Liga

Omladinska liga Srbije 20/21

24.10.2020 11:00
Beograd
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Novi Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Kruševac
/
/
/
/
24.10.2020 11:00
Bačka Topola
/
/
/
/
25.10.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
23.10.2020 13:30
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Kruševac
/
/
/
/
24.10.2020 11:30
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 12:00
Novi Beograd
/
/
/
/
19.08.2020 18:00
Beograd
4
1
2
0
02.08.2020 19:00
Beograd
4
0
2
0
02.08.2020 18:00
Beograd
1
0
1
0
02.08.2020 17:00
Niš
1
0
1
0
01.08.2020 11:00
Kragujevac
1
3
0
2
02.08.2020 11:00
Veternik
3
2
1
0
02.08.2020 17:30
Zemun
3
0
2
0
01.08.2020 10:00
Beograd
1
0
0
0
01.08.2020 11:00
Novi Beograd
6
1
3
0
02.08.2020 11:00
Kruševac
4
3
1
1
09.08.2020 11:00
Novi Beograd
0
1
0
0
08.08.2020 13:00
Novi Sad
0
0
0
0
08.08.2020 17:30
Beograd
0
2
0
0
08.08.2020 17:00
Kruševac
1
1
1
0
08.08.2020 16:30
Beograd
1
3
0
3
08.08.2020 10:00
Beograd
0
2
0
0
08.08.2020 11:00
Novi Beograd
5
2
3
1
08.08.2020 11:00
Lučani
5
1
2
0
08.08.2020 13:00
Subotica
3
2
2
1
08.08.2020 18:00
Beograd
0
2
0
2
12.08.2020 19:30
Beograd
6
0
2
0
12.08.2020 18:00
Beograd
4
0
2
0
12.08.2020 17:00
Niš
1
3
1
2
12.08.2020 17:00
Kragujevac
0
1
0
0
12.08.2020 11:00
Veternik
1
0
1
0
12.08.2020 10:00
Zemun
2
2
1
1
12.08.2020 10:00
Beograd
1
0
0
0
12.08.2020 15:30
Novi Beograd
3
0
2
0
12.08.2020 11:00
Kruševac
2
1
1
0
12.08.2020 11:00
Bačka Topola
2
2
1
1
16.08.2020 11:00
Novi Beograd
2
2
1
1
16.08.2020 17:30
Beograd
3
0
2
0
16.08.2020 10:00
Kruševac
2
2
1
1
16.08.2020 10:00
Beograd
2
0
1
0
16.08.2020 10:00
Beograd
2
1
2
1
17.08.2020 17:00
Novi Beograd
0
4
0
2
15.08.2020 11:00
Lučani
0
1
0
0
16.08.2020 11:00
Subotica
2
0
2
0
16.08.2020 16:00
Beograd
3
0
3
0
16.08.2020 18:00
Beograd
3
0
0
0
23.08.2020 10:00
Beograd
5
0
2
0
23.08.2020 12:00
Niš
1
3
0
1
22.08.2020 11:00
Niš
2
0
1
0
22.08.2020 11:00
Veternik
1
0
1
0
22.08.2020 17:30
Zemun
1
2
0
1
23.08.2020 10:00
Beograd
1
1
0
1
23.08.2020 17:30
Novi Beograd
1
0
0
0
22.08.2020 11:00
Kruševac
5
1
1
0
22.08.2020 17:00
Bačka Topola
4
0
3
0
22.08.2020 11:00
Novi Sad
2
2
1
1
26.08.2020 10:00
Novi Beograd
4
2
1
0
26.08.2020 11:00
Kruševac
2
0
1
0
26.08.2020 16:00
Beograd
4
1
2
0
26.08.2020 15:30
Beograd
2
0
1
0
26.08.2020 10:00
Novi Beograd
0
2
0
0
26.08.2020 11:00
Lučani
4
1
2
0
26.08.2020 17:30
Subotica
2
2
1
1
26.08.2020 17:00
Beograd
2
0
1
0
26.08.2020 19:00
Beograd
3
1
0
1
26.08.2020 17:30
Beograd
6
0
2
0
30.08.2020 16:00
Niš
3
3
1
2
29.08.2020 11:00
Kragujevac
1
3
0
2
30.08.2020 11:00
Veternik
1
1
1
0
30.08.2020 10:00
Zemun
3
0
2
0
30.08.2020 11:00
Beograd
1
2
1
0
30.08.2020 11:00
Novi Beograd
1
0
0
0
30.08.2020 11:00
Kruševac
0
3
0
2
29.08.2020 17:30
Bačka Topola
1
1
1
1
30.08.2020 16:30
Novi Sad
2
3
1
3
29.08.2020 11:00
Beograd
3
1
1
0
16.09.2020 11:00
Novi Beograd
2
0
1
0
06.09.2020 16:30
Beograd
2
1
0
0
05.09.2020 11:00
Beograd
1
0
0
0
07.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
3
1
2
06.09.2020 11:00
Lučani
1
1
1
0
06.09.2020 17:00
Subotica
0
2
0
1
06.09.2020 16:00
Beograd
2
0
0
0
05.09.2020 19:00
Beograd
1
2
1
1
05.09.2020 17:30
Beograd
1
1
1
0
06.09.2020 11:00
Niš
0
2
0
1
13.09.2020 11:00
Kragujevac
2
2
2
1
11.09.2020 13:00
Veternik
2
1
1
0
11.09.2020 10:00
Zemun
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Beograd
2
5
0
2
12.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Kruševac
0
2
0
0
13.09.2020 11:00
Bačka Topola
0
1
0
1
13.09.2020 16:00
Novi Sad
1
2
1
0
12.09.2020 11:30
Beograd
1
0
0
0
12.09.2020 16:30
Kruševac
0
0
0
0
20.09.2020 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
19.09.2020 12:00
Beograd
6
1
3
0
21.09.2020 10:00
Novi Beograd
2
0
1
0
20.09.2020 16:00
Lučani
7
0
3
0
19.09.2020 12:00
Subotica
0
3
0
0
20.09.2020 17:00
Beograd
2
0
0
0
19.09.2020 16:00
Beograd
4
1
0
1
19.09.2020 16:30
Beograd
4
1
4
1
20.09.2020 16:00
Niš
1
2
0
1
20.09.2020 11:00
Kragujevac
0
2
0
0
27.09.2020 11:00
Veternik
3
1
1
1
26.09.2020 16:00
Zemun
2
0
2
0
27.09.2020 13:00
Beograd
0
0
0
0
26.09.2020 11:00
Novi Beograd
2
1
1
0
27.09.2020 11:00
Kruševac
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Bačka Topola
1
0
0
0
27.09.2020 11:00
Novi Sad
1
1
1
1
26.09.2020 11:30
Beograd
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Kruševac
0
3
0
0
26.09.2020 11:00
Beograd
3
1
1
1
04.10.2020 10:00
Novi Beograd
2
1
0
1
04.10.2020 11:00
Novi Beograd
3
1
2
1
04.10.2020 11:00
Lučani
3
0
0
0
04.10.2020 13:00
Subotica
3
2
1
0
03.10.2020 18:00
Beograd
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Beograd
4
0
2
0
03.10.2020 16:00
Beograd
1
1
0
0
04.10.2020 14:30
Niš
1
4
1
2
04.10.2020 11:00
Kragujevac
1
2
1
1
04.10.2020 11:00
Veternik
0
2
0
1
11.10.2020 10:00
Zemun
6
2
4
1
11.10.2020 11:00
Beograd
1
2
1
0
11.10.2020 12:00
Novi Beograd
1
1
1
1
11.10.2020 11:00
Kruševac
4
3
1
1
10.10.2020 15:00
Bačka Topola
1
6
0
3
11.10.2020 11:00
Novi Sad
1
5
1
5
10.10.2020 15:00
Beograd
1
1
0
1
12.10.2020 13:00
Kruševac
3
2
2
0
10.10.2020 13:00
Beograd
1
2
1
1
10.10.2020 10:00
Beograd
1
3
0
1
17.10.2020 10:00
Novi Beograd
0
0
0
0
18.10.2020 12:00
Lučani
3
1
1
0
18.10.2020 15:00
Subotica
2
1
1
0
17.10.2020 15:00
Beograd
2
1
1
1
16.10.2020 16:00
Beograd
4
1
2
1
17.10.2020 13:30
Beograd
7
0
5
0
18.10.2020 10:00
Niš
1
2
1
1
18.10.2020 11:00
Kragujevac
2
0
1
0
18.10.2020 11:00
Veternik
1
2
1
2
18.10.2020 10:00
Zemun
2
0
1
0
24.10.2020 11:00
Beograd
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Novi Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Kruševac
/
/
/
/
24.10.2020 11:00
Bačka Topola
/
/
/
/
25.10.2020 15:00
Novi Sad
/
/
/
/
23.10.2020 13:30
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Kruševac
/
/
/
/
24.10.2020 11:30
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 13:00
Beograd
/
/
/
/
24.10.2020 12:00
Novi Beograd
/
/
/
/
28.10.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
28.10.2020
Subotica
/
/
/
/
28.10.2020
Beograd
/
/
/
/
28.10.2020
Beograd
/
/
/
/
28.10.2020
Beograd
/
/
/
/
28.10.2020
Niš
/
/
/
/
28.10.2020
Kragujevac
/
/
/
/
28.10.2020
Veternik
/
/
/
/
28.10.2020
Zemun
/
/
/
/
28.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Kruševac
/
/
/
/
31.10.2020
Bačka Topola
/
/
/
/
31.10.2020
Novi Sad
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Kruševac
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Lučani
/
/
/
/
07.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Niš
/
/
/
/
07.11.2020
Kragujevac
/
/
/
/
07.11.2020
Veternik
/
/
/
/
07.11.2020
Zemun
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
14.11.2020
Kruševac
/
/
/
/
14.11.2020
Bačka Topola
/
/
/
/
14.11.2020
Novi Sad
/
/
/
/
14.11.2020
Beograd
/
/
/
/
14.11.2020
Kruševac
/
/
/
/
14.11.2020
Beograd
/
/
/
/
14.11.2020
Beograd
/
/
/
/
14.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
14.11.2020
Lučani
/
/
/
/
14.11.2020
Subotica
/
/
/
/
21.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Subotica
/
/
/
/
21.11.2020
Lučani
/
/
/
/
21.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Kruševac
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Novi Sad
/
/
/
/
21.11.2020
Bačka Topola
/
/
/
/
28.11.2020
Bačka Topola
/
/
/
/
28.11.2020
Kruševac
/
/
/
/
28.11.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
28.11.2020
Beograd
/
/
/
/
28.11.2020
Zemun
/
/
/
/
28.11.2020
Veternik
/
/
/
/
28.11.2020
Kragujevac
/
/
/
/
28.11.2020
Niš
/
/
/
/
28.11.2020
Beograd
/
/
/
/
28.11.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Subotica
/
/
/
/
05.12.2020
Lučani
/
/
/
/
05.12.2020
Novi Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Kruševac
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Novi Sad
/
/
/
/
06.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
06.03.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
06.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
06.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
06.03.2021
Beograd
/
/
/
/
06.03.2021
Zemun
/
/
/
/
06.03.2021
Veternik
/
/
/
/
06.03.2021
Kragujevac
/
/
/
/
06.03.2021
Niš
/
/
/
/
06.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Subotica
/
/
/
/
13.03.2021
Lučani
/
/
/
/
13.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
13.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
13.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
20.03.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
20.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
20.03.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Zemun
/
/
/
/
20.03.2021
Veternik
/
/
/
/
20.03.2021
Kragujevac
/
/
/
/
20.03.2021
Niš
/
/
/
/
03.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Subotica
/
/
/
/
03.04.2021
Lučani
/
/
/
/
03.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
10.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
10.04.2021
Beograd
/
/
/
/
10.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
10.04.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
10.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
10.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
10.04.2021
Beograd
/
/
/
/
10.04.2021
Zemun
/
/
/
/
10.04.2021
Veternik
/
/
/
/
10.04.2021
Kragujevac
/
/
/
/
14.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Niš
/
/
/
/
14.04.2021
Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Subotica
/
/
/
/
14.04.2021
Lučani
/
/
/
/
14.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Beograd
/
/
/
/
14.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
17.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
17.04.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
17.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Zemun
/
/
/
/
17.04.2021
Veternik
/
/
/
/
24.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Kragujevac
/
/
/
/
24.04.2021
Niš
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Subotica
/
/
/
/
24.04.2021
Lučani
/
/
/
/
24.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
28.04.2021
Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
28.04.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
28.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
28.04.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Beograd
/
/
/
/
28.04.2021
Zemun
/
/
/
/
01.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Veternik
/
/
/
/
01.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
01.05.2021
Niš
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Beograd
/
/
/
/
01.05.2021
Subotica
/
/
/
/
01.05.2021
Lučani
/
/
/
/
01.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
05.05.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
05.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
05.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Zemun
/
/
/
/
08.05.2021
Veternik
/
/
/
/
08.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
08.05.2021
Niš
/
/
/
/
08.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Beograd
/
/
/
/
08.05.2021
Subotica
/
/
/
/
08.05.2021
Lučani
/
/
/
/
15.05.2021
Lučani
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
15.05.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
15.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Zemun
/
/
/
/
19.05.2021
Veternik
/
/
/
/
19.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
19.05.2021
Niš
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Subotica
/
/
/
/
22.05.2021
Subotica
/
/
/
/
22.05.2021
Lučani
/
/
/
/
22.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
22.05.2021
Beograd
/
/
/
/
22.05.2021
Beograd
/
/
/
/
22.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
22.05.2021
Beograd
/
/
/
/
22.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
22.05.2021
Bačka Topola
/
/
/
/
22.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
29.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
29.05.2021
Novi Beograd
/
/
/
/
29.05.2021
Beograd
/
/
/
/
29.05.2021
Zemun
/
/
/
/
29.05.2021
Veternik
/
/
/
/
29.05.2021
Kragujevac
/
/
/
/
29.05.2021
Niš
/
/
/
/
29.05.2021
Beograd
/
/
/
/
29.05.2021
Beograd
/
/
/
/
29.05.2021
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA14112145103535
2.PARTIZAN14112136112535
3.BRODARAC14111229111834
4.MLADOST149232992029
5.VOJVODINA149232013729
6.ČUKARIČKI DOO1482441152626
7.IMT147252417723
8.SPARTAK147252223-123
9.RFK GRAFIČAR146261718-120
10.TSC146262228-620
11.RAD145272121017
12.NAPREDAK144551923-417
13.FK VOŽDOVAC145182125-416
14.RADNIČKI (NB)144462035-1516
15.INTERNACIONAL143381724-712
16.OFK BEOGRAD143381326-1312
17.RADNIČKI 1923143291526-1111
18.TRAJAL142391134-239
19.RFK NS-1921140681341-286
20.RADNIČKI1412111439-255
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

13 golova

Veljko Mladenović (BRODARAC)

10 golova

Nikola Knežević (CRVENA ZVEZDA) Mateja Bačanin (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Petar Vučinić (RADNIČKI (NB))

8 golova

Uroš Kilibarda (SPARTAK) Mihajlo Đorđević (OFK BEOGRAD) Edvin Eleven (TSC)

6 golova

Nikola Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Jović (PARTIZAN) Aleksa Puletić (IMT) Nikola Štulić (PARTIZAN) Miloš Milivojević (ČUKARIČKI DOO) Vanja Vlahović (PARTIZAN) Stefan Pirgić (FK VOŽDOVAC)

5 golova

Ljubomir Pavlović (IMT) Danijel Ranđelov (RADNIČKI) Aleksandar Dimitrijević (TRAJAL) Nemanja Kos (MLADOST) Vasilije Delibašić (RAD) Nikola Jojić (MLADOST) Ognjen Milanović (MLADOST)

4 gola

Uroš Drezgić (ČUKARIČKI DOO) Marko Milovanović (PARTIZAN) Jasin Nuredini (NAPREDAK) Aleksa Vasić (RADNIČKI 1923) Aleksandar Gusnić (INTERNACIONAL) Stefan Čobeljić (RAD) Petar Piplica (RFK GRAFIČAR) Uroš Božović (NAPREDAK) Ognjen Ajdar (ČUKARIČKI DOO) Petar Simović (RADNIČKI 1923) Uroš Branković (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Dušanić (RADNIČKI)

3 gola

Stefan Maksimović (NAPREDAK) Marko Janjić (RFK NS-1921) Vukašin Preradović (FK VOŽDOVAC) Vukašin Braunović (RAD) Vukašin Bogdanović (VOJVODINA) Marko Stojak (RFK NS-1921) Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Stefan Tomović (BRODARAC) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Beskorvajni (TSC) Uroš Kojić (FK VOŽDOVAC) Petar Pavlović (NAPREDAK) Uroš Jemović (IMT) Aleksej Golijanin (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Mažić (SPARTAK) Vukašin Marković (MLADOST) Petar Glišić (INTERNACIONAL) Vladan Novevski (VOJVODINA) Aleksa Nikolić (NAPREDAK) Andrej Đukić (ČUKARIČKI DOO) Strahinja Stojanović (BRODARAC) Dario Grgić (ČUKARIČKI DOO) Miloš Stajković (FK VOŽDOVAC) Lazar Kežman (RADNIČKI (NB))

2 gola

Mihajlo Ilić (PARTIZAN) Savo Rašković (PARTIZAN) Đorđe Jakovljević (MLADOST) Aid Oparnica (MLADOST) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Luka Nikolić (ČUKARIČKI DOO) Vuk Jevtić (RAD) Nikola Mirić (VOJVODINA) Nenad Perović (MLADOST) Marko Dmitrović (TSC) Nikola Stanisavljević (MLADOST) Uroš Ivković (RADNIČKI (NB)) Filip Maksimović (RAD) Stefan Šavija (VOJVODINA) Aleksa Purić (PARTIZAN) Srđan Hrstić (SPARTAK) Mateja Đorđević (BRODARAC) Nikola Lainović (FK VOŽDOVAC) Jovan Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Vukan Popović (SPARTAK) Filip Miloševac (TRAJAL) Filip Žunić (MLADOST) Uroš Stojanović (RADNIČKI (NB)) Arsenije Vranić (PARTIZAN) Andrej Đurić (CRVENA ZVEZDA) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA) Vukašin Perunović (RFK NS-1921) Nemanja Kantarđić (RFK NS-1921) Danilo Miladinović (BRODARAC) Marko Stojanović (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Ivanović (VOJVODINA) Alen Bajrami (RADNIČKI (NB)) Veljko Bogdanović (VOJVODINA) Veljko Radlovački (RAD) Maksim Lada (BRODARAC) Mile Erdelj (SPARTAK) Aleksa Stoisavljević (INTERNACIONAL) Boris Krstić (PARTIZAN) Lazar Daničić (IMT) Pavle Tošković (BRODARAC) Petar Panić (INTERNACIONAL) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Relja Bibić (FK VOŽDOVAC) Jovan Jakovljević (INTERNACIONAL) Nemanja Krsmanović (TSC)

1 gol

Mattia Veselji (OFK BEOGRAD) Vukan Popović (SPARTAK) Mihajlo Mikan (OFK BEOGRAD) Đorđe Janićijević (IMT) Stefan Mitrović (RFK GRAFIČAR) Vladimir Miletić (VOJVODINA) Nikola Panić (RFK NS-1921) Veljko Jelenković (VOJVODINA) Aleksandar Deljanin (NAPREDAK) Nemanja Andrić (SPARTAK) Nikola Marinković (NAPREDAK) Zoran Beronja (FK VOŽDOVAC) Miloš Zekić (TSC) Viktor Rogan (ČUKARIČKI DOO) Luka Jančić (SPARTAK) Mladen Sokolović (TRAJAL) Dušan Ikanović (CRVENA ZVEZDA) Uroš Radojičić (RAD) Uroš Lazić (CRVENA ZVEZDA) Mateja Gašić (RAD) Petar Radić (ČUKARIČKI DOO) Luka Stojanović (RFK GRAFIČAR) Marko Ninković (RFK GRAFIČAR) Bojan Ćalić (TSC) Jovan Lukić (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Matić (RFK GRAFIČAR) Nemanja Janković (RFK GRAFIČAR) Nikola Gardašević (TSC) Nikola Petković (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Đurasović (SPARTAK) Vukašin Rabrenović (INTERNACIONAL) Todor Milinković (TSC) Bogdan Petrović (CRVENA ZVEZDA) Đorđe Đuković (IMT) Marko Spišić (INTERNACIONAL) Ognjen Bekić (INTERNACIONAL) Aleksandar Lukić (RFK GRAFIČAR) Igor Kudrić (TSC) Aleksa Stojković (RFK GRAFIČAR) Marko Anđelković (TRAJAL) Kristijan Radinović (OFK BEOGRAD) Uroš Arsenijević (RADNIČKI 1923) Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR) Đorđe Petrović (PARTIZAN) Janko Dramićanin (RADNIČKI 1923) Sava Avramovski (OFK BEOGRAD) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Nikola Jovanović (TRAJAL) Sergej Vintonji (INTERNACIONAL) Dragan Kokanović (VOJVODINA) Mladen Radosavljević (RADNIČKI 1923) Aleksandar Đorđević (RADNIČKI 1923) Aleksandar Đermanović (OFK BEOGRAD) Dragan Borić (TSC) Đorđe Dimić (RADNIČKI 1923) Đorđe Jovanović (RADNIČKI 1923) Živan Ramović (RFK GRAFIČAR) Nemanja Žunić (MLADOST) Siniša Ružić (IMT) Luka Nikolić (RADNIČKI (NB)) Bogdan Stojanović (TRAJAL) Miloš Kapur (IMT) Vukašin Pavlović (RADNIČKI) Marko Petronijević (RAD) Stefan Stanisavljević (SPARTAK) Vuk Janković (RADNIČKI) David Šabanović (IMT) Aleksa Paić (BRODARAC) Branislav Ćelić (RFK NS-1921) Nikola Sapunđić (RFK NS-1921) Marko Janićijević (RADNIČKI 1923) Đorđe Stojković (RADNIČKI) Ilija Spasić (RADNIČKI) Darko Stojanović (PARTIZAN) Luka Ilić (BRODARAC) Vladimir Lučić (IMT) Srđan Slavković (IMT) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Eldar Tkhakokhov (FK VOŽDOVAC) Vanja Panić (RFK GRAFIČAR) Uroš Kabić (VOJVODINA)