Liga

Omladinska liga Srbije 20/21

19.08.2020 18:00
Beograd
4
1
2
0
02.08.2020 19:00
Beograd
4
0
2
0
02.08.2020 18:00
Beograd
1
0
1
0
02.08.2020 17:00
Niš
1
0
1
0
01.08.2020 11:00
Kragujevac
1
3
0
2
02.08.2020 11:00
Veternik
3
2
1
0
02.08.2020 17:30
Zemun
3
0
2
0
01.08.2020 10:00
Beograd
1
0
0
0
01.08.2020 11:00
Novi Beograd
6
1
3
0
02.08.2020 11:00
Kruševac
4
3
1
1
09.08.2020 11:00
Novi Beograd
0
1
0
0
08.08.2020 13:00
Novi Sad
0
0
0
0
08.08.2020 17:30
Beograd
0
2
0
0
08.08.2020 17:00
Kruševac
1
1
1
0
08.08.2020 16:30
Beograd
1
3
0
3
08.08.2020 10:00
Beograd
0
2
0
0
08.08.2020 11:00
Novi Beograd
5
2
3
1
08.08.2020 11:00
Lučani
5
1
2
0
08.08.2020 13:00
Subotica
3
2
2
1
08.08.2020 18:00
Beograd
0
2
0
2
12.08.2020 19:30
Beograd
6
0
2
0
12.08.2020 18:00
Beograd
4
0
2
0
12.08.2020 17:00
Niš
1
3
1
2
12.08.2020 17:00
Kragujevac
0
1
0
0
12.08.2020 11:00
Veternik
1
0
1
0
12.08.2020 10:00
Zemun
2
2
1
1
12.08.2020 10:00
Beograd
1
0
0
0
12.08.2020 15:30
Novi Beograd
3
0
2
0
12.08.2020 11:00
Kruševac
2
1
1
0
12.08.2020 11:00
Bačka Topola
2
2
1
1
16.08.2020 11:00
Novi Beograd
2
2
1
1
16.08.2020 17:30
Beograd
3
0
2
0
16.08.2020 10:00
Kruševac
2
2
1
1
16.08.2020 10:00
Beograd
2
0
1
0
16.08.2020 10:00
Beograd
2
1
2
1
17.08.2020 17:00
Novi Beograd
0
4
0
2
15.08.2020 11:00
Lučani
0
1
0
0
16.08.2020 11:00
Subotica
2
0
2
0
16.08.2020 16:00
Beograd
3
0
3
0
16.08.2020 18:00
Beograd
3
0
0
0
23.08.2020 10:00
Beograd
5
0
2
0
23.08.2020 12:00
Niš
1
3
0
1
22.08.2020 11:00
Niš
2
0
1
0
22.08.2020 11:00
Veternik
1
0
1
0
22.08.2020 17:30
Zemun
1
2
0
1
23.08.2020 10:00
Beograd
1
1
0
1
23.08.2020 17:30
Novi Beograd
1
0
0
0
22.08.2020 11:00
Kruševac
5
1
1
0
22.08.2020 17:00
Bačka Topola
4
0
3
0
22.08.2020 11:00
Novi Sad
2
2
1
1
26.08.2020 10:00
Novi Beograd
4
2
1
0
26.08.2020 11:00
Kruševac
2
0
1
0
26.08.2020 16:00
Beograd
4
1
2
0
26.08.2020 15:30
Beograd
2
0
1
0
26.08.2020 10:00
Novi Beograd
0
2
0
0
26.08.2020 11:00
Lučani
4
1
2
0
26.08.2020 17:30
Subotica
2
2
1
1
26.08.2020 17:00
Beograd
2
0
1
0
26.08.2020 19:00
Beograd
3
1
0
1
26.08.2020 17:30
Beograd
6
0
2
0
30.08.2020 16:00
Niš
3
3
1
2
29.08.2020 11:00
Kragujevac
1
3
0
2
30.08.2020 11:00
Veternik
1
1
1
0
30.08.2020 10:00
Zemun
3
0
2
0
30.08.2020 11:00
Beograd
1
2
1
0
30.08.2020 11:00
Novi Beograd
1
0
0
0
30.08.2020 11:00
Kruševac
0
3
0
2
29.08.2020 17:30
Bačka Topola
1
1
1
1
30.08.2020 16:30
Novi Sad
2
3
1
3
29.08.2020 11:00
Beograd
3
1
1
0
16.09.2020 11:00
Novi Beograd
2
0
1
0
06.09.2020 16:30
Beograd
2
1
0
0
05.09.2020 11:00
Beograd
1
0
0
0
07.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
3
1
2
06.09.2020 11:00
Lučani
1
1
1
0
06.09.2020 17:00
Subotica
0
2
0
1
06.09.2020 16:00
Beograd
2
0
0
0
05.09.2020 19:00
Beograd
1
2
1
1
05.09.2020 17:30
Beograd
1
1
1
0
06.09.2020 11:00
Niš
0
2
0
1
13.09.2020 11:00
Kragujevac
2
2
2
1
11.09.2020 13:00
Veternik
2
1
1
0
11.09.2020 10:00
Zemun
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Beograd
2
5
0
2
12.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Kruševac
0
2
0
0
13.09.2020 11:00
Bačka Topola
0
1
0
1
13.09.2020 16:00
Novi Sad
1
2
1
0
12.09.2020 11:30
Beograd
1
0
0
0
12.09.2020 16:30
Kruševac
0
0
0
0
20.09.2020 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
19.09.2020 12:00
Beograd
6
1
3
0
21.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
0
1
0
20.09.2020 16:00
Lučani
7
0
3
0
19.09.2020 12:00
Subotica
0
3
0
0
20.09.2020 17:00
Beograd
2
0
0
0
19.09.2020 16:00
Beograd
4
1
0
1
19.09.2020 16:30
Beograd
4
1
4
1
20.09.2020 16:00
Niš
1
2
0
1
20.09.2020 11:00
Kragujevac
0
2
0
0
27.09.2020 11:00
Veternik
3
1
1
1
26.09.2020 16:00
Zemun
2
0
2
0
27.09.2020 13:00
Beograd
0
0
0
0
26.09.2020 11:00
Novi Beograd
2
1
1
0
27.09.2020 11:00
Kruševac
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Bačka Topola
1
0
0
0
27.09.2020 11:00
Novi Sad
1
1
1
1
26.09.2020 11:30
Beograd
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Kruševac
0
3
0
0
26.09.2020 11:00
Beograd
3
1
1
1
04.10.2020 10:00
Novi Beograd
2
1
0
1
04.10.2020 11:00
Novi Beograd
3
1
2
1
04.10.2020 11:00
Lučani
3
0
0
0
04.10.2020 13:00
Subotica
3
2
1
0
03.10.2020 18:00
Beograd
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Beograd
4
0
2
0
03.10.2020 16:00
Beograd
1
1
0
0
04.10.2020 14:30
Niš
1
4
1
2
04.10.2020 11:00
Kragujevac
1
2
1
1
04.10.2020 11:00
Veternik
0
2
0
1
11.10.2020 10:00
Zemun
6
2
4
1
11.10.2020 11:00
Beograd
1
2
1
0
11.10.2020 12:00
Novi Beograd
1
1
1
1
11.10.2020 11:00
Kruševac
4
3
1
1
10.10.2020 15:00
Bačka Topola
1
6
0
3
11.10.2020 11:00
Novi Sad
1
5
1
5
10.10.2020 15:00
Beograd
1
1
0
1
12.10.2020 13:00
Kruševac
3
2
2
0
10.10.2020 13:00
Beograd
1
2
1
1
10.10.2020 10:00
Beograd
1
3
0
1
17.10.2020 10:00
Novi Beograd
0
0
0
0
18.10.2020 12:00
Lučani
3
1
1
0
18.10.2020 15:00
Subotica
2
1
1
0
17.10.2020 15:00
Beograd
2
1
1
1
16.10.2020 16:00
Beograd
4
1
2
1
17.10.2020 13:30
Beograd
7
0
5
0
18.10.2020 10:00
Niš
1
2
1
1
18.10.2020 11:00
Kragujevac
2
0
1
0
18.10.2020 11:00
Veternik
1
2
1
2
18.10.2020 10:00
Zemun
2
0
1
0
24.10.2020 11:00
Beograd
5
2
3
1
25.10.2020 14:00
Novi Beograd
2
1
2
1
24.10.2020 13:00
Kruševac
0
2
0
1
24.10.2020 11:00
Bačka Topola
1
1
0
0
25.10.2020 15:00
Novi Sad
2
2
0
2
23.10.2020 13:30
Beograd
0
3
0
1
24.10.2020 13:00
Kruševac
2
2
1
1
24.10.2020 11:30
Beograd
3
0
2
0
24.10.2020 13:00
Beograd
3
0
2
0
24.10.2020 12:00
Novi Beograd
1
2
0
0
28.10.2020 13:00
Novi Beograd
1
3
1
2
28.10.2020 14:00
Subotica
2
1
1
1
28.10.2020 12:00
Beograd
0
1
0
0
28.10.2020 16:00
Beograd
1
1
1
0
28.10.2020 11:00
Beograd
3
0
0
0
28.10.2020 13:00
Niš
2
0
1
0
28.10.2020 13:00
Kragujevac
2
0
2
0
28.10.2020 11:00
Veternik
3
2
1
1
28.10.2020 13:00
Zemun
5
0
1
0
28.10.2020 11:00
Beograd
2
5
1
3
01.11.2020 14:00
Novi Beograd
2
1
0
1
01.11.2020 11:00
Kruševac
2
1
1
0
01.11.2020 11:00
Bačka Topola
4
4
3
0
31.10.2020 10:00
Novi Sad
0
3
0
1
31.10.2020 13:00
Beograd
4
0
2
0
01.11.2020 11:00
Kruševac
1
4
0
0
01.11.2020 11:00
Beograd
1
2
1
2
01.11.2020 10:00
Beograd
0
0
0
0
02.11.2020 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
31.10.2020 11:00
Lučani
1
0
1
0
09.11.2020 12:00
Novi Beograd
2
3
0
0
08.11.2020 11:00
Beograd
2
3
0
0
06.11.2020 10:00
Beograd
1
0
0
0
07.11.2020 12:30
Beograd
4
0
1
0
08.11.2020 14:00
Niš
1
1
1
0
07.11.2020 11:00
Kragujevac
2
0
0
0
08.11.2020 11:00
Veternik
3
0
2
0
08.11.2020 11:00
Zemun
2
1
1
1
08.11.2020 11:30
Beograd
3
0
0
0
08.11.2020 11:00
Novi Beograd
2
0
1
0
14.11.2020 11:00
Kruševac
4
2
2
1
15.11.2020 11:00
Bačka Topola
1
3
0
3
14.11.2020 11:00
Novi Sad
2
4
0
2
15.11.2020 10:00
Beograd
2
3
2
1
15.11.2020 11:00
Kruševac
2
3
1
1
14.11.2020 14:00
Beograd
2
0
1
0
14.11.2020 12:30
Beograd
2
2
1
0
15.11.2020 10:00
Novi Beograd
0
2
0
0
14.11.2020 12:00
Lučani
0
2
0
2
14.11.2020 14:00
Subotica
0
2
0
0
21.11.2020 10:00
Novi Beograd
1
2
0
2
22.11.2020 13:00
Subotica
1
2
1
1
22.11.2020 11:00
Lučani
3
1
1
0
22.11.2020 13:00
Novi Beograd
4
0
1
0
22.11.2020 12:30
Beograd
2
0
1
0
22.11.2020 13:00
Beograd
1
1
0
1
21.11.2020 13:00
Kruševac
1
6
0
2
22.11.2020 13:00
Beograd
0
1
0
0
22.11.2020 11:00
Novi Sad
0
3
0
2
28.02.2021 10:00
Bačka Topola
3
2
1
1
28.11.2020 11:00
Bačka Topola
3
1
0
0
28.11.2020 13:00
Kruševac
3
1
2
1
28.11.2020 11:00
Novi Beograd
4
0
2
0
29.11.2020 11:00
Beograd
2
0
0
0
29.11.2020 13:30
Zemun
3
0
2
0
29.11.2020 11:00
Veternik
1
1
1
1
29.11.2020 12:00
Kragujevac
1
1
0
0
29.11.2020 11:00
Niš
2
1
2
1
28.11.2020 13:30
Beograd
2
0
2
0
28.11.2020 13:00
Beograd
4
2
2
1
28.02.2021 10:00
Novi Beograd
0
3
0
0
06.12.2020 10:00
Beograd
3
0
0
0
05.12.2020 13:00
Subotica
5
0
4
0
07.12.2020 13:00
Lučani
1
0
1
0
05.12.2020 12:30
Novi Beograd
1
0
0
0
05.12.2020 11:00
Beograd
1
2
0
0
05.12.2020 12:00
Beograd
3
1
3
0
05.12.2020 13:00
Kruševac
0
1
0
1
05.12.2020 11:00
Beograd
5
2
3
0
05.12.2020 11:00
Novi Sad
0
4
0
2
06.03.2021 11:00
Novi Sad
0
2
0
0
06.03.2021 13:00
Bačka Topola
4
1
2
0
06.03.2021 10:00
Kruševac
3
0
1
0
07.03.2021 10:00
Novi Beograd
2
2
1
1
07.03.2021 11:00
Beograd
1
2
1
1
06.03.2021 14:00
Zemun
2
1
1
1
07.03.2021 13:00
Veternik
5
0
3
0
07.03.2021 11:00
Kragujevac
3
1
1
1
08.03.2021 13:00
Niš
2
0
1
0
06.03.2021 10:00
Beograd
2
2
0
2
13.03.2021 10:00
Novi Beograd
1
2
1
1
13.03.2021 13:30
Beograd
6
1
1
1
13.03.2021 17:30
Beograd
0
2
0
1
13.03.2021 11:00
Subotica
0
2
0
0
13.03.2021 13:00
Lučani
4
2
2
1
15.03.2021 12:00
Novi Beograd
3
3
1
0
14.03.2021 10:00
Beograd
0
1
0
0
14.03.2021 12:00
Beograd
3
0
0
0
14.03.2021 11:00
Kruševac
2
7
1
1
13.03.2021 13:00
Beograd
2
1
1
0
20.03.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
20.03.2021 14:00
Novi Sad
2
1
1
0
21.03.2021 12:00
Bačka Topola
1
1
0
0
20.03.2021 13:00
Kruševac
1
2
1
0
19.03.2021 10:00
Novi Beograd
5
1
1
1
20.03.2021 11:30
Beograd
1
1
0
0
20.03.2021 11:00
Zemun
3
3
2
2
21.03.2021 11:00
Veternik
1
0
1
0
20.03.2021 12:00
Kragujevac
0
0
0
0
31.03.2021 13:00
Niš
1
0
0
0
27.03.2021 12:00
Novi Beograd
3
2
1
2
27.03.2021 12:30
Beograd
3
0
2
0
27.03.2021 13:00
Beograd
2
1
2
1
28.03.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
28.03.2021 13:00
Subotica
5
0
2
0
28.03.2021 13:00
Lučani
0
1
0
0
29.03.2021 13:00
Novi Beograd
0
0
0
0
27.03.2021 13:30
Beograd
0
0
0
0
27.03.2021 14:30
Beograd
6
1
4
0
28.03.2021 13:00
Kruševac
2
5
2
3
03.04.2021 13:00
Kruševac
1
2
0
0
03.04.2021 11:00
Beograd
1
1
1
1
03.04.2021 11:00
Novi Sad
1
2
0
1
03.04.2021 12:00
Bačka Topola
1
0
0
0
04.04.2021 11:00
Kruševac
1
0
0
0
04.04.2021 15:00
Novi Beograd
0
2
0
1
03.04.2021 13:00
Beograd
0
4
0
2
04.04.2021 11:00
Zemun
0
1
0
0
04.04.2021 11:00
Veternik
0
0
0
0
03.04.2021 11:00
Kragujevac
3
1
1
1
11.04.2021 11:00
Novi Beograd
1
0
1
0
10.04.2021 11:00
Niš
1
2
1
2
10.04.2021 12:30
Beograd
3
2
2
2
10.04.2021 13:00
Beograd
5
0
2
0
10.04.2021 10:00
Beograd
2
2
1
0
10.04.2021 11:00
Subotica
2
1
0
0
11.04.2021 13:00
Lučani
2
0
0
0
10.04.2021 11:00
Novi Beograd
2
2
0
1
10.04.2021 12:30
Beograd
2
0
1
0
09.04.2021 11:30
Beograd
5
0
4
0
14.04.2021 15:00
Beograd
2
0
1
0
14.04.2021 13:00
Kruševac
1
0
0
0
14.04.2021 12:00
Beograd
1
0
1
0
14.04.2021 13:00
Novi Sad
1
4
0
1
14.04.2021 15:00
Bačka Topola
5
0
3
0
14.04.2021 13:00
Kruševac
0
0
0
0
14.04.2021 10:00
Novi Beograd
2
1
1
1
14.04.2021 11:00
Beograd
0
3
0
0
13.04.2021 13:30
Zemun
3
2
1
0
14.04.2021 13:00
Veternik
2
0
1
0
18.04.2021 16:30
Novi Beograd
2
2
0
2
18.04.2021 11:00
Kragujevac
0
1
0
0
17.04.2021 13:00
Niš
1
2
1
1
18.04.2021 10:00
Beograd
4
1
1
1
18.04.2021 13:00
Beograd
3
1
3
0
17.04.2021 15:00
Beograd
3
0
3
0
17.04.2021 13:00
Subotica
3
0
2
0
17.04.2021 15:00
Lučani
0
0
0
0
18.04.2021 13:00
Novi Beograd
2
0
0
0
18.04.2021 10:00
Beograd
0
1
0
0
24.04.2021 10:00
Beograd
2
1
1
0
23.04.2021 11:00
Beograd
2
0
0
0
24.04.2021 13:00
Kruševac
0
3
0
2
25.04.2021 11:00
Beograd
3
2
0
0
24.04.2021 11:00
Novi Sad
0
2
0
2
24.04.2021 14:00
Bačka Topola
1
1
1
0
25.04.2021 13:00
Kruševac
0
2
0
0
24.04.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
2
0
25.04.2021 11:00
Beograd
1
1
0
1
25.04.2021 11:00
Zemun
1
3
0
0
28.04.2021 11:00
Novi Beograd
2
4
0
3
28.04.2021 11:00
Veternik
2
0
1
0
28.04.2021 11:00
Kragujevac
1
0
0
0
28.04.2021 13:00
Niš
0
0
0
0
28.04.2021 10:30
Beograd
4
2
2
1
28.04.2021 12:00
Beograd
6
0
3
0
28.04.2021 10:00
Beograd
2
0
0
0
28.04.2021 12:00
Subotica
4
0
0
0
28.04.2021 16:30
Lučani
5
2
4
2
28.04.2021 11:00
Novi Beograd
1
1
0
0
03.05.2021 11:00
Novi Beograd
1
1
1
1
01.05.2021 11:00
Beograd
0
4
0
3
01.05.2021 14:30
Beograd
2
1
1
0
01.05.2021 12:00
Kruševac
2
3
1
0
01.05.2021 13:30
Beograd
0
5
0
2
01.05.2021 11:00
Novi Sad
3
1
1
1
01.05.2021 14:00
Bačka Topola
1
0
1
0
01.05.2021 11:00
Kruševac
3
1
2
0
01.05.2021 12:00
Novi Beograd
2
3
1
2
01.05.2021 11:30
Beograd
1
2
0
0
06.05.2021 11:00
Novi Beograd
0
2
0
2
05.05.2021 11:00
Zemun
4
3
1
1
05.05.2021 13:00
Veternik
1
1
1
0
05.05.2021 10:00
Kragujevac
1
0
0
0
06.05.2021 14:00
Niš
3
1
0
1
05.05.2021 10:00
Beograd
5
2
2
0
05.05.2021 15:00
Beograd
4
0
0
0
05.05.2021 11:00
Beograd
1
0
1
0
05.05.2021 14:00
Subotica
0
2
0
1
05.05.2021 11:00
Lučani
3
2
3
1
09.05.2021 11:00
Lučani
1
3
0
1
09.05.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
09.05.2021 10:00
Beograd
1
1
1
0
09.05.2021 10:00
Beograd
1
5
1
2
08.05.2021 12:00
Kruševac
0
6
0
2
08.05.2021 13:00
Beograd
2
3
2
1
09.05.2021 13:00
Novi Sad
1
3
0
0
09.05.2021 11:00
Bačka Topola
2
2
0
2
09.05.2021 11:00
Kruševac
0
0
0
0
08.05.2021 10:00
Novi Beograd
1
1
1
0
17.05.2021 13:00
Novi Beograd
4
2
3
1
15.05.2021 11:00
Beograd
5
0
2
0
16.05.2021 11:00
Zemun
1
2
1
1
16.05.2021 11:00
Veternik
4
0
2
0
16.05.2021 11:00
Kragujevac
3
0
0
0
16.05.2021 14:30
Niš
6
0
3
0
15.05.2021 10:00
Beograd
2
1
0
0
15.05.2021 17:00
Beograd
2
1
1
0
17.05.2021 13:00
Beograd
3
1
0
0
15.05.2021 11:00
Subotica
1
3
0
2
22.05.2021 11:00
Subotica
1
1
0
0
22.05.2021 11:00
Lučani
4
2
2
0
22.05.2021 11:00
Novi Beograd
4
2
1
2
22.05.2021 10:00
Beograd
2
1
0
1
22.05.2021 13:00
Beograd
4
4
1
2
22.05.2021 11:00
Kruševac
0
3
0
1
22.05.2021 10:00
Beograd
1
5
1
4
22.05.2021 11:00
Novi Sad
0
6
0
2
22.05.2021 11:00
Bačka Topola
1
2
1
2
22.05.2021 11:00
Kruševac
3
0
1
0
29.05.2021 11:00
Novi Beograd
1
0
1
0
29.05.2021 11:00
Novi Beograd
3
0
0
0
29.05.2021 11:00
Beograd
2
0
2
0
29.05.2021 11:00
Zemun
5
1
1
0
29.05.2021 13:00
Veternik
4
1
1
1
29.05.2021 11:00
Kragujevac
1
3
0
0
29.05.2021 13:00
Niš
0
1
0
0
29.05.2021 11:00
Beograd
4
0
3
0
26.05.2021 15:00
Beograd
1
3
0
2
28.05.2021 13:00
Beograd
3
1
1
1
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA382684106337386
2.PARTIZAN38265799485183
3.VOJVODINA38258575334283
4.ČUKARIČKI DOO382549100396179
5.MLADOST38254980404079
6.BRODARAC38254979443579
7.VOŽDOVAC381681469581156
8.RFK GRAFIČAR38175165448656
9.RAD38168144946356
10.TSC38158156768-153
11.SPARTAK38155186065-550
12.OFK BEOGRAD38137185371-1846
13.IMT38129175256-445
14.RADNIČKI 192338136194354-1145
15.NAPREDAK381110174664-1843
16.RADNIČKI (NB)38127195582-2743
17.RADNIČKI3897225486-3234
18.INTERNACIONAL3895244783-3632
19.RFK NS-192138282832113-8114
20.TRAJAL38343127116-8913
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

22 gola

Veljko Mladenović (BRODARAC)

21 gol

Nikola Knežević (CRVENA ZVEZDA) Mihajlo Đorđević (OFK BEOGRAD)

20 golova

Edvin Eleven (TSC)

17 golova

Marko Milovanović (PARTIZAN) Danijel Ranđelov (RADNIČKI)

16 golova

Nemanja Ivanović (VOJVODINA)

15 golova

Uroš Kilibarda (SPARTAK) Mateja Bačanin (CRVENA ZVEZDA) Jasin Nuredini (RADNIČKI (NB))

14 golova

Nikola Jojić (MLADOST) Dario Grgić (ČUKARIČKI DOO)

13 golova

Marko Janjić (RFK NS-1921) Ognjen Milanović (MLADOST) Mihajlo Petković (PARTIZAN)

12 golova

Aleksa Dušanić (RADNIČKI) Arsenije Vranić (PARTIZAN) Petar Vučinić (RADNIČKI (NB)) Nikola Mituljikić (CRVENA ZVEZDA)

11 golova

Miloš Luković (IMT) Nikola Štulić (PARTIZAN) Aleksandar Dimitrijević (TRAJAL) Vanja Vlahović (PARTIZAN) Petar Simović (RADNIČKI 1923)

10 golova

Nemanja Kos (MLADOST) Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Ajdar (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO)

9 golova

Strahinja Stojanović (BRODARAC) Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR) Aleksa Beskorvajni (TSC) Uroš Drezgić (ČUKARIČKI DOO) Danilo Miladinović (BRODARAC) Miloš Milivojević (RADNIČKI 1923) Aleksej Golijanin (RFK GRAFIČAR)

8 golova

Marko Stojanović (CRVENA ZVEZDA) Vasilije Delibašić (RAD) Srđan Hrstić (SPARTAK) Bogdan Petrović (TSC) Mihajlo Mikan (OFK BEOGRAD) Jovan Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Pirgić (CRVENA ZVEZDA)

7 golova

Relja Bibić (VOŽDOVAC) Nenad Perović (MLADOST) Filip Miloševac (TRAJAL) Petar Glišić (INTERNACIONAL) Vukašin Braunović (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Đeković (NAPREDAK) Aleksandar Kahvić (CRVENA ZVEZDA) Dragan Perošević (VOŽDOVAC) Petar Ratkov (TSC) Aleksa Puletić (IMT) Jasin Rašljanin (BRODARAC) Vladan Novevski (VOJVODINA)

6 golova

Vladimir Miletić (VOJVODINA) Sava Avramovski (RFK GRAFIČAR) Andrej Đukić (ČUKARIČKI DOO) Petar Pavlović (NAPREDAK) Nemanja Jović (PARTIZAN) Nikola Ivaniš (OFK BEOGRAD) Aleksandar Ristić (RADNIČKI (NB)) Stefan Čobeljić (RAD) Ljubomir Pavlović (IMT) Aleksa Purić (PARTIZAN) Nikola Lainović (VOŽDOVAC) Nemanja Krsmanović (TSC) Neđeljko Kovinić (PARTIZAN)

5 golova

Nemanja Žunić (MLADOST) Uroš Kabić (VOJVODINA) Vukašin Preradović (VOŽDOVAC) Aleksa Nikolić (NAPREDAK) Stefan Šavija (VOJVODINA) Sergej Vintonji (RFK GRAFIČAR) Petar Piplica (RFK GRAFIČAR) Đorđe Đuković (IMT) Vahid Mehović (INTERNACIONAL) Marko Stojak (RFK NS-1921) Marko Spišić (RADNIČKI (NB)) Ilija Spasić (RADNIČKI) Uroš Božović (NAPREDAK) Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Nikola Pavlica (VOJVODINA) Viktor Rogan (ČUKARIČKI DOO) Jovan Jakovljević (INTERNACIONAL) Danijel Avramović (VOŽDOVAC) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Miloš Stajković (VOŽDOVAC) Lazar Pejčić (SPARTAK) Vukašin Marković (MLADOST) Uroš Branković (CRVENA ZVEZDA) Luka Nikolić (ČUKARIČKI DOO) Mattia Veselji (OFK BEOGRAD) Aleksandar Deljanin (RAD)

4 gola

Luka Nikolić (RADNIČKI (NB)) Mirko Nikolašević (CRVENA ZVEZDA) Kristijan Radinović (OFK BEOGRAD) Aleksandar Gusnić (INTERNACIONAL) Aleksa Vasić (RADNIČKI 1923) Uroš Kojić (VOŽDOVAC) Lazar Kežman (RADNIČKI (NB)) Aleksandar Misić (BRODARAC) Petar Panić (INTERNACIONAL) Mile Erdelj (SPARTAK) Mateja Gašić (RAD) Ognjen Lakićević (RADNIČKI 1923) Veljko Radlovački (RAD) Uroš Ivković (RADNIČKI (NB)) Ilija Miodragović (SPARTAK) Nikola Stanisavljević (MLADOST) Aleksandar Đorđević (RADNIČKI 1923) Vukašin Bogdanović (VOJVODINA) Stefan Tomović (BRODARAC)

3 gola

Nikita Sudarikov (INTERNACIONAL) Ignjat Brajić (RFK GRAFIČAR) Marko Čermelj (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Janićijević (IMT) Uroš Jemović (IMT) Marko Dmitrović (TSC) Luka Novitović (RADNIČKI (NB)) Nikola Marinković (NAPREDAK) Lazar Daničić (BRODARAC) Nemanja Novaković (SPARTAK) Nemanja Stojanović (RFK NS-1921) Luka Jančić (SPARTAK) Stefan Maksimović (MLADOST) Uroš Lazić (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Petrović (RADNIČKI 1923) Jovan Mitrović (MLADOST) Bojan Ćalić (TSC) Vukan Popović (SPARTAK) Nemanja Janković (RADNIČKI (NB)) Borisav Burmaz (RFK GRAFIČAR) Nemanja Radojević (VOŽDOVAC) Ognjen Mažić (SPARTAK) Dragan Stoisavljević (VOŽDOVAC) Aleksandar Crvenković (RADNIČKI) Petar Petrović (BRODARAC) Uroš Arsenijević (RADNIČKI 1923) Savo Rašković (PARTIZAN) Đorđe Jakovljević (MLADOST) Aid Oparnica (MLADOST) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Dragan Kokanović (VOJVODINA) Mihajlo Mitić (RFK GRAFIČAR) Marko Ivezić (VOŽDOVAC) Aleksandar Đermanović (RFK GRAFIČAR) Amar Nurović (INTERNACIONAL) Mateja Đorđević (BRODARAC) Uroš Mrdaković (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Radosavljević (VOŽDOVAC) Stefan Maksimović (NAPREDAK) Marko Veličković (MLADOST) Marko Petronijević (RAD) Stefan Šišljagić (INTERNACIONAL) Nemanja Kantarđić (RFK NS-1921) Petar Veljović (IMT) Nikola Jovanović (PARTIZAN) Veljko Bogdanović (VOJVODINA) Darko Stojanović (PARTIZAN) Maksim Lada (BRODARAC) Aleksa Stoisavljević (INTERNACIONAL) Eldar Tkhakokhov (VOŽDOVAC)

2 gola

Andrej Đurić (CRVENA ZVEZDA) Luka Veljović (NAPREDAK) David Šabanović (IMT) Uroš Stević (TRAJAL) Mihajlo Milosavić (CRVENA ZVEZDA) Marko Dobrijević (RAD) Živan Ramović (RFK GRAFIČAR) Mateja Lekić (VOŽDOVAC) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Andrej Kapetanović (RAD) Filip Maksimović (RAD) Mladen Radosavljević (RADNIČKI 1923) David Starčević (RADNIČKI (NB)) Mihajlo Ilić (PARTIZAN) Đorđe Stojković (RADNIČKI) Aleksandar Kadijević (ČUKARIČKI DOO) Vladimir Lučić (IMT) Dragan Borić (TSC) Marko Šušnjar (TSC) Marko Ćurić (CRVENA ZVEZDA) Vuk Jevtić (RAD) Stefan Leković (CRVENA ZVEZDA) Dušan Ikanović (CRVENA ZVEZDA) Nikola Tedić (VOJVODINA) Ozren Jovičin (OFK BEOGRAD) Miloš Kapur (IMT) Nikola Mirić (VOJVODINA) Jovan Rosić (SPARTAK) Uglješa Filipović (IMT) Aleksa Stojković (RFK GRAFIČAR) Milan Gvozdenović (RADNIČKI 1923) Alen Bajrami (RADNIČKI (NB)) Igor Kudrić (TSC) Vukašin Pavlović (RADNIČKI) Pavle Tošković (BRODARAC) Aleksandar Lukić (CRVENA ZVEZDA) Vukašin Perunović (RFK NS-1921) Nikola Grubišić (RAD) Aleksa Radmilović (VOJVODINA) Željko Stanojević (VOJVODINA) Veljko Jelenković (VOJVODINA) Mateja Dukić (RADNIČKI 1923) Stefan Stanisavljević (SPARTAK) Boris Krstić (PARTIZAN) Petar Šoškić (RAD) Nikola Jovanović (TRAJAL) Filip Žunić (MLADOST) Uroš Stojanović (RADNIČKI (NB)) Aleksa Đurasović (SPARTAK) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA) Boban Janić (RADNIČKI (NB)) Jakša Jevremović (SPARTAK) Matija Jovičić (NAPREDAK) Luka Kljajić (VOJVODINA) Zoran Beronja (VOŽDOVAC)

1 gol

Vuk Bogdanović (VOŽDOVAC) Nikola Marjanović (BRODARAC) Aleksandar Zečević (BRODARAC) Aleksa Paić (BRODARAC) Branislav Ćelić (RFK NS-1921) Jovan Zogović (RAD) Branko Milosavljević (NAPREDAK) Matija Lekić (INTERNACIONAL) Vukan Popović (SPARTAK) Nikola Sapunđić (RFK NS-1921) Aleksandar Lazić (RADNIČKI) Luka Bošković (RFK GRAFIČAR) Marko Janićijević (RADNIČKI 1923) Luka Petrović (RADNIČKI) Nemanja Andrić (SPARTAK) Petar Sretenović (BRODARAC) Vanja Panić (RFK GRAFIČAR) Đorđe Stojković (RADNIČKI) Stefan Tešić (VOŽDOVAC) Luka Pantović (TSC) Marko Anđelković (TRAJAL) Ognjen Bekić (INTERNACIONAL) Mihailo Ivanović (VOJVODINA) Aleksa Vasiljević (RADNIČKI (NB)) Ivan Denković (RADNIČKI) Todor Milinković (TSC) Aleksa Bogićević (OFK BEOGRAD) Uroš Rakić (TSC) Darko Tašić (RADNIČKI (NB)) Vukašin Rabrenović (INTERNACIONAL) Andrej Bogićević (RFK GRAFIČAR) Mladen Kovačević (RAD) Nikola Petković (ČUKARIČKI DOO) Nikola Panić (RFK NS-1921) Marko Borčić (INTERNACIONAL) Nikola Gardašević (TSC) Đorđe Petrović (PARTIZAN) Vuk Gudurić (MLADOST) Nikola Polić (RFK NS-1921) Janko Dramićanin (RADNIČKI 1923) Stefan Mitrović (RFK GRAFIČAR) Uroš Paunović (VOJVODINA) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Matić (RFK GRAFIČAR) Miljan Ivan (RFK NS-1921) Nikola Pajović (BRODARAC) Luka Milojević (RADNIČKI 1923) Jovan Lukić (ČUKARIČKI DOO) Marko Ninković (RFK GRAFIČAR) Dušan Vrbić (RFK GRAFIČAR) Marko Luković (VOJVODINA) Pavle Grijaković (BRODARAC) Danilo Nešić (BRODARAC) Matvej Martinkevič (VOJVODINA) Nikola Grković (PARTIZAN) Luka Stojanović (RFK GRAFIČAR) Dimitrije Tabaković (BRODARAC) Đorđe Jovanović (BRODARAC) Uroš Kulpinac (RFK NS-1921) Mihajlo Isailović (PARTIZAN) Đorđe Dimić (RADNIČKI 1923) Luka Mrvić (VOŽDOVAC) Bogdan Stijović (RADNIČKI (NB)) Đorđe Gordić (MLADOST) Damjan Janković (OFK BEOGRAD) Luka Laban (NAPREDAK) Petar Radić (ČUKARIČKI DOO) Marko Đaković (TRAJAL) Luka Ilić (BRODARAC) Đorđe Jovanović (RADNIČKI 1923) Luka Đurović (VOJVODINA) Uroš Radojičić (RAD) Siniša Ružić (IMT) Božidar Blagojević (VOJVODINA) Bogdan Stojanović (TRAJAL) Lazar Zlatanović (MLADOST) Srđan Slavković (IMT) David Petrović (CRVENA ZVEZDA) Mladen Sokolović (TRAJAL) David Stojanović (SPARTAK) Nikola Starčević (VOŽDOVAC) Đorđe Mitić (RAD) Andrija Marković (RADNIČKI) Mihailo Milovanović (RADNIČKI) Luka Majstorović (BRODARAC) Miloš Maljukan (SPARTAK) Vuk Janković (RADNIČKI) Miloš Zekić (TSC) Vukašin Marić (OFK BEOGRAD) Nikola Vukić (IMT) Stefan Đokić (TRAJAL)