Liga

Omladinska liga Srbije 21/22

25.09.2021 14:30
Beograd
/
/
/
/
25.09.2021 10:00
Beograd
/
/
/
/
26.09.2021 12:00
Bačka Topola
/
/
/
/
26.09.2021 11:30
Beograd
/
/
/
/
26.09.2021 13:30
Novi Beograd
/
/
/
/
25.09.2021 12:00
Kragujevac
/
/
/
/
26.09.2021 11:00
Zemun
/
/
/
/
26.09.2021 11:00
Veternik
/
/
/
/
14.08.2021
Kragujevac
/
/
/
/
15.08.2021 10:00
Zemun
2
0
1
0
15.08.2021 11:00
Veternik
2
1
1
0
14.08.2021 18:00
Subotica
4
1
0
1
15.08.2021 17:00
Šabac
2
1
0
0
15.08.2021 13:00
Lučani
0
2
0
1
15.08.2021 18:00
Beograd
3
0
0
0
14.08.2021 18:30
Beograd
2
1
0
1
22.08.2021 17:30
Beograd
0
3
0
1
22.08.2021 09:00
Novi Beograd
1
8
1
4
22.08.2021 11:00
Zemun
1
2
1
1
21.08.2021 17:00
Beograd
2
1
1
0
22.08.2021 17:00
Bačka Topola
5
0
1
0
21.08.2021 17:30
Beograd
0
1
0
1
21.08.2021 11:00
Novi Beograd
0
1
0
0
22.08.2021 17:30
Kragujevac
2
2
0
1
29.08.2021 10:00
Zemun
1
0
0
0
29.08.2021 13:00
Veternik
0
1
0
0
30.08.2021 13:00
Subotica
2
0
0
0
28.08.2021 17:00
Šabac
0
2
0
1
29.08.2021 11:00
Lučani
2
3
1
1
28.08.2021 20:00
Beograd
2
1
2
0
28.08.2021 18:00
Beograd
3
2
2
1
28.08.2021 10:00
Beograd
1
1
1
0
11.09.2021 11:00
Beograd
2
3
0
2
12.09.2021 13:00
Zemun
1
3
1
1
11.09.2021 13:15
Beograd
2
5
1
3
11.09.2021 11:00
Bačka Topola
2
0
1
0
12.09.2021 11:30
Beograd
/
/
/
/
11.09.2021 11:00
Novi Beograd
2
0
0
0
12.09.2021 11:00
Kragujevac
4
0
2
0
11.09.2021 10:00
Zemun
4
3
2
1
18.09.2021 11:00
Veternik
1
1
0
0
19.09.2021 13:00
Subotica
0
1
0
0
19.09.2021 16:00
Šabac
0
0
0
0
19.09.2021 15:00
Lučani
1
1
1
1
18.09.2021 19:00
Beograd
2
1
0
1
18.09.2021 13:00
Beograd
4
1
1
1
18.09.2021 10:00
Beograd
2
4
1
1
19.09.2021 10:00
Novi Beograd
2
0
1
0
25.09.2021 14:30
Beograd
/
/
/
/
25.09.2021 10:00
Beograd
/
/
/
/
26.09.2021 12:00
Bačka Topola
/
/
/
/
26.09.2021 11:30
Beograd
/
/
/
/
26.09.2021 13:30
Novi Beograd
/
/
/
/
25.09.2021 12:00
Kragujevac
/
/
/
/
26.09.2021 11:00
Zemun
/
/
/
/
26.09.2021 11:00
Veternik
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
29.09.2021
Beograd
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
29.09.2021
/
/
/
/
02.10.2021
/
/
/
/
02.10.2021
Senta
/
/
/
/
02.10.2021
/
/
/
/
02.10.2021
/
/
/
/
02.10.2021
Kragujevac
/
/
/
/
02.10.2021
/
/
/
/
02.10.2021
Novi Sad
/
/
/
/
02.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
Beograd
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
/
/
/
/
16.10.2021
Beograd
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
20.10.2021
Kragujevac
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
20.10.2021
Novi Sad
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
20.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
Beograd
/
/
/
/
23.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
/
/
/
/
23.10.2021
Beograd
/
/
/
/
23.10.2021
Senta
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
30.10.2021
Kragujevac
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
30.10.2021
Novi Sad
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
30.10.2021
/
/
/
/
06.11.2021
Beograd
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
Beograd
/
/
/
/
06.11.2021
Senta
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
Kragujevac
/
/
/
/
20.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
Novi Sad
/
/
/
/
20.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
/
/
/
/
20.11.2021
Beograd
/
/
/
/
24.11.2021
/
/
/
/
24.11.2021
/
/
/
/
24.11.2021
/
/
/
/
24.11.2021
Beograd
/
/
/
/
24.11.2021
Senta
/
/
/
/
24.11.2021
/
/
/
/
24.11.2021
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
27.11.2021
Senta
/
/
/
/
27.11.2021
Beograd
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
04.12.2021
Beograd
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
04.12.2021
Novi Sad
/
/
/
/
04.12.2021
/
/
/
/
05.03.2022
/
/
/
/
05.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
05.03.2022
/
/
/
/
05.03.2022
/
/
/
/
05.03.2022
Senta
/
/
/
/
05.03.2022
Beograd
/
/
/
/
05.03.2022
/
/
/
/
05.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Sad
/
/
/
/
16.03.2022
/
/
/
/
16.03.2022
/
/
/
/
16.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
16.03.2022
/
/
/
/
16.03.2022
/
/
/
/
16.03.2022
Senta
/
/
/
/
16.03.2022
Beograd
/
/
/
/
16.03.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
09.04.2022
/
/
/
/
09.04.2022
Novi Sad
/
/
/
/
09.04.2022
/
/
/
/
09.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
09.04.2022
/
/
/
/
09.04.2022
Senta
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
/
/
/
/
16.04.2022
/
/
/
/
16.04.2022
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
/
/
/
/
16.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
Novi Sad
/
/
/
/
21.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
21.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
/
/
/
/
21.04.2022
Senta
/
/
/
/
30.04.2022
Senta
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
/
/
/
/
30.04.2022
/
/
/
/
30.04.2022
/
/
/
/
30.04.2022
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
07.05.2022
Novi Sad
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
07.05.2022
Kragujevac
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
07.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
Senta
/
/
/
/
14.05.2022
Beograd
/
/
/
/
14.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
/
/
/
/
14.05.2022
Beograd
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
18.05.2022
Novi Sad
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
18.05.2022
Kragujevac
/
/
/
/
18.05.2022
/
/
/
/
21.05.2022
/
/
/
/
21.05.2022
/
/
/
/
21.05.2022
Senta
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
/
/
/
/
21.05.2022
/
/
/
/
21.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
Beograd
/
/
/
/
28.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
Novi Sad
/
/
/
/
28.05.2022
/
/
/
/
28.05.2022
Kragujevac
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA55002271515
2.PARTIZAN5410105513
3.RFK GRAFIČAR540195412
4.RADNIČKI 1923532093611
5.TSC5302121029
6.SPARTAK53027619
7.ČUKARIČKI DOO521210827
8.VOJVODINA52127707
9.IMT5212714-77
10.RAD52031012-26
11.BRODARAC511336-34
12.MAČVA5113210-84
13.OFK BEOGRAD410345-13
14.ZEMUN5104610-43
15.MLADOST401348-41
16.VOŽDOVAC5014410-61
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

4 gola

Aleksa Beskorvajni (TSC) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA) Andreja Ristić (RADNIČKI 1923)

3 gola

Stevan Nikolić (ZEMUN) Marko Ćurić (CRVENA ZVEZDA) Samed Baždar (PARTIZAN) Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR) Mihailo Ivanović (VOJVODINA) Uroš Čejić (SPARTAK) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Vukašin Braunović (ČUKARIČKI DOO) Uroš Arsenijević (RADNIČKI 1923) Aleksandar Kahvić (CRVENA ZVEZDA)

2 gola

Veljko Radlovački (RAD) Sava Avramovski (RFK GRAFIČAR) Sergej Đapa (IMT) Nikola Milić (RAD) Marko Stojanović (CRVENA ZVEZDA) Marko Šušnjar (TSC) Aleksandar Deljanin (RAD) Đorđe Colić (OFK BEOGRAD) Dimitrije Maksimovski (RAD) Uroš Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Bogdan Petrović (TSC) Stefan Šišljagić (SPARTAK) Vanja Vlahović (PARTIZAN) Mihajlo Milosavić (CRVENA ZVEZDA)

1 gol

Bojan AdŽić (ČUKARIČKI DOO) Predrag Grbović (VOŽDOVAC) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Stefan Kostić (ZEMUN) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Aleksandar Gajinov (IMT) Željko Stanojević (VOJVODINA) Bogdan Pecarski (RAD) Đorđe Gordić (MLADOST) Nemanja Žunić (MLADOST) Uroš Mrdaković (ČUKARIČKI DOO) Marko Stanković (ČUKARIČKI DOO) Dženis Mulić (BRODARAC) Marko Vranješ (BRODARAC) Petar Ratkov (TSC) Miloš Luković (IMT) Mateja Stašević (PARTIZAN) Vladimir Jovanović (MAČVA) Strahinja Stojanović (MLADOST) Danijel Avramović (VOŽDOVAC) Luka Marinković (RFK GRAFIČAR) Vladimir Tomović (RADNIČKI 1923) Ilija Miodragović (SPARTAK) Luka Beković (RFK GRAFIČAR) Nikola Mastilović (ZEMUN) Balša Tošković (RFK GRAFIČAR) Miloš Popović (VOJVODINA) Nemanja Andrić (SPARTAK) Stefan Leković (CRVENA ZVEZDA) Luka Bošković (CRVENA ZVEZDA) Dušan Ikanović (PARTIZAN) Viktor Radojević (CRVENA ZVEZDA) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Petrović (RADNIČKI 1923) Alija Rustić (OFK BEOGRAD) Jovan Mitrović (MLADOST) David Perduv (VOŽDOVAC) Nemanja Radojević (IMT) Nikola Gardašević (TSC) Mladen Kovačević (BRODARAC) Mladen Samurović (MAČVA) Mirko Nikolašević (CRVENA ZVEZDA) Vuk Denković (IMT) Lukijan Abadžija (VOJVODINA) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Veljko Radovanović (RAD) Relja Bibić (VOŽDOVAC) Nemanja Trifunović (PARTIZAN) Dušan Cakić (ZEMUN) Kristijan Radinović (OFK BEOGRAD) Leontije Vasić (IMT) Nemanja Krsmanović (TSC)