Лига

Linglong Тire Супер лига 20/21

25.10.2020 14:00
Нови Пазар
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Ужице
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.10.2020 21:00
Београд
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Ниш
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Шабац
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Суботица
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Нови Сад
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Сента
/
/
/
/
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Ниш
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Шабац
1
0
0
0
31.07.2020 19:00
Суботица
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Нови Сад
2
0
2
0
31.07.2020 19:00
Сента
2
2
1
1
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Београд
1
3
0
1
31.07.2020 20:00
Лучани
2
1
2
0
01.08.2020 17:30
Крушевац
1
3
1
0
05.08.2020 17:00
Нови Пазар
3
2
1
0
05.08.2020 19:00
Ивањица
3
0
1
0
05.08.2020 19:00
Сурдулица
2
3
1
1
05.08.2020 17:00
Инђија
0
1
0
1
05.08.2020 21:00
Нови Сад
2
2
0
1
05.08.2020 19:00
Београд
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Ужице
0
2
0
2
05.08.2020 19:00
Бачка Паланка
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Горњи Милановац
2
1
2
1
05.08.2020 19:00
Београд
3
0
2
0
09.08.2020 19:00
Ниш
2
1
2
0
09.08.2020 18:30
Шабац
0
3
0
1
09.08.2020 19:00
Суботица
4
1
0
1
09.08.2020 20:30
Нови Сад
1
1
0
0
09.08.2020 19:00
Сента
5
1
2
0
09.08.2020 20:30
Београд
3
0
3
0
09.08.2020 20:30
Београд
1
3
0
3
09.08.2020 19:00
Лучани
2
0
2
0
09.08.2020 19:00
Крушевац
2
1
0
0
09.08.2020 20:30
Београд
4
0
3
0
15.08.2020 19:00
Нови Пазар
2
3
2
2
15.08.2020 19:00
Сурдулица
0
2
0
0
15.08.2020 17:00
Инђија
1
0
1
0
16.08.2020 20:00
Нови Сад
3
0
0
0
16.08.2020 20:00
Београд
1
3
1
0
15.08.2020 19:00
Ужице
1
5
1
2
16.08.2020 18:00
Бачка Паланка
1
1
0
1
16.08.2020 20:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
14.08.2020 19:00
Београд
3
2
1
1
15.08.2020 19:00
Ниш
1
0
1
0
23.08.2020 19:00
Шабац
1
1
1
0
22.08.2020 19:00
Суботица
2
0
2
0
21.08.2020 18:00
Нови Сад
0
1
0
0
21.08.2020 19:00
Сента
2
3
0
1
22.08.2020 19:00
Београд
1
0
0
0
23.08.2020 19:00
Београд
1
1
0
0
23.08.2020 19:00
Лучани
1
0
0
0
23.08.2020 17:30
Крушевац
0
1
0
0
22.08.2020 19:30
Београд
5
0
1
0
22.08.2020 19:00
Ивањица
2
1
2
1
29.08.2020 19:30
Нови Пазар
0
0
0
0
28.08.2020 17:00
Инђија
3
2
1
0
30.08.2020 18:45
Нови Сад
3
2
0
1
29.08.2020 17:00
Београд
3
1
1
1
29.08.2020 19:30
Ужице
1
0
0
0
29.08.2020 19:30
Бачка Паланка
2
1
2
1
28.08.2020 19:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
30.08.2020 21:00
Београд
5
0
3
0
29.08.2020 19:30
Ниш
3
0
3
0
30.08.2020 20:00
Шабац
0
4
0
3
12.09.2020 17:00
Суботица
1
1
0
0
13.09.2020 18:00
Нови Сад
0
0
0
0
12.09.2020 17:00
Сента
1
3
0
1
11.09.2020 19:00
Београд
1
3
0
1
12.09.2020 17:00
Београд
4
0
3
0
13.09.2020 18:00
Лучани
2
1
1
1
13.09.2020 18:00
Крушевац
1
1
0
0
12.09.2020 20:00
Београд
3
0
1
0
13.09.2020 18:00
Ивањица
2
1
1
0
12.09.2020 17:00
Сурдулица
0
2
0
1
20.09.2020 16:00
Нови Пазар
1
0
1
0
18.09.2020 18:00
Нови Сад
2
0
0
0
20.09.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.09.2020 19:00
Ужице
0
1
0
0
19.09.2020 16:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Горњи Милановац
1
1
1
0
20.09.2020 21:00
Београд
6
0
3
0
19.09.2020 16:00
Ниш
0
0
0
0
21.09.2020 17:30
Шабац
1
4
0
3
20.09.2020 16:00
Суботица
1
2
1
1
27.09.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
26.09.2020 16:00
Сента
3
0
2
0
26.09.2020 16:00
Београд
4
0
1
0
25.09.2020 19:00
Београд
5
0
3
0
26.09.2020 18:00
Лучани
0
4
0
1
27.09.2020 16:00
Крушевац
1
2
0
1
28.09.2020 18:00
Београд
2
1
0
0
26.09.2020 16:00
Ивањица
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Сурдулица
4
2
1
1
28.09.2020 16:00
Инђија
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Нови Пазар
3
1
3
0
04.10.2020 16:00
Београд
2
1
1
1
04.10.2020 16:00
Ужице
1
4
1
1
03.10.2020 16:00
Бачка Паланка
2
2
0
2
03.10.2020 18:00
Горњи Милановац
1
1
0
0
04.10.2020 18:00
Београд
3
0
2
0
02.10.2020 19:00
Ниш
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Шабац
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Суботица
4
2
2
2
04.10.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Сента
7
0
4
0
16.10.2020 18:00
Београд
1
2
0
1
17.10.2020 16:00
Београд
2
1
2
1
17.10.2020 16:00
Лучани
2
1
0
1
17.10.2020 16:00
Крушевац
0
0
0
0
18.10.2020 17:00
Београд
1
1
1
0
17.10.2020 16:00
Ивањица
1
3
1
2
16.10.2020 18:00
Сурдулица
1
0
1
0
17.10.2020 15:00
Инђија
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Нови Сад
4
1
1
1
25.10.2020 14:00
Нови Пазар
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Ужице
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.10.2020 21:00
Београд
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Ниш
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Шабац
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Суботица
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Нови Сад
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Сента
/
/
/
/
31.10.2020
Београд
/
/
/
/
31.10.2020
Београд
/
/
/
/
31.10.2020
Лучани
/
/
/
/
31.10.2020
Крушевац
/
/
/
/
31.10.2020
Београд
/
/
/
/
31.10.2020
Ивањица
/
/
/
/
31.10.2020
Сурдулица
/
/
/
/
31.10.2020
Инђија
/
/
/
/
31.10.2020
Нови Сад
/
/
/
/
31.10.2020
Београд
/
/
/
/
07.11.2020
Нови Пазар
/
/
/
/
07.11.2020
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.11.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.11.2020
Београд
/
/
/
/
07.11.2020
Ниш
/
/
/
/
07.11.2020
Шабац
/
/
/
/
07.11.2020
Суботица
/
/
/
/
07.11.2020
Нови Сад
/
/
/
/
07.11.2020
Сента
/
/
/
/
07.11.2020
Београд
/
/
/
/
21.11.2020
Београд
/
/
/
/
21.11.2020
Лучани
/
/
/
/
21.11.2020
Крушевац
/
/
/
/
21.11.2020
Београд
/
/
/
/
21.11.2020
Ивањица
/
/
/
/
21.11.2020
Сурдулица
/
/
/
/
21.11.2020
Инђија
/
/
/
/
21.11.2020
Нови Сад
/
/
/
/
21.11.2020
Београд
/
/
/
/
21.11.2020
Ужице
/
/
/
/
29.11.2020
Нови Пазар
/
/
/
/
29.11.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.11.2020
Београд
/
/
/
/
29.11.2020
Ниш
/
/
/
/
29.11.2020
Шабац
/
/
/
/
29.11.2020
Суботица
/
/
/
/
29.11.2020
Нови Сад
/
/
/
/
29.11.2020
Сента
/
/
/
/
29.11.2020
Београд
/
/
/
/
29.11.2020
Београд
/
/
/
/
05.12.2020
Лучани
/
/
/
/
05.12.2020
Крушевац
/
/
/
/
05.12.2020
Београд
/
/
/
/
05.12.2020
Ивањица
/
/
/
/
05.12.2020
Сурдулица
/
/
/
/
05.12.2020
Инђија
/
/
/
/
05.12.2020
Нови Сад
/
/
/
/
05.12.2020
Београд
/
/
/
/
05.12.2020
Ужице
/
/
/
/
05.12.2020
Бачка Паланка
/
/
/
/
12.12.2020
Нови Пазар
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Ниш
/
/
/
/
12.12.2020
Шабац
/
/
/
/
12.12.2020
Суботица
/
/
/
/
12.12.2020
Нови Сад
/
/
/
/
12.12.2020
Сента
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Лучани
/
/
/
/
16.12.2020
Крушевац
/
/
/
/
16.12.2020
Београд
/
/
/
/
16.12.2020
Ивањица
/
/
/
/
16.12.2020
Сурдулица
/
/
/
/
16.12.2020
Инђија
/
/
/
/
16.12.2020
Нови Сад
/
/
/
/
16.12.2020
Београд
/
/
/
/
16.12.2020
Ужице
/
/
/
/
16.12.2020
Бачка Паланка
/
/
/
/
16.12.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
06.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
06.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
06.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
06.02.2021
Ужице
/
/
/
/
06.02.2021
Београд
/
/
/
/
06.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
06.02.2021
Инђија
/
/
/
/
06.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
06.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
06.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Крушевац
/
/
/
/
13.02.2021
Лучани
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Сента
/
/
/
/
13.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
13.02.2021
Суботица
/
/
/
/
13.02.2021
Шабац
/
/
/
/
17.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
17.02.2021
Београд
/
/
/
/
17.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
17.02.2021
Ужице
/
/
/
/
17.02.2021
Београд
/
/
/
/
17.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
17.02.2021
Инђија
/
/
/
/
17.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
17.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
21.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Крушевац
/
/
/
/
21.02.2021
Лучани
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Сента
/
/
/
/
21.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
21.02.2021
Суботица
/
/
/
/
21.02.2021
Шабац
/
/
/
/
27.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
27.02.2021
Ниш
/
/
/
/
27.02.2021
Београд
/
/
/
/
27.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
27.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
27.02.2021
Ужице
/
/
/
/
27.02.2021
Београд
/
/
/
/
27.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
27.02.2021
Инђија
/
/
/
/
27.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.03.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.03.2021
Ивањица
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Крушевац
/
/
/
/
03.03.2021
Лучани
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Сента
/
/
/
/
03.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.03.2021
Суботица
/
/
/
/
07.03.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
07.03.2021
Шабац
/
/
/
/
07.03.2021
Ниш
/
/
/
/
07.03.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.03.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.03.2021
Ужице
/
/
/
/
07.03.2021
Београд
/
/
/
/
07.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
07.03.2021
Инђија
/
/
/
/
14.03.2021
Инђија
/
/
/
/
14.03.2021
Сурдулица
/
/
/
/
14.03.2021
Ивањица
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Крушевац
/
/
/
/
14.03.2021
Лучани
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Сента
/
/
/
/
14.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
20.03.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
20.03.2021
Суботица
/
/
/
/
20.03.2021
Шабац
/
/
/
/
20.03.2021
Београд
/
/
/
/
20.03.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
20.03.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
20.03.2021
Ужице
/
/
/
/
20.03.2021
Београд
/
/
/
/
20.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.04.2021
Инђија
/
/
/
/
03.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
03.04.2021
Лучани
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Сента
/
/
/
/
07.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
07.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
07.04.2021
Суботица
/
/
/
/
07.04.2021
Шабац
/
/
/
/
07.04.2021
Ниш
/
/
/
/
07.04.2021
Београд
/
/
/
/
07.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.04.2021
Ужице
/
/
/
/
07.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
11.04.2021
Инђија
/
/
/
/
11.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
11.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
11.04.2021
Лучани
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
17.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
17.04.2021
Сента
/
/
/
/
17.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
17.04.2021
Суботица
/
/
/
/
17.04.2021
Шабац
/
/
/
/
17.04.2021
Београд
/
/
/
/
17.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
17.04.2021
Ужице
/
/
/
/
24.04.2021
Ужице
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
24.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
24.04.2021
Инђија
/
/
/
/
24.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
24.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
24.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
24.04.2021
Лучани
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
29.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Сента
/
/
/
/
29.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
29.04.2021
Суботица
/
/
/
/
29.04.2021
Шабац
/
/
/
/
29.04.2021
Ниш
/
/
/
/
29.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.05.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.05.2021
Ужице
/
/
/
/
05.05.2021
Београд
/
/
/
/
05.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
05.05.2021
Инђија
/
/
/
/
05.05.2021
Сурдулица
/
/
/
/
05.05.2021
Ивањица
/
/
/
/
05.05.2021
Београд
/
/
/
/
05.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
05.05.2021
Лучани
/
/
/
/
09.05.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Сента
/
/
/
/
09.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
09.05.2021
Суботица
/
/
/
/
09.05.2021
Шабац
/
/
/
/
09.05.2021
Ниш
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.05.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.05.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
15.05.2021
Ужице
/
/
/
/
15.05.2021
Београд
/
/
/
/
15.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
15.05.2021
Инђија
/
/
/
/
15.05.2021
Сурдулица
/
/
/
/
15.05.2021
Ивањица
/
/
/
/
15.05.2021
Београд
/
/
/
/
15.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
19.05.2021
Лучани
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Сента
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
19.05.2021
Суботица
/
/
/
/
19.05.2021
Шабац
/
/
/
/
19.05.2021
Ниш
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1110103543131
2.ПАРТИЗАН1172226101623
3.ВОЈВОДИНА1172224131123
4.ПРОЛЕТЕР11632128421
5.МЛАДОСТ116231415-120
6.СПАРТАК1161425151019
7.ФК ВОЖДОВАЦ116142117419
8.ЧУКАРИЧКИ ДОО1153322121018
9.РАДНИЧКИ115331313018
10.ТСЦ1152428181017
11.МЕТАЛАЦ114431419-516
12.ЈАВОР МАТИС114251720-314
13.РАДНИК114161617-113
14.НОВИ ПАЗАР113351221-912
15.ИНЂИЈА11407818-1012
16.РАД113081125-149
17.ОФК БАЧКА11146915-67
18.НАПРЕДАК11137618-126
19.ЗЛАТИБОР11137724-176
20.МАЧВА11128523-185
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

9 голова

Ненад Лукић (ТСЦ)

8 голова

Милан Макарић (РАДНИК)

7 голова

Немања Николић (СПАРТАК)

6 голова

Садиq Умар (ПАРТИЗАН) Петар Бојић (ВОЈВОДИНА) Александар Катаи (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Такума Асано (ПАРТИЗАН)

5 голова

Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК) Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)

4 гола

Милан Марчић (СПАРТАК) Немања Човић (ВОЈВОДИНА) Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Владимир Силађи (ТСЦ) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Виктор Живојиновић (ПРОЛЕТЕР) Ђуро Зец (ТСЦ) Диего Фалцинелли (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

3 гола

Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Стојчев (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Денковић (СПАРТАК) Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Филип Стевановић (ПАРТИЗАН) Марко Путинчанин (ФК ВОЖДОВАЦ) Михајло Бањац (ТСЦ) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН) Иевген Павлов (РАДНИК) Нобору Схимура (СПАРТАК) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Саша Томановић (ТСЦ) Вељко Николић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Василије Јањић (ЗЛАТИБОР) Езе Винцент Океухие (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Јешић (МЛАДОСТ) Жељко Гаврић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Синиша Бабић (ПРОЛЕТЕР) Јован Нишић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Вујновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Синиша Саничанин (ВОЈВОДИНА) Лука Марковић (НОВИ ПАЗАР) Саша Јовановић (РАД)

2 гола

Сејдоуба Соумах (ПАРТИЗАН) Милош Вулић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Милуновић (НАПРЕДАК) Немања Којић (РАДНИЧКИ) Срђан Спиридоновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милијан Илић (ИНЂИЈА) Миљан Вукадиновић (ВОЈВОДИНА) Един Ајдиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Јустас Ласицкас (ФК ВОЖДОВАЦ) Душан Стоиљковић (РАДНИЧКИ) Милош Остојић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Срђан Кочић (НАПРЕДАК) Филип Антонијевић (МЕТАЛАЦ) Милош Пантовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС)

1 гол

Немања Мићевић (МЛАДОСТ) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Дамјан Крајишник (МЛАДОСТ) Александар Васиљевић (МЕТАЛАЦ) Милош Зличић (ОФК БАЧКА) Немања Кос (МЛАДОСТ) Немања Милуновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Живковић (РАД) Иван Милошевић (МЛАДОСТ) Александар Пејовић (РАДНИЧКИ) Милош Шатара (МЛАДОСТ) Обироа Одита (МЛАДОСТ) Марко Јевремовић (ЈАВОР МАТИС) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Марко Шарић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Огњен Митровић (ПРОЛЕТЕР) Борко Дуроњић (ТСЦ) Ђорђе Бабић (МЛАДОСТ) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Шћекић (ПАРТИЗАН) Зоран Даноски (РАДНИК) Љубомир Ковачевић (РАД) Милош Гордић (НОВИ ПАЗАР) Огњен Димитрић (РАДНИК) Алекса Пејић (ПРОЛЕТЕР) Лука Радивојевић (ЈАВОР МАТИС) Данило Бацановић (ПРОЛЕТЕР) Милан Бојовић (МЛАДОСТ) Душан Стевић (НАПРЕДАК) Павле Радуновић (РАД) Жарко Марковић (РАДНИЧКИ) Ервин Курти (НОВИ ПАЗАР) Стефан Вукић (ЗЛАТИБОР) Милош Спасић (РАДНИК) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Антонио Мануел Фернандес Мендес (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Крстовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Елиомар Цорреиа Силва (ИНЂИЈА) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ) Славко Бралић (ВОЈВОДИНА) Љубиша Пецељ (МЕТАЛАЦ) Шевкија Ресић (НОВИ ПАЗАР) Немања Драгутиновић (НОВИ ПАЗАР) Игор Почек (ЗЛАТИБОР) Урош Ђурановић (РАДНИЧКИ) Гуелор Канга Каку (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Писачић (ОФК БАЧКА) Лазар Марковић (ПАРТИЗАН) Аранђел Стојковић (ВОЈВОДИНА) Анес Рушевић (ЈАВОР МАТИС) Немања Младеновић (ЈАВОР МАТИС) Огњен Ђуричин (ВОЈВОДИНА) Никола Недељковић (НОВИ ПАЗАР) Богдан Младеновић (ВОЈВОДИНА) Александар Буснић (РАД) Мартин Новаковић (РАД) Вељко Бирманчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Ифет Ђаковац (ЗЛАТИБОР) Стефан Пуртић (ИНЂИЈА) Урош Дамњановић (РАД) Милош Зукановић (МАЧВА) Владимир Оташевић (ЈАВОР МАТИС) Филип Кнежевић (ПРОЛЕТЕР) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Коста Алексић (ИНЂИЈА) Филип Божић (МАЧВА) Милан Лазаревић (РАД) Марко Гајић (ФК ВОЖДОВАЦ) Миле Савковић (СПАРТАК) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Вук Митошевић (РАДНИК) Бранислав Томић (НОВИ ПАЗАР) Небојша Скопљак (ТСЦ) Бранислав Марковић (МАЧВА) Ненад Гаврић (РАДНИЧКИ) Стефан Ђорђевић (ВОЈВОДИНА) Владан Видаковић (СПАРТАК) Филип Павишић (ЈАВОР МАТИС) Димитрије Каменовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Перић (НОВИ ПАЗАР) Марко Јевтић (ЈАВОР МАТИС) Марко Живковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Чолић (ПАРТИЗАН) Марко Пантић (ОФК БАЧКА) Никола Крчмаревић (ОФК БАЧКА) Иван Милосављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милан Савић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Адамовић (МАЧВА) Иван Кричак (РАДНИК) Саша Здјелар (ПАРТИЗАН) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Марко Мркић (НАПРЕДАК) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Милан Јокић (МЕТАЛАЦ) Бранислав Кнежевић (МАЧВА) Момчило Мркаић (ВОЈВОДИНА) Стефан Сантрач (ТСЦ) Василије Бакић (ИНЂИЈА) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Миодраг Гемовић (ВОЈВОДИНА) Никола Срећковић (СПАРТАК) Александар Трнинић (РАД) Филип Бабић (ТСЦ)