Liga

Prva liga Srbije 20/21

20.02.2021
Vranje
/
/
/
/
20.02.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
20.02.2021
Kraljevo
/
/
/
/
20.02.2021
Leskovac
/
/
/
/
20.02.2021
Pančevo
/
/
/
/
20.02.2021
Jagodina
/
/
/
/
20.02.2021
Dobanovci
/
/
/
/
20.02.2021
Kruševac
/
/
/
/
20.02.2021
Lazarevac
/
/
/
/
15.08.2020
Beograd
/
/
/
/
16.08.2020 17:00
Novi Beograd
0
2
0
2
16.08.2020 17:00
Pirot
1
1
1
1
15.08.2020 17:00
Novi Sad
3
1
2
0
15.08.2020 17:00
Kragujevac
3
1
1
1
14.08.2020 17:00
Beograd
0
0
0
0
17.08.2020 17:00
Čačak
1
2
1
1
15.08.2020 17:00
Zemun
3
1
2
0
15.08.2020 17:00
Loznica
4
2
1
1
23.08.2020 17:00
Vranje
2
4
1
2
24.08.2020 17:00
Kruševac
1
0
1
0
23.08.2020 17:00
Dobanovci
1
0
0
0
23.08.2020 17:00
Jagodina
2
1
1
0
21.08.2020 17:00
Pančevo
2
2
1
0
22.08.2020 17:00
Leskovac
2
2
2
2
22.08.2020 17:00
Kraljevo
0
2
0
1
23.08.2020 17:00
Sremska Mitrovica
1
2
1
1
22.08.2020 17:00
Beograd
2
2
0
1
30.08.2020 17:00
Novi Beograd
3
0
1
0
30.08.2020 17:00
Pirot
0
3
0
1
28.08.2020 17:00
Novi Sad
1
0
0
0
31.08.2020 17:00
Kragujevac
4
0
2
0
29.08.2020 17:00
Beograd
1
0
1
0
29.08.2020 19:30
Čačak
2
1
1
0
29.08.2020 17:00
Zemun
0
1
0
1
30.08.2020 17:00
Loznica
0
0
0
0
30.08.2020 19:30
Lazarevac
2
1
1
0
06.09.2020 16:30
Vranje
3
1
1
1
07.09.2020 16:30
Dobanovci
0
1
0
1
05.09.2020 18:00
Jagodina
0
0
0
0
04.09.2020 16:30
Pančevo
2
0
1
0
05.09.2020 16:30
Leskovac
1
1
0
0
06.09.2020 16:30
Kraljevo
1
2
0
1
05.09.2020 16:00
Sremska Mitrovica
0
1
0
1
05.09.2020 16:30
Beograd
1
2
0
2
05.09.2020 16:30
Novi Beograd
2
0
1
0
11.09.2020 16:30
Pirot
1
0
0
0
13.09.2020 16:30
Novi Sad
2
0
1
0
12.09.2020 16:30
Kragujevac
3
1
1
0
12.09.2020 16:30
Beograd
1
0
0
0
12.09.2020 19:30
Čačak
3
0
0
0
13.09.2020 16:30
Zemun
0
0
0
0
13.09.2020 16:30
Loznica
0
3
0
1
14.09.2020 17:00
Lazarevac
1
0
0
0
14.09.2020 19:00
Kruševac
2
1
2
1
19.09.2020 16:00
Vranje
2
3
2
1
19.09.2020 19:00
Jagodina
1
1
1
0
19.09.2020 16:00
Pančevo
2
1
0
0
19.09.2020 16:00
Leskovac
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Kraljevo
1
2
1
0
18.09.2020 16:00
Sremska Mitrovica
1
2
0
2
18.09.2020 16:00
Beograd
1
1
0
0
19.09.2020 16:00
Novi Beograd
0
1
0
1
19.09.2020 16:00
Pirot
0
1
0
1
23.09.2020 16:00
Novi Sad
2
1
1
0
23.09.2020 16:00
Kragujevac
2
1
1
1
23.09.2020 16:00
Beograd
1
3
0
1
23.09.2020 19:00
Čačak
0
1
0
0
23.09.2020 16:00
Zemun
0
3
0
1
23.09.2020 16:00
Loznica
2
1
2
0
23.09.2020 19:00
Lazarevac
1
0
0
0
23.09.2020 19:00
Kruševac
2
1
1
1
23.09.2020 16:00
Dobanovci
3
0
2
0
27.09.2020 16:00
Vranje
0
1
0
1
27.09.2020 16:00
Pančevo
2
1
0
1
28.09.2020 16:00
Leskovac
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Kraljevo
3
1
3
0
27.09.2020 16:00
Sremska Mitrovica
0
1
0
0
27.09.2020 16:00
Beograd
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Novi Beograd
0
1
0
0
27.09.2020 16:00
Pirot
2
1
0
1
27.09.2020 16:00
Novi Sad
1
1
1
1
03.10.2020 15:00
Kragujevac
2
0
0
0
04.10.2020 15:00
Beograd
0
2
0
0
03.10.2020 18:00
Čačak
3
1
2
0
02.10.2020 15:00
Zemun
0
0
0
0
04.10.2020 15:00
Loznica
1
2
0
1
05.10.2020 18:00
Lazarevac
1
0
0
0
05.10.2020 18:00
Kruševac
0
1
0
0
04.10.2020 15:00
Dobanovci
1
1
0
0
03.10.2020 15:00
Jagodina
1
0
1
0
11.10.2020 15:00
Vranje
3
1
1
0
12.10.2020 15:00
Leskovac
3
1
1
0
11.10.2020 15:00
Kraljevo
1
0
1
0
11.10.2020 15:00
Sremska Mitrovica
1
2
0
0
12.10.2020 15:00
Beograd
0
0
0
0
09.10.2020 15:00
Novi Beograd
2
3
2
0
10.10.2020 15:00
Pirot
2
1
1
1
10.10.2020 15:00
Novi Sad
0
1
0
1
10.10.2020 14:00
Kragujevac
3
2
3
0
17.10.2020 15:00
Beograd
2
2
1
1
17.10.2020 15:00
Čačak
1
2
1
1
17.10.2020 15:00
Zemun
1
0
0
0
16.10.2020 15:00
Loznica
1
1
0
0
17.10.2020 18:00
Lazarevac
2
2
2
1
18.10.2020 15:00
Kruševac
4
1
2
0
18.10.2020 15:00
Dobanovci
1
1
1
0
18.10.2020 15:00
Jagodina
2
0
2
0
18.10.2020 15:00
Pančevo
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Vranje
1
2
0
1
24.10.2020 14:30
Kraljevo
1
1
0
0
24.10.2020 14:30
Sremska Mitrovica
1
1
1
0
26.10.2020 13:30
Beograd
2
1
0
1
26.10.2020 13:30
Novi Beograd
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Pirot
1
1
0
1
25.10.2020 13:30
Novi Sad
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Kragujevac
2
1
0
1
25.10.2020 13:30
Beograd
1
0
0
0
31.10.2020 13:30
Čačak
0
1
0
1
31.10.2020 13:30
Zemun
0
1
0
0
31.10.2020 13:30
Loznica
3
1
1
0
02.11.2020 15:00
Lazarevac
0
0
0
0
02.11.2020 13:30
Kruševac
1
2
1
1
01.11.2020 13:30
Dobanovci
2
1
1
1
01.11.2020 13:30
Jagodina
0
0
0
0
01.11.2020 13:30
Pančevo
0
1
0
0
31.10.2020 13:30
Leskovac
0
0
0
0
06.11.2020 13:00
Vranje
3
1
3
0
08.11.2020 13:00
Sremska Mitrovica
3
0
2
0
07.11.2020 13:00
Beograd
3
0
1
0
06.11.2020 13:00
Novi Beograd
2
0
1
0
08.11.2020 13:00
Pirot
2
2
2
1
08.11.2020 13:00
Novi Sad
1
1
1
1
09.11.2020 13:00
Kragujevac
2
0
0
0
08.11.2020 13:00
Beograd
2
0
0
0
25.11.2020 13:00
Čačak
1
0
1
0
16.11.2020 13:00
Zemun
3
2
1
1
14.11.2020 13:00
Loznica
4
4
2
3
15.11.2020 13:00
Lazarevac
1
0
1
0
15.11.2020 13:00
Kruševac
0
0
0
0
15.11.2020 13:00
Dobanovci
0
1
0
0
13.11.2020 13:00
Jagodina
4
0
2
0
14.11.2020 13:00
Pančevo
0
3
0
1
14.11.2020 13:00
Leskovac
0
0
0
0
15.11.2020 13:00
Kraljevo
1
1
0
1
22.11.2020 13:00
Vranje
1
0
0
0
21.11.2020 13:00
Beograd
5
1
2
0
20.11.2020 13:00
Novi Beograd
3
1
3
0
21.11.2020 13:00
Pirot
0
1
0
1
22.11.2020 13:00
Novi Sad
2
2
2
2
20.11.2020 13:00
Kragujevac
2
0
1
0
22.11.2020 13:00
Beograd
1
0
0
0
21.11.2020 13:00
Čačak
1
2
0
1
21.11.2020 13:00
Zemun
1
2
1
0
28.11.2020 13:00
Loznica
3
3
2
0
29.11.2020 13:00
Lazarevac
1
1
1
0
29.11.2020 13:00
Kruševac
0
4
0
1
28.11.2020 13:00
Dobanovci
2
1
0
1
28.11.2020 13:00
Jagodina
0
0
0
0
28.11.2020 13:00
Pančevo
0
2
0
1
28.11.2020 13:00
Leskovac
3
2
1
0
30.11.2020 13:00
Kraljevo
0
0
0
0
29.11.2020 13:00
Sremska Mitrovica
3
1
1
1
20.02.2021
Vranje
/
/
/
/
20.02.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
20.02.2021
Kraljevo
/
/
/
/
20.02.2021
Leskovac
/
/
/
/
20.02.2021
Pančevo
/
/
/
/
20.02.2021
Jagodina
/
/
/
/
20.02.2021
Dobanovci
/
/
/
/
20.02.2021
Kruševac
/
/
/
/
20.02.2021
Lazarevac
/
/
/
/
27.02.2021
Lazarevac
/
/
/
/
27.02.2021
Loznica
/
/
/
/
27.02.2021
Zemun
/
/
/
/
27.02.2021
Čačak
/
/
/
/
27.02.2021
Beograd
/
/
/
/
27.02.2021
Kragujevac
/
/
/
/
27.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
27.02.2021
Pirot
/
/
/
/
27.02.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
06.03.2021
Vranje
/
/
/
/
06.03.2021
Beograd
/
/
/
/
06.03.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
06.03.2021
Kraljevo
/
/
/
/
06.03.2021
Leskovac
/
/
/
/
06.03.2021
Pančevo
/
/
/
/
06.03.2021
Jagodina
/
/
/
/
06.03.2021
Dobanovci
/
/
/
/
06.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
13.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
13.03.2021
Lazarevac
/
/
/
/
13.03.2021
Loznica
/
/
/
/
13.03.2021
Zemun
/
/
/
/
13.03.2021
Čačak
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Kragujevac
/
/
/
/
13.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
13.03.2021
Pirot
/
/
/
/
20.03.2021
Vranje
/
/
/
/
20.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
20.03.2021
Kraljevo
/
/
/
/
20.03.2021
Leskovac
/
/
/
/
20.03.2021
Pančevo
/
/
/
/
20.03.2021
Jagodina
/
/
/
/
20.03.2021
Dobanovci
/
/
/
/
24.03.2021
Dobanovci
/
/
/
/
24.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
24.03.2021
Lazarevac
/
/
/
/
24.03.2021
Loznica
/
/
/
/
24.03.2021
Zemun
/
/
/
/
24.03.2021
Čačak
/
/
/
/
24.03.2021
Beograd
/
/
/
/
24.03.2021
Kragujevac
/
/
/
/
24.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
28.03.2021
Vranje
/
/
/
/
28.03.2021
Pirot
/
/
/
/
28.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
28.03.2021
Beograd
/
/
/
/
28.03.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
28.03.2021
Kraljevo
/
/
/
/
28.03.2021
Leskovac
/
/
/
/
28.03.2021
Pančevo
/
/
/
/
28.03.2021
Jagodina
/
/
/
/
03.04.2021
Jagodina
/
/
/
/
03.04.2021
Dobanovci
/
/
/
/
03.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
03.04.2021
Lazarevac
/
/
/
/
03.04.2021
Loznica
/
/
/
/
03.04.2021
Zemun
/
/
/
/
03.04.2021
Čačak
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Kragujevac
/
/
/
/
07.04.2021
Vranje
/
/
/
/
07.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
07.04.2021
Pirot
/
/
/
/
07.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
07.04.2021
Beograd
/
/
/
/
07.04.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
07.04.2021
Kraljevo
/
/
/
/
07.04.2021
Leskovac
/
/
/
/
07.04.2021
Pančevo
/
/
/
/
11.04.2021
Pančevo
/
/
/
/
11.04.2021
Jagodina
/
/
/
/
11.04.2021
Dobanovci
/
/
/
/
11.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
11.04.2021
Lazarevac
/
/
/
/
11.04.2021
Loznica
/
/
/
/
11.04.2021
Zemun
/
/
/
/
11.04.2021
Čačak
/
/
/
/
11.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Vranje
/
/
/
/
17.04.2021
Kragujevac
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
17.04.2021
Pirot
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
17.04.2021
Kraljevo
/
/
/
/
17.04.2021
Leskovac
/
/
/
/
24.04.2021
Leskovac
/
/
/
/
24.04.2021
Pančevo
/
/
/
/
24.04.2021
Jagodina
/
/
/
/
24.04.2021
Dobanovci
/
/
/
/
24.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
24.04.2021
Lazarevac
/
/
/
/
24.04.2021
Loznica
/
/
/
/
24.04.2021
Zemun
/
/
/
/
24.04.2021
Čačak
/
/
/
/
01.05.2021
Vranje
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
01.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
01.05.2021
Pirot
/
/
/
/
01.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
01.05.2021
Kraljevo
/
/
/
/
05.05.2021
Kraljevo
/
/
/
/
05.05.2021
Leskovac
/
/
/
/
05.05.2021
Pančevo
/
/
/
/
05.05.2021
Jagodina
/
/
/
/
05.05.2021
Dobanovci
/
/
/
/
05.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
05.05.2021
Lazarevac
/
/
/
/
05.05.2021
Loznica
/
/
/
/
05.05.2021
Zemun
/
/
/
/
09.05.2021
Vranje
/
/
/
/
09.05.2021
Čačak
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
09.05.2021
Pirot
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
15.05.2021
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
15.05.2021
Kraljevo
/
/
/
/
15.05.2021
Leskovac
/
/
/
/
15.05.2021
Pančevo
/
/
/
/
15.05.2021
Jagodina
/
/
/
/
15.05.2021
Dobanovci
/
/
/
/
15.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
15.05.2021
Lazarevac
/
/
/
/
15.05.2021
Loznica
/
/
/
/
19.05.2021
Vranje
/
/
/
/
19.05.2021
Zemun
/
/
/
/
19.05.2021
Čačak
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
19.05.2021
Pirot
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.RADNIČKI 192317124131131840
2.KABEL1710522291335
3.RFK GRAFIČAR178542618829
4.KOLUBARA178542119229
5.BORAC 1926178272619726
6.GFK JAGODINA176741614225
7.LOZNICA176742423125
8.OFK ŽARKOVO177461919025
9.IMT176562317623
10.BUDUĆNOST176472020022
11.DUBOČICA174851519-420
12.TRAJAL175481723-619
13.RADNIČKI175481828-1019
14.RADNIČKI (SM)175391816218
15.ŽELEZNIČAR175391725-818
16.DINAMO1752102431-717
17.ZEMUN1743101321-815
18.SLOGA (KV)173591329-1614
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

9 golova

Dušan Savić (DUBOČICA)

8 golova

Željko Dimitrov (DINAMO) Dragiša Komarčević (LOZNICA) Nikola Terzić (IMT)

7 golova

Goran Matić (LOZNICA)

6 golova

Strahinja Petrović (RADNIČKI) Dragoljub Anđelković (SLOGA (KV)) Nikola Dišić (OFK ŽARKOVO) Aleksandar Mesarović (KABEL) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Stefan Cvetković (RFK GRAFIČAR)

5 golova

Miloš Savanović (ŽELEZNIČAR) Stefan Tešić (BORAC 1926) Borisav Burmaz (RFK GRAFIČAR) Stefan Ilić (BUDUĆNOST)

4 gola

Petar Ristić (GFK JAGODINA) Veljko Kijevčanin (BORAC 1926) Vladan Milosavljev (KOLUBARA) Slobodan Novaković (KABEL) Đorđe Ivković (RADNIČKI (SM)) Sladan Nikodijević (RADNIČKI 1923) Milan Vidakov (KABEL) Dejan Tumbas (DINAMO) Aleksa Kostić Milutinović (RADNIČKI) Andreja Stojanović (KOLUBARA) Dragan Radosavljević (BORAC 1926) Vladimir Ćirović (RADNIČKI 1923) Predrag Pavlović (TRAJAL)

3 gola

Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Vladimir Radočaj (DINAMO) Filip Bajić (BORAC 1926) Aleksandar Varjačić (RADNIČKI 1923) Marko Gjorgjievski (RADNIČKI) Željko Žerađanin (SLOGA (KV)) Marko Mirić (RADNIČKI 1923) Filip Avrić (ZEMUN) Vladimir Petrović (GFK JAGODINA) Igor Savić (BORAC 1926) Petar Stanić (ŽELEZNIČAR) Andrija Ratković (BORAC 1926) Nikola Nović (OFK ŽARKOVO) Davor Nedeljković (DINAMO) Filip Petrović (ZEMUN) Nemanja Tomić (RADNIČKI 1923) Kosta Dražić (LOZNICA) Nemanja Stojić (RFK GRAFIČAR) Đorđe Maksimović (RADNIČKI 1923)

2 gola

Beko Ismael Fofana (IMT) Tomislav Trebovac (RADNIČKI (SM)) Nikola Vasiljević (KOLUBARA) Zoran Karać (KABEL) Radovan Avram (RADNIČKI 1923) Vladimir Mijailović (RADNIČKI (SM)) Vladimir Lučić (IMT) OUSMAN JOOF (TRAJAL) Ilija Babić (RFK GRAFIČAR) Milan Ilić (LOZNICA) Dejan Đenić (KOLUBARA) Luka Lukić (IMT) Nikola Mikić (RFK GRAFIČAR) Lazar Marjanović (RFK GRAFIČAR) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Aleksandar Križan (ZEMUN) Slobodan Stojković (GFK JAGODINA) Stefan Golubović (TRAJAL) Dejan Janković (RADNIČKI (SM)) Srđan Nikolić (RADNIČKI (SM)) Miloš Đokić (KOLUBARA) Stefan Filipović (RADNIČKI 1923) Dušan Kuveljić (BORAC 1926) Dimitrije Pobulić (RFK GRAFIČAR) Nikola Divac (GFK JAGODINA) Nebojša Ivančević (BUDUĆNOST) Nikola Ristović (ZEMUN) Ognjen Ilić (RADNIČKI 1923) Milan Zorica (ŽELEZNIČAR) Lazar Mitrović (DUBOČICA) Nenad Radonjić (RADNIČKI (SM)) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Marko Mihajlović (SLOGA (KV)) Vladimir Ilić (GFK JAGODINA) Marko Keča (DINAMO) Danilo Kovačević (ŽELEZNIČAR)

1 gol

Norman Odale Campbell (RFK GRAFIČAR) Nemanja Bosančić (KOLUBARA) Veljko Jovković (TRAJAL) Ilija Matejević (TRAJAL) Milan Janjić (BUDUĆNOST) Ivica Jovanović (TRAJAL) Veljko Kuzmanović (ZEMUN) Lazar Obradović (BORAC 1926) Uroš Mirković (RADNIČKI) Matija Nikolić (TRAJAL) Aleksa Matić (LOZNICA) Nenad Jovanović (OFK ŽARKOVO) Milan Gašić (TRAJAL) Aleksandar Stevanović (OFK ŽARKOVO) Milan Srbijanac (KABEL) Filip Đurović (TRAJAL) Nikola Mitrović (ŽELEZNIČAR) Luka Stojanović (ŽELEZNIČAR) Stevan Luković (BUDUĆNOST) Aleksandar Jovanović (KOLUBARA) Nikola Milinković (LOZNICA) Aleksandar Gojković (SLOGA (KV)) Đorđe Belić (LOZNICA) Dejan Babić (OFK ŽARKOVO) Uroš Blagojević (RFK GRAFIČAR) Filip Gogić (TRAJAL) Boško Vraštanović (LOZNICA) Miloš Stanković (DUBOČICA) Nemanja Kojičić (KABEL) Vasilije Spasić (DINAMO) Luka Ristivojević (IMT) Filip Jović (ŽELEZNIČAR) Miloš Bajić (IMT) Igor Jeličić (KABEL) Nenad Kiso (OFK ŽARKOVO) Goran Smiljanić (BUDUĆNOST) Marko Ilić (BORAC 1926) Marko Kilibarda (TRAJAL) Despot Obrenović (RADNIČKI (SM)) Đorđe Šošević (OFK ŽARKOVO) Filip Stojanović (KOLUBARA) Željko Arsić (IMT) Ivan Jovanović (IMT) Marko Simić (KOLUBARA) Emeka Emerum (BUDUĆNOST) Predrag Medić (GFK JAGODINA) Ivan Tejić (KOLUBARA) Nebojša Ćirković (DINAMO) Nemanja Cvetković (KOLUBARA) Uroš Tomović (RADNIČKI (SM)) Strahinja Urošević (KOLUBARA) Mitar Milanović (ZEMUN) Aleksandar Tasić (BUDUĆNOST) Filip Tolić (RADNIČKI) Nemanja Marković (IMT) Nemanja Ivanov (DUBOČICA) Ilija Stojanović (GFK JAGODINA) Filip Jezdović (DINAMO) Filip Sredojević (TRAJAL) Nikola Petković (SLOGA (KV)) Milovan Petrić (KABEL) Nemanja Milošević (RADNIČKI) Marko Milenković (RADNIČKI) Ivan Milić (DUBOČICA) Luka Pejović (RADNIČKI (SM)) Stefan Stefanović (IMT) Jordan Jovanović (ŽELEZNIČAR) Nikola Glišić (IMT) Cjril Izuchukwu Junior Nebo (KABEL) Petar Pavlićević (KABEL) Miloš Vidović (RADNIČKI 1923) Mlađan Stevanović (DINAMO)