Liga

Linglong Tire Super liga 21/22

12.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
12.02.2022
Subotica
/
/
/
/
12.02.2022
Lučani
/
/
/
/
12.02.2022
Beograd
/
/
/
/
12.02.2022
Kragujevac
/
/
/
/
12.02.2022
Niš
/
/
/
/
12.02.2022
Lazarevac
/
/
/
/
12.02.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
16.07.2021 20:00
Beograd
0
0
0
0
18.07.2021 21:00
Lučani
0
1
0
0
18.07.2021 18:55
Subotica
1
1
0
0
19.07.2021 21:00
Kruševac
3
0
2
0
19.07.2021 18:55
Surdulica
0
0
0
0
17.07.2021 18:55
Senta
2
0
1
0
16.07.2021 17:55
Beograd
2
1
1
1
17.07.2021 21:00
Novi Sad
0
4
0
4
25.07.2021 21:00
Novi Sad
0
2
0
1
23.07.2021 20:00
Beograd
2
1
1
0
18.11.2021 15:00
Novi Pazar
2
2
2
1
25.07.2021 18:55
Gornji Milanovac
2
4
1
2
26.07.2021 19:00
Lazarevac
1
1
1
0
24.07.2021 18:55
Niš
4
2
1
2
23.07.2021 17:30
Kragujevac
3
2
2
1
24.07.2021 21:00
Beograd
1
0
1
0
25.11.2021 14:30
Lučani
0
2
0
1
31.07.2021 18:55
Subotica
1
3
1
2
30.07.2021 21:00
Kruševac
1
0
0
0
31.07.2021 21:00
Surdulica
1
1
1
1
02.08.2021 19:00
Senta
4
0
2
0
01.08.2021 18:55
Beograd
2
1
1
0
30.07.2021 18:55
Novi Sad
2
2
0
1
01.08.2021 21:00
Beograd
4
0
2
0
08.08.2021 18:55
Novi Sad
2
0
2
0
08.08.2021 21:00
Novi Pazar
1
4
0
1
07.08.2021 21:00
Gornji Milanovac
3
0
2
0
08.08.2021 18:55
Lazarevac
3
1
1
1
09.08.2021 19:00
Niš
1
2
0
1
06.08.2021 17:30
Kragujevac
0
1
0
1
06.08.2021 20:00
Beograd
1
0
0
0
07.08.2021 18:55
Lučani
1
2
0
1
16.08.2021 19:00
Subotica
2
2
0
1
14.08.2021 19:00
Kruševac
2
1
0
1
27.10.2021 16:55
Surdulica
2
1
1
0
14.08.2021 16:55
Senta
4
4
2
1
15.08.2021 18:30
Beograd
0
0
0
0
16.08.2021 16:55
Novi Sad
0
1
0
1
28.10.2021 16:55
Beograd
3
1
1
1
15.08.2021 19:00
Beograd
3
2
1
0
22.08.2021 16:30
Novi Sad
2
1
1
0
20.08.2021 21:00
Gornji Milanovac
0
1
0
0
22.08.2021 21:00
Lazarevac
0
4
0
2
23.08.2021 17:30
Niš
0
1
0
0
21.08.2021 16:55
Kragujevac
0
3
0
2
21.08.2021 19:00
Beograd
3
1
1
1
20.08.2021 18:55
Lučani
0
2
0
0
22.08.2021 18:00
Subotica
3
2
2
0
29.08.2021 16:00
Kruševac
2
0
1
0
28.08.2021 17:30
Surdulica
1
2
0
1
27.08.2021 18:00
Senta
2
1
2
0
29.08.2021 18:55
Beograd
1
2
0
1
30.08.2021 17:55
Novi Sad
1
1
1
0
29.08.2021 21:00
Beograd
4
0
2
0
30.08.2021 20:00
Beograd
2
0
2
0
28.08.2021 15:25
Novi Pazar
2
0
0
0
11.09.2021 16:00
Novi Sad
2
2
1
2
12.09.2021 16:55
Lazarevac
3
0
1
0
12.09.2021 16:55
Niš
1
0
1
0
11.09.2021 16:00
Kragujevac
1
3
1
2
11.09.2021 20:00
Beograd
3
0
2
0
12.09.2021 19:00
Lučani
0
0
0
0
10.09.2021 19:00
Subotica
0
0
0
0
10.09.2021 16:55
Kruševac
1
0
0
0
17.09.2021 19:00
Surdulica
0
2
0
2
16.09.2021 16:30
Senta
1
2
0
1
18.09.2021 16:00
Beograd
2
1
1
1
18.09.2021 16:00
Novi Sad
2
3
1
3
19.09.2021 18:00
Beograd
1
1
1
0
18.09.2021 18:30
Beograd
1
2
0
1
17.09.2021 16:00
Novi Pazar
2
1
1
1
17.09.2021 19:00
Gornji Milanovac
3
1
1
1
21.09.2021 18:30
Novi Sad
2
1
1
0
30.09.2021 16:30
Niš
1
1
0
1
22.09.2021 15:30
Kragujevac
2
1
2
1
01.12.2021 18:30
Beograd
1
0
1
0
23.09.2021 17:50
Lučani
0
2
0
2
22.09.2021 17:30
Subotica
1
2
0
1
22.09.2021 17:30
Kruševac
1
2
0
1
24.11.2021 15:00
Surdulica
2
1
1
0
25.09.2021 16:00
Bačka Topola
1
0
0
0
27.09.2021 20:00
Beograd
1
1
1
1
27.09.2021 18:00
Novi Sad
1
0
0
0
26.09.2021 20:15
Beograd
5
0
2
0
27.09.2021 16:00
Beograd
1
1
0
1
26.09.2021 15:55
Novi Pazar
0
4
0
3
26.09.2021 18:00
Gornji Milanovac
4
1
1
1
25.09.2021 19:00
Lazarevac
2
3
1
1
03.10.2021 20:00
Novi Sad
1
1
0
1
01.10.2021 15:00
Kragujevac
0
2
0
0
03.10.2021 20:00
Beograd
3
1
1
1
03.10.2021 18:00
Lučani
3
0
1
0
02.10.2021 18:00
Subotica
0
4
0
2
03.10.2021 16:00
Kruševac
0
1
0
1
02.10.2021 18:00
Surdulica
0
1
0
0
02.10.2021 16:00
Bačka Topola
1
2
0
1
16.10.2021 18:00
Beograd
1
1
0
1
17.10.2021 19:05
Novi Sad
1
0
1
0
17.10.2021 17:00
Beograd
2
0
1
0
15.10.2021 17:00
Beograd
0
0
0
0
15.10.2021 15:00
Novi Pazar
0
1
0
0
18.10.2021 17:00
Gornji Milanovac
0
2
0
1
16.10.2021 15:55
Lazarevac
1
7
0
6
03.11.2021 16:00
Niš
2
1
1
1
24.10.2021 17:00
Novi Sad
3
1
0
1
24.10.2021 18:45
Beograd
1
0
0
0
23.10.2021 15:00
Lučani
3
1
1
1
23.10.2021 17:00
Subotica
2
0
1
0
21.10.2021 16:30
Kruševac
1
1
0
0
22.10.2021 16:00
Surdulica
1
3
1
1
24.10.2021 13:30
Bačka Topola
1
3
1
3
22.10.2021 18:00
Beograd
6
1
2
1
01.11.2021 18:00
Novi Sad
0
1
0
1
31.10.2021 18:30
Beograd
2
0
2
0
31.10.2021 17:00
Beograd
1
1
0
0
01.11.2021 14:00
Novi Pazar
1
1
1
1
02.11.2021 16:00
Gornji Milanovac
2
3
1
3
02.11.2021 14:00
Lazarevac
1
2
1
1
30.10.2021 16:00
Niš
2
0
1
0
31.10.2021 13:30
Kragujevac
0
3
0
2
07.11.2021 16:45
Novi Sad
1
2
1
0
08.11.2021 13:00
Kragujevac
1
2
0
1
07.11.2021 19:00
Niš
0
0
0
0
06.11.2021 14:55
Lazarevac
1
0
1
0
06.11.2021 17:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
05.11.2021 18:00
Novi Pazar
1
1
1
0
05.11.2021 16:00
Beograd
1
1
0
1
07.11.2021 20:15
Beograd
0
0
0
0
21.11.2021 15:45
Beograd
4
1
2
0
20.11.2021 13:00
Novi Sad
1
0
1
0
22.11.2021 15:00
Beograd
1
1
0
1
19.11.2021 18:00
Bačka Topola
1
2
1
1
20.11.2021 15:00
Surdulica
1
1
0
1
20.11.2021 17:00
Kruševac
1
1
1
0
21.11.2021 17:00
Subotica
1
1
0
0
21.11.2021 13:30
Lučani
1
5
1
1
29.11.2021 17:00
Novi Sad
3
1
2
0
28.11.2021 14:25
Beograd
3
0
1
0
27.11.2021 13:00
Kragujevac
1
2
1
1
28.11.2021 13:00
Niš
3
0
2
0
28.11.2021 13:00
Lazarevac
2
1
0
1
27.11.2021 17:00
Gornji Milanovac
0
3
0
1
29.11.2021 15:00
Novi Pazar
2
0
2
0
28.11.2021 16:30
Beograd
0
3
0
1
07.12.2021 14:00
Beograd
3
1
1
1
05.12.2021 15:45
Beograd
2
0
0
0
04.12.2021 15:00
Novi Sad
1
0
1
0
06.12.2021 16:00
Beograd
5
0
3
0
06.12.2021 18:00
Bačka Topola
1
1
0
0
06.12.2021 14:00
Surdulica
0
0
0
0
05.12.2021 13:30
Kruševac
0
2
0
2
05.12.2021 17:00
Subotica
0
0
0
0
14.12.2021 15:00
Novi Sad
2
3
0
2
15.12.2021 13:00
Lučani
3
2
2
2
13.12.2021 18:00
Beograd
1
1
1
0
11.12.2021 13:00
Kragujevac
0
3
0
1
11.12.2021 15:00
Niš
1
1
0
1
11.12.2021 17:00
Lazarevac
2
1
1
1
15.12.2021 15:00
Gornji Milanovac
0
3
0
3
14.12.2021 13:00
Novi Pazar
0
0
0
0
18.12.2021 13:00
Novi Pazar
1
1
0
0
19.12.2021 15:00
Beograd
5
2
1
1
18.12.2021 12:55
Beograd
1
0
0
0
16.12.2021 14:00
Novi Sad
2
0
2
0
15.12.2021 17:00
Beograd
2
0
0
0
16.12.2021 16:05
Bačka Topola
2
3
2
2
19.12.2021 13:00
Surdulica
0
2
0
1
18.12.2021 15:00
Kruševac
1
0
0
0
12.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
12.02.2022
Subotica
/
/
/
/
12.02.2022
Lučani
/
/
/
/
12.02.2022
Beograd
/
/
/
/
12.02.2022
Kragujevac
/
/
/
/
12.02.2022
Niš
/
/
/
/
12.02.2022
Lazarevac
/
/
/
/
12.02.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
19.02.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
19.02.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
19.02.2022
Beograd
/
/
/
/
19.02.2022
Beograd
/
/
/
/
19.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
19.02.2022
Beograd
/
/
/
/
19.02.2022
Senta
/
/
/
/
19.02.2022
Surdulica
/
/
/
/
26.02.2022
Novi Sad
/
/
/
/
26.02.2022
Kruševac
/
/
/
/
26.02.2022
Subotica
/
/
/
/
26.02.2022
Lučani
/
/
/
/
26.02.2022
Beograd
/
/
/
/
26.02.2022
Kragujevac
/
/
/
/
26.02.2022
Niš
/
/
/
/
26.02.2022
Lazarevac
/
/
/
/
02.03.2022
Lazarevac
/
/
/
/
02.03.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
02.03.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
02.03.2022
Beograd
/
/
/
/
02.03.2022
Beograd
/
/
/
/
02.03.2022
Novi Sad
/
/
/
/
02.03.2022
Beograd
/
/
/
/
02.03.2022
Senta
/
/
/
/
06.03.2022
Novi Sad
/
/
/
/
06.03.2022
Surdulica
/
/
/
/
06.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
06.03.2022
Subotica
/
/
/
/
06.03.2022
Lučani
/
/
/
/
06.03.2022
Beograd
/
/
/
/
06.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
06.03.2022
Niš
/
/
/
/
12.03.2022
Niš
/
/
/
/
12.03.2022
Lazarevac
/
/
/
/
12.03.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Sad
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Novi Sad
/
/
/
/
19.03.2022
Senta
/
/
/
/
19.03.2022
Surdulica
/
/
/
/
19.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
19.03.2022
Subotica
/
/
/
/
19.03.2022
Lučani
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Kragujevac
/
/
/
/
02.04.2022
Kragujevac
/
/
/
/
02.04.2022
Niš
/
/
/
/
02.04.2022
Lazarevac
/
/
/
/
02.04.2022
Gornji Milanovac
/
/
/
/
02.04.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
02.04.2022
Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
Novi Sad
/
/
/
/
10.04.2022
Novi Sad
/
/
/
/
10.04.2022
Beograd
/
/
/
/
10.04.2022
Senta
/
/
/
/
10.04.2022
Surdulica
/
/
/
/
10.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
10.04.2022
Subotica
/
/
/
/
10.04.2022
Lučani
/
/
/
/
10.04.2022
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.PARTIZAN2119205765159
2.CRVENA ZVEZDA21173150133754
3.ČUKARIČKI DOO21108338201838
4.NAPREDAK219392625130
5.VOJVODINA218672928130
6.VOŽDOVAC218582826229
7.RADNIČKI216962424027
8.SPARTAK217682434-1027
9.PROLETER2183101831-1327
10.TSC217593431326
11.MLADOST2173112431-724
12.KOLUBARA2172122344-2123
13.RADNIK214981625-921
14.NOVI PAZAR2138102036-1617
15.METALAC2144132541-1616
16.RADNIČKI 19232144132041-2116
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

18 golova

Ricardo Jorge Pires Gomes (PARTIZAN)

12 golova

Aleksandar Katai (CRVENA ZVEZDA)

11 golova

Đorđe Jovanović (ČUKARIČKI DOO)

10 golova

Nikola Vujnović (VOŽDOVAC)

9 golova

Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Miljan Škrbić (RADNIČKI) Uroš Đuranović (KOLUBARA)

7 golova

Almir Aganspahić (NOVI PAZAR) El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Veljko Simić (VOJVODINA) Bibars Natcho (PARTIZAN) Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA)

6 golova

Stefan Vukić (TSC) Uroš Milovanović (RADNIK) Lazar Tufegdžić (SPARTAK) Queensj Miguel Sajmon Wenslej Menig (PARTIZAN) Marko Mirić (RADNIČKI 1923) Đuro Zec (TSC) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Stefan Tomović (PROLETER) Miljan Vukadinović (VOJVODINA) Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Saša Jovanović (MLADOST)

5 golova

Saša Marjanović (NAPREDAK) Saša Tomanović (TSC) Đorđe Jovanović (NAPREDAK) Miloš Spasić (RADNIK) Mihajlo Banjac (TSC)

4 gola

Nemanja Čović (VOJVODINA) Stefan Cvetković (METALAC) Zoran Danoski (MLADOST) Bogdan Mladenović (KOLUBARA) Miloš Jojić (PARTIZAN) Milan Bojović (MLADOST) Nikola Terzić (PARTIZAN) Veljko Trifunović (RADNIČKI 1923) Marko Rakonjac (ČUKARIČKI DOO) Nikola Srećković (SPARTAK)

3 gola

Srđan Hrstić (SPARTAK) Ivan Milosavljević (VOŽDOVAC) Ibrahima Ndiaje (ČUKARIČKI DOO) Vasilije Đurić (METALAC) Filip Holender (PARTIZAN) Nemanja Stojić (METALAC) Dejan Đenić (KOLUBARA) Marko Šarić (METALAC) Miloš Milović (VOŽDOVAC) Aleksandar Dragović (CRVENA ZVEZDA) Bojan Čečarić (NOVI PAZAR) Luka Bijelović (SPARTAK) Damjan Krajišnik (METALAC) Filip Stuparević (METALAC) Danilo Pantić (PARTIZAN) Nemanja Nikolić (SPARTAK)

2 gola

Luka Ratković (NOVI PAZAR) Stefan Jovanović (NAPREDAK) Stefan Hajdin (VOŽDOVAC) Sekou Junior Sanogo (CRVENA ZVEZDA) Dilan Andres Ortiz Aragon (PROLETER) Nikola Furtula (METALAC) Nemanja Andrić (KOLUBARA) Slobodan Urošević (PARTIZAN) Stefan Filipović (RADNIČKI 1923) Stefan Dimić (NOVI PAZAR) Momčilo Mrkaić (VOJVODINA) Slobodan Stanojlović (TSC) Petar Kunić (NAPREDAK) Marko Vukasović (PROLETER) Stefan Čolović (ČUKARIČKI DOO) Danko Kiković (NOVI PAZAR) Evandro Da Silva (PROLETER) Miloš Cvetković (MLADOST) Mirko Topić (VOJVODINA) Nemanja Tošić (ČUKARIČKI DOO) Janko Tumbasević (MLADOST) Vasilije Bakić (KOLUBARA) Nemanja Mladenović (NOVI PAZAR) Dejan Zukić (VOJVODINA) Petar Ratkov (TSC) Aleksandar Stanisavljević (VOŽDOVAC) Milan Savić (ČUKARIČKI DOO) Alen Mašović (VOŽDOVAC) Branislav Tomić (RADNIČKI) Dejan Kerkez (NAPREDAK) Nikola Vujadinović (RADNIČKI) Milan Rodić (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Šćekić (PARTIZAN) Nemanja Jović (PARTIZAN) Srđan Kočić (NAPREDAK) Nebojša Bastajić (VOJVODINA) Filip Kasalica (RADNIČKI) Guelor Kanga Kaku (CRVENA ZVEZDA)

1 gol

Leandro Climaco Pinto (TSC) Nenad Lukić (TSC) Nenad Krstičić (CRVENA ZVEZDA) Marko Petković (TSC) Marko Milovanović (PARTIZAN) Andrija Kaluđerović (PROLETER) Dušan Stoiljković (TSC) Stefan Purtić (VOŽDOVAC) Stefan Milošević (SPARTAK) Nikola Aksentijević (RADNIČKI) Lazar Mihailović (NOVI PAZAR) Srđan Mijailović (ČUKARIČKI DOO) Miladin Stevanović (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Janković (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Mršić (NAPREDAK) Veljko Mladenović (PROLETER) Milan Marčić (SPARTAK) Marko Živković (PARTIZAN) Bogdan Stamenković (RADNIK) Stefan Lončar (NOVI PAZAR) Nikola Ninković (PROLETER) Jovan Lukić (ČUKARIČKI DOO) Filip Stanisavljević (VOŽDOVAC) Petar Đuričković (NAPREDAK) Uroš Blagojević (RADNIČKI 1923) Borisav Burmaz (RADNIČKI 1923) Mihajlo Baić (ČUKARIČKI DOO) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA) Dušan Stevanović (VOJVODINA) Nemanja Subotić (RADNIK) Nemanja Milojević (VOŽDOVAC) Marko Vučetić (KOLUBARA) Filip Antonijević (METALAC) Lazar Arsić (RADNIČKI) Ivan Obradović (PARTIZAN) Stefan Šapić (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Mićević (MLADOST) Aleksandar Lutovac (PARTIZAN) Marko Tomić (NAPREDAK) Nemanja Obradović (MLADOST) Nikola Radmanovac (RADNIK) Saša Jovanović (RADNIČKI 1923) Stefan Fićović (METALAC) Aleksandar Pejović (RADNIČKI) Vladimir Radivojević (MLADOST) Sejdouba Soumah (PARTIZAN) Dejan Milićević (TSC) Nikola Grbović (METALAC) Stefan Kovač (ČUKARIČKI DOO) Jug Stanojev (TSC) Lazar Kojić (PROLETER) Marko Ivezić (VOŽDOVAC) Slobodan Rajković (TSC) Dušan Joković (PROLETER) Đorđe Gordić (MLADOST) Viktor Lukić (RADNIK) Miloš Filipović (KOLUBARA) Marko Bačanin (NAPREDAK) Aleksa Damjanac (RADNIČKI 1923) Milan Gajić (CRVENA ZVEZDA) Dušan Hodžić (RADNIK) Nemanja Nikolić (KOLUBARA) Mitar Ćuković (NAPREDAK) Justas Lasickas (VOŽDOVAC) Nikola Krstović (CRVENA ZVEZDA) Igor Vujačić (PARTIZAN) Filippo Falco (CRVENA ZVEZDA) Lois Pablo Dionj (CRVENA ZVEZDA) Andrej Todoroski (SPARTAK) Ante Hrkać (MLADOST) Bertalan Kun (PROLETER)