR) Miloš Adamović (MAČVA)

1 gol

Nikola Đorić (RAD) Danilo Bacanović (RAD) Uroš Miloradović (ZLATIBOR) Milovan Petrić (OFK BAČKA) Milan Janjić (BUDUĆNOST) Nenad Radonjić (OFK BAČKA) Uroš Nikolić (TIMOK 1919) Luka Pejović (RADNIČKI (SM)) Nemanja Lakić-Pešić (JAVOR MATIS) Kingslej Chukwuebuka Nnaji (TIMOK 1919) Jersival Sousa Santos (MLADOST) Ivan Božović (TIMOK 1919) Jordan Jovanović (ŽELEZNIČAR) Regan Obeng (ŽELEZNIČAR) Stefan Stojanović (RAD) Sergej Stamenić (ZLATIBOR) Stefan Radojičić (ŽELEZNIČAR) Marko Momčilović (JAVOR MATIS) Nikola Knežević (RFK GRAFIČAR) Lazar Marjanović (MAČVA) Stefan Milosavljević (RAD) Nikola Stajić (RFK GRAFIČAR) Milan Srbijanac (INĐIJA) Aleksandar Popović (MAČVA) Nikola Nović (RAD) Strahinja Čarapić (OFK ŽARKOVO) Uroš Ignjatović (INĐIJA) Nikola Milinković (LOZNICA) Luka Marković (OFK BAČKA) Tomislav Todorović (OFK BAČKA) Petar Gigić (MAČVA) Dino Šarac (RAD) Milan Lučić (KABEL) Aleksa Matić (RFK GRAFIČAR) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Marko Blažić (RAD) Stefan Đurić (INĐIJA) Aleksandar Kostić (OFK BAČKA) Marko Ilić (OFK ŽARKOVO) Vladimir Radočaj (IMT) Vanja Zvekanov (JAVOR MATIS) Miloš Radivojević (RAD) Aleksa Jovanović (INĐIJA) Bojan Balaž (ŽELEZNIČAR) Miloš Plavšić (INĐIJA) Aleksandar Dimitrić (MLADOST) Stefan Cvijić (RADNIČKI (SM)) Vido Marković (MLADOST) Leontije Vasić (IMT) Radoš Protić (ŽELEZNIČAR) Vladimir Ilić (RADNIČKI (SM)) Miloš Kukolj (INĐIJA) Milan Delević (OFK ŽARKOVO) Obuja Pius (KABEL) Slađan Rakić (RADNIČKI (SM)) Marko Stojanović (INĐIJA) Živorad Arnautović (RADNIČKI (SM)) Nikola Stanković (RFK GRAFIČAR) Filip Damjanović (IMT) Matija Košanin (OFK BAČKA) Miloš Nikolić (LOZNICA) Igor Petrović (JAVOR MATIS) Aleksandar Križan (RADNIČKI (SM)) Goran Matić (LOZNICA) Damir Anđelović (TIMOK 1919) Danilo Radonjić (TIMOK 1919) Marko Renić (MLADOST) Stefan Denić (ZLATIBOR) Nenad Kačar (TIMOK 1919)