Лига

Прва лига Србије 21/22

18.09.2021 16:00
Београд
1
0
0
0
18.09.2021 19:00
Шабац
2
1
1
1
17.09.2021 16:00
Београд
1
2
1
1
18.09.2021 16:00
Бачка Паланка
0
1
0
0
18.09.2021 16:00
Златибор
0
0
0
0
17.09.2021 16:00
Зајечар
2
0
2
0
18.09.2021 16:00
Нови Београд
0
0
0
0
18.09.2021 16:00
Челарево
1
0
0
0
07.08.2021
Београд
/
/
/
/
06.08.2021 20:00
Ивањица
2
0
0
0
07.08.2021 17:30
Инђија
3
0
2
0
07.08.2021 17:30
Београд
3
0
2
0
07.08.2021 20:00
Шабац
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Београд
0
0
0
0
08.08.2021 20:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Златибор
0
1
0
1
14.08.2021 17:30
Сремска Митровица
5
2
2
1
15.08.2021 17:30
Нови Београд
0
0
0
0
14.08.2021 17:30
Челарево
1
0
0
0
14.08.2021 17:30
Добановци
3
2
0
1
14.08.2021 17:30
Панчево
1
1
0
1
15.08.2021 17:30
Нови Сад
0
3
0
2
13.08.2021 17:30
Лозница
0
2
0
1
14.08.2021 20:00
Београд
1
1
0
1
20.08.2021 19:00
Ивањица
4
0
4
0
21.08.2021 17:30
Инђија
1
0
0
0
22.08.2021 17:30
Београд
1
0
1
0
21.08.2021 20:00
Шабац
1
0
0
0
20.08.2021 17:30
Београд
0
3
0
2
21.08.2021 20:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
22.08.2021 17:30
Златибор
0
0
0
0
22.08.2021 17:30
Зајечар
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Сремска Митровица
1
2
1
0
28.08.2021 17:00
Челарево
2
1
0
1
27.08.2021 17:00
Добановци
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Панчево
1
2
1
1
29.08.2021 17:00
Нови Сад
1
4
1
3
29.08.2021 17:00
Лозница
4
1
3
1
28.08.2021 20:00
Београд
1
1
0
0
27.08.2021 20:00
Ивањица
1
3
1
1
03.09.2021 16:30
Инђија
1
1
1
1
03.09.2021 16:30
Београд
2
1
0
1
03.09.2021 19:00
Шабац
4
0
2
0
03.09.2021 19:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
03.09.2021 16:30
Златибор
2
0
1
0
03.09.2021 16:30
Зајечар
5
0
3
0
03.09.2021 16:30
Нови Београд
0
1
0
1
13.09.2021 16:30
Сремска Митровица
0
1
0
1
12.09.2021 16:30
Добановци
2
3
2
0
13.09.2021 16:30
Панчево
3
2
2
0
12.09.2021 16:30
Нови Сад
1
1
1
1
12.09.2021 16:30
Лозница
2
0
1
0
12.09.2021 16:30
Београд
2
1
2
0
10.09.2021 19:00
Ивањица
0
0
0
0
12.09.2021 16:30
Инђија
1
0
1
0
18.09.2021 16:00
Београд
1
0
0
0
18.09.2021 19:00
Шабац
2
1
1
1
17.09.2021 16:00
Београд
1
2
1
1
18.09.2021 16:00
Бачка Паланка
0
1
0
0
18.09.2021 16:00
Златибор
0
0
0
0
17.09.2021 16:00
Зајечар
2
0
2
0
18.09.2021 16:00
Нови Београд
0
0
0
0
18.09.2021 16:00
Челарево
1
0
0
0
22.09.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
22.09.2021
Панчево
/
/
/
/
22.09.2021
/
/
/
/
22.09.2021
Лозница
/
/
/
/
22.09.2021
Београд
/
/
/
/
22.09.2021
Ивањица
/
/
/
/
22.09.2021
Инђија
/
/
/
/
22.09.2021
Београд
/
/
/
/
26.09.2021
Шабац
/
/
/
/
26.09.2021
Београд
/
/
/
/
26.09.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
26.09.2021
Златибор
/
/
/
/
26.09.2021
/
/
/
/
26.09.2021
Нови Београд
/
/
/
/
26.09.2021
/
/
/
/
26.09.2021
Добановци
/
/
/
/
02.10.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
02.10.2021
Лозница
/
/
/
/
02.10.2021
Београд
/
/
/
/
02.10.2021
Ивањица
/
/
/
/
02.10.2021
Инђија
/
/
/
/
02.10.2021
Београд
/
/
/
/
02.10.2021
Шабац
/
/
/
/
06.10.2021
Београд
/
/
/
/
06.10.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
06.10.2021
Златибор
/
/
/
/
06.10.2021
Нови Београд
/
/
/
/
06.10.2021
/
/
/
/
06.10.2021
Добановци
/
/
/
/
06.10.2021
Панчево
/
/
/
/
10.10.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.10.2021
Лозница
/
/
/
/
10.10.2021
Београд
/
/
/
/
10.10.2021
Ивањица
/
/
/
/
10.10.2021
Инђија
/
/
/
/
10.10.2021
Београд
/
/
/
/
10.10.2021
Шабац
/
/
/
/
10.10.2021
Београд
/
/
/
/
16.10.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
16.10.2021
Златибор
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
Нови Београд
/
/
/
/
16.10.2021
Добановци
/
/
/
/
16.10.2021
Панчево
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
23.10.2021
Београд
/
/
/
/
23.10.2021
Ивањица
/
/
/
/
23.10.2021
Инђија
/
/
/
/
23.10.2021
Београд
/
/
/
/
23.10.2021
Шабац
/
/
/
/
23.10.2021
Београд
/
/
/
/
23.10.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
31.10.2021
Златибор
/
/
/
/
31.10.2021
Нови Београд
/
/
/
/
31.10.2021
/
/
/
/
31.10.2021
Добановци
/
/
/
/
31.10.2021
Панчево
/
/
/
/
31.10.2021
Лозница
/
/
/
/
06.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
06.11.2021
Лозница
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
Панчево
/
/
/
/
06.11.2021
Добановци
/
/
/
/
06.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Златибор
/
/
/
/
10.11.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
10.11.2021
Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Шабац
/
/
/
/
10.11.2021
Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Инђија
/
/
/
/
10.11.2021
Ивањица
/
/
/
/
14.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
14.11.2021
Београд
/
/
/
/
14.11.2021
Лозница
/
/
/
/
14.11.2021
/
/
/
/
14.11.2021
Панчево
/
/
/
/
14.11.2021
Добановци
/
/
/
/
14.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Златибор
/
/
/
/
20.11.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
20.11.2021
Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Шабац
/
/
/
/
20.11.2021
Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Инђија
/
/
/
/
27.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
27.11.2021
Ивањица
/
/
/
/
27.11.2021
Београд
/
/
/
/
27.11.2021
Лозница
/
/
/
/
27.11.2021
Панчево
/
/
/
/
27.11.2021
Добановци
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
05.12.2021
Нови Београд
/
/
/
/
05.12.2021
Златибор
/
/
/
/
05.12.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.12.2021
Београд
/
/
/
/
05.12.2021
Шабац
/
/
/
/
05.12.2021
Београд
/
/
/
/
26.02.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
26.02.2022
Инђија
/
/
/
/
26.02.2022
Ивањица
/
/
/
/
26.02.2022
Београд
/
/
/
/
26.02.2022
Лозница
/
/
/
/
26.02.2022
/
/
/
/
26.02.2022
Панчево
/
/
/
/
26.02.2022
Добановци
/
/
/
/
02.03.2022
Добановци
/
/
/
/
02.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
02.03.2022
Златибор
/
/
/
/
02.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
02.03.2022
Београд
/
/
/
/
02.03.2022
Шабац
/
/
/
/
06.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
06.03.2022
Београд
/
/
/
/
06.03.2022
Инђија
/
/
/
/
06.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
06.03.2022
Београд
/
/
/
/
06.03.2022
Лозница
/
/
/
/
06.03.2022
/
/
/
/
06.03.2022
Панчево
/
/
/
/
12.03.2022
Панчево
/
/
/
/
12.03.2022
Добановци
/
/
/
/
12.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
12.03.2022
Златибор
/
/
/
/
12.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
12.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
19.03.2022
Шабац
/
/
/
/
19.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Инђија
/
/
/
/
19.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
19.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Лозница
/
/
/
/
23.03.2022
Панчево
/
/
/
/
23.03.2022
Добановци
/
/
/
/
23.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
23.03.2022
Златибор
/
/
/
/
23.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
27.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Шабац
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Инђија
/
/
/
/
27.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Лозница
/
/
/
/
02.04.2022
Лозница
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Панчево
/
/
/
/
02.04.2022
Добановци
/
/
/
/
02.04.2022
Нови Београд
/
/
/
/
02.04.2022
Златибор
/
/
/
/
10.04.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.04.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
10.04.2022
Шабац
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
10.04.2022
Инђија
/
/
/
/
10.04.2022
Ивањица
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.МЛАДОСТ752061517
2.ИНЂИЈА7511124816
3.ОФК ЖАРКОВО7511113816
4.МАЧВА7421106414
5.ЈАВОР МАТИС7322117411
6.ТИМОК 191973131411310
7.ИМТ72326609
8.РАД723258-39
9.ЗЛАТИБОР71514318
10.ЖЕЛЕЗНИЧАР7223810-28
11.ЛОЗНИЦА62136607
12.ОФК БАЧКА721436-37
13.БУДУЋНОСТ7214713-67
14.РАДНИЧКИ (СМ)7124711-45
15.РФК ГРАФИЧАР6114811-34
16.КАБЕЛ7025214-122
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

5 голова

Брана Илић (ЖЕЛЕЗНИЧАР)

4 гола

Иван Драгићевић (ТИМОК 1919) Матеја Зувић (ОФК ЖАРКОВО) Владан Милосављев (ИНЂИЈА)

3 гола

Иван Давидовић (ТИМОК 1919) Младен Мићановић (МАЧВА) Ибрахим Мустапха (РАДНИЧКИ (СМ)) Танко Ибрахим (ЈАВОР МАТИС)

2 гола

Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Трипковић (БУДУЋНОСТ) Александар Митровић (ТИМОК 1919) Лазар Николић (ЈАВОР МАТИС) Стефан Стефановић (ИМТ) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Марко Ковачевић (ИНЂИЈА) Милан Видаков (МЛАДОСТ) Никола Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Недељковић (ИНЂИЈА) Лазар Милошев (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Обиорах Еммануел Одита (ЈАВОР МАТИС) Бошко Враштановић (ЛОЗНИЦА) Жељко Арсић (БУДУЋНОСТ) Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Ивица Јовановић (ТИМОК 1919) Немања Стевановић (МАЧВА) Ђорђе Ивковић (ЗЛАТИБОР)

1 гол

Никола Павлица (КАБЕЛ) Стефан Цвијић (РАДНИЧКИ (СМ)) Предраг Сикимић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Душан Лалатовић (РАД) Владимир Илић (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Жакула (ИНЂИЈА) Живорад Арнаутовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Филип Дамјановић (ИМТ) Матвеј Мартинкевич (КАБЕЛ) Милош Николић (ЛОЗНИЦА) Огњен Димитрић (РАДНИЧКИ (СМ)) Марко Ренић (МЛАДОСТ) Ненад Качар (ТИМОК 1919) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Урош Николић (ТИМОК 1919) Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА) Филип Рајевац (ЛОЗНИЦА) Никола Глишић (ИМТ) Никола Поповић (МЛАДОСТ) Владимир Мијаиловић (МАЧВА) Вукашин Богдановић (ОФК БАЧКА) Владимир Лучић (ИМТ) Елиомар Цорреиа Силва (ЈАВОР МАТИС) Драгољуб Радоман (ЗЛАТИБОР) Дамјан Достанић (ОФК ЖАРКОВО) Кингслеј Цхукwуебука Ннаји (ТИМОК 1919) Кристијан Тојчић (МАЧВА) Страхиња Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Милош Кукољ (ИНЂИЈА) Дамјан Гојков (ОФК ЖАРКОВО) Марко Блажић (РАД) Никола Ђорић (РАД) Андрија Радуловић (РФК ГРАФИЧАР) Илија Бабић (РФК ГРАФИЧАР) Огњен Ђуричин (ИМТ) Стефан Милосављевић (РАД) Марко Момчиловић (ЈАВОР МАТИС) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Томислав Тодоровић (ОФК БАЧКА) Никола Новић (РАД) Страхиња Чарапић (ОФК ЖАРКОВО) Данило Секулић (МЛАДОСТ) Ђорђе Белић (МАЧВА) Милош Адамовић (МАЧВА) Александар Десанчић (ИНЂИЈА) Стефан Ђурић (ИНЂИЈА) Мирољуб Пешић (МАЧВА) Александар Костић (ОФК БАЧКА) Марко Илић (ОФК ЖАРКОВО) Лазар Ивић (ЛОЗНИЦА) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Стефан Илић (БУДУЋНОСТ) Александар Димитрић (МЛАДОСТ)