П |
Назив клуба |
ОУ |
БП |
БН |
БИ |
ДГ |
ПГ |
ГР |
Б |
1. | РАДНИЧКИ 1923 | 34 | 20 | 9 | 5 | 52 | 26 | 26 | 69 |
2. | КОЛУБАРА | 34 | 21 | 6 | 7 | 53 | 31 | 22 | 69 |
3. | КАБЕЛ | 34 | 18 | 11 | 5 | 41 | 18 | 23 | 65 |
4. | ИМТ | 34 | 18 | 6 | 10 | 57 | 35 | 22 | 60 |
5. | ЛОЗНИЦА | 34 | 15 | 9 | 10 | 57 | 42 | 15 | 54 |
6. | ОФК ЖАРКОВО | 34 | 16 | 5 | 13 | 35 | 34 | 1 | 53 |
7. | РФК ГРАФИЧАР | 34 | 13 | 12 | 9 | 46 | 34 | 12 | 51 |
8. | БУДУЋНОСТ | 34 | 14 | 8 | 12 | 39 | 37 | 2 | 50 |
9. | РАДНИЧКИ (СМ) | 34 | 14 | 5 | 15 | 39 | 30 | 9 | 47 |
10. | ЖЕЛЕЗНИЧАР | 34 | 13 | 5 | 16 | 38 | 43 | -5 | 44 |
11. | РАДНИЧКИ | 34 | 10 | 9 | 15 | 32 | 46 | -14 | 39 |
12. | ГФК ДУБОЧИЦА | 34 | 9 | 12 | 13 | 30 | 43 | -13 | 39 |
13. | ДИНАМО | 34 | 11 | 5 | 18 | 39 | 53 | -14 | 38 |
14. | БОРАЦ 1926 (-6) | 34 | 11 | 9 | 14 | 38 | 37 | 1 | 36 |
15. | ТРАЈАЛ | 34 | 9 | 8 | 17 | 31 | 44 | -13 | 35 |
16. | ГФК ЈАГОДИНА (-6) | 34 | 7 | 14 | 13 | 30 | 48 | -18 | 29 |
17. | ЗЕМУН | 34 | 7 | 6 | 21 | 24 | 51 | -27 | 27 |
18. | СЛОГА (КВ) | 34 | 5 | 11 | 18 | 24 | 53 | -29 | 26 |
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови
14 голова
Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА)
12 голова
Александар Месаровић (КАБЕЛ) Душан Савић (ГФК ДУБОЧИЦА)
11 голова
Горан Матић (ЛОЗНИЦА) Слободан Станојловић (ЛОЗНИЦА)
9 голова
Слободан Новаковић (КАБЕЛ) Ђорђе Ивковић (РАДНИЧКИ (СМ))
8 голова
Огњен Димитрић (ИМТ) Никола Милинковић (ЛОЗНИЦА) Предраг Павловић (ТРАЈАЛ) Дејан Тумбас (ДИНАМО) Владимир Петровић (РАДНИЧКИ (СМ)) Жељко Димитров (ДИНАМО) Игор Савић (ТРАЈАЛ) Борисав Бурмаз (РФК ГРАФИЧАР) Никола Терзић (ИМТ) Стефан Илић (БУДУЋНОСТ) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Беко Исмаел Фофана (ИМТ)
7 голова
Марко Мирић (РАДНИЧКИ 1923) Владан Милосављев (КОЛУБАРА) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Предраг Сикимић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Дејан Ђенић (КОЛУБАРА) Марко Гјоргјиевски (РАДНИЧКИ)
6 голова
Милош Савановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Никола Дишић (ОФК ЖАРКОВО) Драгољуб Анђелковић (СЛОГА (КВ)) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Новић (ОФК ЖАРКОВО) Вељко Кијевчанин (ИМТ) Александар Крижан (ЗЕМУН) Драган Радосављевић (БОРАЦ 1926) Милош Ђокић (КОЛУБАРА) Стефан Цветковић (РФК ГРАФИЧАР)
5 голова
Давор Недељковић (ДИНАМО) Стефан Тешић (БОРАЦ 1926) Милан Басрак (ГФК ЈАГОДИНА) Владимир Ћировић (РАДНИЧКИ 1923) Данило Ковачевић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Немања Милошевић (РАДНИЧКИ) Петар Станић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милан Јањић (БУДУЋНОСТ) Андрија Ратковић (БОРАЦ 1926) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Андреја Лазовић (ИМТ) Никола Васиљевић (КОЛУБАРА) Жељко Жерађанин (СЛОГА (КВ)) Немања Томић (РАДНИЧКИ 1923)
4 гола
Млађан Стевановић (ДИНАМО) Стефан Голубовић (ТРАЈАЛ) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (ГФК ЈАГОДИНА) Филип Бајић (БОРАЦ 1926) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) Лука Пејовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Марко Кеча (ДИНАМО) Милан Видаков (КАБЕЛ) Лазар Митровић (ГФК ДУБОЧИЦА) Марко Конатар (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Симић (КОЛУБАРА) Петар Ристић (ГФК ЈАГОДИНА) Владимир Лучић (ИМТ) Марко Лазетић (РФК ГРАФИЧАР) Алекса Костић Милутиновић (РАДНИЧКИ) Филип Петровић (ЗЕМУН) Андреја Стојановић (КОЛУБАРА)
3 гола
Владимир Илић (ГФК ЈАГОДИНА) Душан Кувељић (БОРАЦ 1926) Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Милош Видовић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Ристовић (РАДНИЧКИ 1923) Зоран Караћ (КАБЕЛ) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Аврић (ЗЕМУН) Лазар Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Урош Стаменић (ИМТ) Милан Илић (ЛОЗНИЦА) Дејан Јанковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Ненад Радоњић (ОФК ЖАРКОВО) Норман Одале Цампбелл (РФК ГРАФИЧАР) Владимир Радочај (ДИНАМО) Томислав Требовац (РАДНИЧКИ (СМ)) Коста Дражић (ЛОЗНИЦА) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Никола Младеновић (ГФК ДУБОЧИЦА) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Страхиња Каришић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Стојић (РФК ГРАФИЧАР)
2 гола
Милан Србијанац (КАБЕЛ) Небојша Иванчевић (БУДУЋНОСТ) Милош Кукољ (РАДНИЧКИ) Никола Дивац (ГФК ЈАГОДИНА) Огњен Илић (РАДНИЧКИ 1923) Илија Бабић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Павићевић (КОЛУБАРА) Милан Зорица (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Стефан Пауновић (ЗЕМУН) Бојан Гочанин (СЛОГА (КВ)) Милан Илић (СЛОГА (КВ)) Ненад Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Александар Стевановић (ОФК ЖАРКОВО) Томислав Пајовић (БУДУЋНОСТ) Александар Гојковић (СЛОГА (КВ)) Филип Обадовић (КАБЕЛ) Стефан Филиповић (РАДНИЧКИ 1923) Бошко Враштановић (ЛОЗНИЦА) Немања Којчић (КАБЕЛ) Лука Лукић (ИМТ) Ненад Кисо (ОФК ЖАРКОВО) Горан Смиљанић (БУДУЋНОСТ) Срђан Тодоровић (ИМТ) Никола Микић (РФК ГРАФИЧАР) Филип Стојановић (КОЛУБАРА) Иван Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Радован Аврам (РАДНИЧКИ 1923) Филип Маркишић (БУДУЋНОСТ) Живорад Арнаутовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Виктор Амос (СЛОГА (КВ)) Иван Тејић (КОЛУБАРА) Лука Зорић (ИМТ) Јован Јовановић (ГФК ДУБОЧИЦА) Срђан Николић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лазар Марковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Слободан Стојковић (ГФК ЈАГОДИНА) Филип Толић (РАДНИЧКИ) Александар Трајковић (ТРАЈАЛ) Илија Стојановић (ГФК ЈАГОДИНА) Филип Јездовић (ДИНАМО) Димитрије Побулић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Михајловић (СЛОГА (КВ)) Филип Рајевац (БУДУЋНОСТ) Јордан Јовановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Никола Глишић (ИМТ) Владимир Мијаиловић (РАДНИЧКИ (СМ)) Оусман Маронг (РФК ГРАФИЧАР) Оусман Јооф (ТРАЈАЛ) Ибрахим Мустапха (РАДНИЧКИ (СМ)) Адама Јарју (СЛОГА (КВ))
1 гол
Урош Благојевић (РФК ГРАФИЧАР) Његош Јањушевић (ЛОЗНИЦА) Дамјан Гојков (ОФК ЖАРКОВО) Вељко Кузмановић (ЗЕМУН) Алекса Матић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Бабић (ОФК ЖАРКОВО) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Емека Емерум (БУДУЋНОСТ) Лазар Стокић (ЗЕМУН) Немања Исидоровић (ЗЕМУН) Предраг Медић (ГФК ЈАГОДИНА) Марко Видовић (ОФК ЖАРКОВО) Небојша Ћирковић (ДИНАМО) Бранимир Спасојевић (ГФК ЈАГОДИНА) Никола Игњатовић (ОФК ЖАРКОВО) Ђорђе Белић (ЛОЗНИЦА) Никола Пурић (ИМТ) Ђорђе Лазовић (ДИНАМО) Вања Илић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Анђелковић (БУДУЋНОСТ) Урош Томовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Страхиња Урошевић (КОЛУБАРА) Страхиња Бошњак (КОЛУБАРА) Митар Милановић (ЗЕМУН) Марко Јеремић (БОРАЦ 1926) Александар Тасић (БУДУЋНОСТ) Илија Матејевић (ТРАЈАЛ) Стеван Луковић (БУДУЋНОСТ) Петар Павлићевић (КАБЕЛ) Лука Стојановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Игор Вићентијевић (РАДНИЧКИ 1923) Урош Лазић (РФК ГРАФИЧАР) Вукашин Богдановић (КАБЕЛ) Никола Митровић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Немања Марковић (ИМТ) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Немања Иванов (ГФК ДУБОЧИЦА) Вељко Јовковић (ТРАЈАЛ) Милан Гашић (ТРАЈАЛ) Алекса Матић (ЛОЗНИЦА) Немања Босанчић (КОЛУБАРА) Милан Делевић (ОФК ЖАРКОВО) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Дајлан Баждаревић (ДИНАМО) Марко Стоиљковић (ДИНАМО) Филип Средојевић (ТРАЈАЛ) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Никола Петковић (СЛОГА (КВ)) Предраг Станимировић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Никола Рађен (РАДНИЧКИ 1923) Милован Петрић (КАБЕЛ) Матија Николић (ТРАЈАЛ) Урош Мирковић (РАДНИЧКИ) Милош Зукановић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Мирков (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Марко Миленковић (РАДНИЧКИ) Богдан Богдановић (ЛОЗНИЦА) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Астериос Оикономикос (ДИНАМО) Никола Јанковић (КОЛУБАРА) Иван Милић (ГФК ДУБОЧИЦА) Звездан Ђорђиловић (БОРАЦ 1926) Игор Јеличић (КАБЕЛ) Петар Илић (БОРАЦ 1926) Немања Горчић (ГФК ДУБОЧИЦА) Милош Бајић (ИМТ) Филип Јовић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Стефан Бојовић (БОРАЦ 1926) Милош Николић (ГФК ДУБОЧИЦА) Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Топлица Грбовић (БОРАЦ 1926) Саша Марковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Радосав Алексић (ТРАЈАЛ) Марко Илић (БОРАЦ 1926) Ђорђе Ђуковић (ИМТ) Лазар Ивић (ЛОЗНИЦА) Лука Ристивојевић (ИМТ) Василије Спасић (ДИНАМО) Марко Килибарда (ТРАЈАЛ) Стефан Стефановић (ИМТ) Ненад Кочовић (КАБЕЛ) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Деспот Обреновић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милош Станковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Филип Гогић (ТРАЈАЛ) Ђорђе Шошевић (ОФК ЖАРКОВО) Лука Петровић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Андреја Стаменковић (ГФК ЈАГОДИНА) Бошко Паповић (БУДУЋНОСТ) Лазар Обрадовић (БОРАЦ 1926) Жељко Арсић (ИМТ) Мило Мићуновић (ГФК ЈАГОДИНА) Андрија Милић (ГФК ЈАГОДИНА)